PENZIÓN LHOTKA - KNIHA NÁVŠTĚV

Napište nový příspěvek


Autor: veronika chovancová (reagovat)

Datum a čas: 10.9.2017 12:11

Dobrý den,
dne 26. 8. 2017 proběhla ve Vašem penzionu svatba mé sestry. Chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za velmi kvalitní zajištění této akce. Všechno bylo perfektně připraveno. Výzdoba byla velmi pěkná a do detailů propracovaná, jídlo kvalitní a chutné, ubytování na úžasné úrovni a hlavně čisté. Především bych však chtěla vyzdvihnout personál, který byl milý a vždy ochotný. Nic z toho, co jsme si vymysleli nebyl problém. Obsluha byla milá do brzkých ranních hodin, vstřícná a tolerantní.
Velké díky. Byli jsme velmi spokojeni a rozhodně doporučujeme.


Autor: Bilský Eduard (reagovat)

Datum a čas: 18.2.2014 16:06

Velice se omlouváme za nedopatření, které vzniklo nepozorností naší obsluhy, která již byla za tuto nepozornost pokárána. Chápeme Vaše pohoršení, že jste netrávili romantický večer pouze ve dvou a jako omluvu Vás tímto zveme na večeři pro dvě osoby v naší restauraci, s jídlem dle Vašeho výběru. Doufáme, že touto omluvou zůstanete i nadále našimi spokojenými hosty.
S pozdravem
Spolumajitel Bilský Eduard


Autor: Zuzulina (reagovat)

Datum a čas: 18.2.2014 16:04

Dobrý den, tuto restauraci jsem měla velice ráda, ovšem pouze když si jen tak zajdete sednout s přáteli. Jakmile jsme si na VALENTÝNA objednali stůl pro dva, kdy jsem si myslela, že s partnerem prožijeme romantický večer, netušila jsem, že nám servírka oznámí, že k našemu stolu posadili jiný pár a že ostatní stoly jsou již rezervovány nebo obsazeny, ale že klidně můžeme narušit jinému zamilovanému páru romantický večer a obtěžovat je u jejich stolu! Tohle jsem nezažila! Snad když mám předem domluvenou rezervaci na 19:00, tak rezervace platí minimálně do 19:00!!! Myslím, že kdyby to bylo kterýkoli jiný den tak se to dá přehlédnout, ovšem na VALENTÝNA, kdy, jak jistě sami dobře víte, není tak snadné jít do restaurace a dostat volný stůl, protože už žádný není, to opravdu otráví večer!! Tímto Vám velice děkuji za zničený večer, a moc Vás prosím, zkuste si rezervace zapisovat ať příště k těmto zmatkům nedojde!


  
All rights reserved. ©2018 Bikocom and PENZIÓN LHOTKA
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny
Nahoru
DomůUbytováníFotogalerieMapa a kontaktyKniha návštěvRezervace

Jsme, samozřejmě i na Facebooku
 

KVĚTEN  2018  
sobota  
26  
Filip  

 

  
All rights reserved. ©2018 Bikocom and PENZIÓN LHOTKA
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny
PENZION-HOSTINEC-LHOTKA v Ostravě hodnocení