Pro zvětšení klikněte

NAŠE BURGRY...

Poslední aktualizace: 12.10.2017 09:37:51
 
     

PRVNÍ HAVÍŘOVSKÝ MINIPIVOVAR - HLAVNÍ STRÁNKA

Cesta začala v roce 2012. Našim cílem bylo postavit minipivovar tzv. na „zelené louce,“ neinklinovat se do stávající restaurace, ale vybudovat moderní pivovar, podle našich představ . Proto jsme si také dovolili dát název První havířovský minipivovar.

Již od 24.6.2015 máte možnost posoudit, jak se nám to povedlo.

Náš minipivovar není až tak mini, jelikož jeho roční produkce má kapacitu až 1500hl. Podařilo se nám navázat spolupráci se zkušenými a vynikajícími sládky , kteří již získali ve svém oboru mnohá ocenění, takže věříme, že vám bude naše pivo chutnat.

Mezi naše stálá piva patří :

Světlé výčepní pivo 9° Maryčka

Maryčka je vyrobena z tradičních českých surovin, které se používají k výrobě všech piv v Prvním Havířovském Minipivovaru. Její osvěžující lehkost je dána nižší stupňovitostí 9,5% EPM, nižším obsahem alkoholu a celkový vjem je zdůrazněn světle nazlátlou barvou.

Výčepní pivo je nefiltrované a samozřejmě nepasterizované. Vhodné pro cyklisty . Vaříme hlavně přes léto.

Světlý ležák 11°MAGDON

Pivo Magdon je klasický spodně kvašený světlý ležák, který spadá do populární kategorie jedenácti-stupňovitých piv. Světlý ležák je vařen z ječmenného sladu, který je sklízen a zpracováván na Hané a našemu pivu propůjčuje příjemnou a vyváženou hořkost nejlepší český chmel z Žatce.

Ležák z našeho pivovaru je nefiltrovaný, nepasterizovaný a zachovává si tak nezaměnitelnou chuť skutečně poctivého zlatavého moku.

Polotmavý speciál 13°MAUR

Pivo Maur spadá do kategorie speciálních piv. Jeho polotmavá barva je způsobena přidáním karamelového sladu. Karamelový slad nejenže barví pivo do polotmava, ale dává tomuto speciálu specifickou chuť. K výrobě tohoto druhu piva je taktéž použit slad z Hané a během chmelovaru se 4x dávkuje žatecký chmel, na jehož dávce jsme skutečně nešetřili.

Maur je rovněž nefiltrované a nepasterizované pivo.

Speciály z produkce našeho minipivovaru:

Sváteční speciál 15° Kvarc

Sváteční speciál je těžší pivo se stupňovitostí nad 15°. Pivo je charakteristické opravdu výraznou plností, vyšším obsahem alkoholu a příjemnou doznívající hořkostí. Toto pivo je pro svou povahu určeno k rozvážnému ochutnávání a ocení jej zejména opravdoví znalci výjimečných piv. Vaříme na Mikuláše.

Speciál je nefiltrovaný a nepasterizovaný.

Velikonoční speciál IPA 14°Hutman

Ipa 14° (India Pale Ale) je svrchně kvašený speciál typu Ale. Tento typ piva vznikl v Anglii v době, kdy Britové začli intenzivně kolonizovat Indický subkontinent. Ipa se vyznačuje vyšší hořkostí a jelikož je chmelena tzv. za studena, zákazník ocení zejména výrazné chmelové aroma a samozřejmě vyšší hořkost, která je typickým prvkem tohoto druhu Ale.

Speciál je nefiltrovaný a nepasterizovaný.

Kromě toho prodáváme během sezóny další speciály, jako třeba medové pivo, zelené pivo či speciál Běžec 10°-oficiální pivo běžeckých závodů Havířovské desítky.

Naše piva si můžete zakoupit v PET lahvích 1,5 l a proti záloze ve 20-ti, 30-ti a 50-ti litrových KEG sudech.

Nekuřácká restaurace

Nedílnou součástí minipivovaru je moderní restaurace s kapacitou 80-ti míst uvnitř a další místa na venkovní terase, kterou jsme letos rozšířili na 120 míst. Pro uzavřenou společnost nabízíme salónek s kapacitou 16-ti míst.

Vaří Vám špičkový kuchař s bohatými zkušenostmi , jak z domácí, tak ze zahraniční gastronomie. Kuchyň je založena na ryze domácích výrobcích a vyhýbáme se jakýmkoliv glutamátům a podobným dochucovadlům. Ze sladu, který se používá při vaření piva si pečeme vlastní chléb. V jídelním lístku nechybí burgry, žebra, křídla, kolena -tedy jídla typická k pivu. Kromě stálého jídelníčku máme každý týden nové menu (pondělí – neděle) a často také míváme víkendové menu plné specialit, takže věříme, že si u nás každý vybere a pochutná…

Pro skupiny nabízíme RAUTY NA MÍRU - v cenách 250,- 350,- nebo 450,- na osobu.

Nabízíme DÁRKOVÉ POUKAZ Y v hodnotě 500,-Kč a 1000,-Kč (hodnotu poukazu lze změnit dle přání zákazníka) a letošní novinkou jsou PERNAMENTKY NA PIVO na 10 piv (sleva 5%) nebo 20 piv (sleva 10%).

V restauraci jsou 4 velkoplošné televizory, můžete tedy sledovat své oblíbené sportovní přenosy v nejvyšší kvalitě.

Restaurace je plně klimatizována s připojením Wi-Fi.

Rádi přivítáme hosty z řad cyklistů, jelikož leží na cyklistické trase, je vybavena moderními stojany na kola.

Nezapomínáme ani na rodiny s malými dětmi, pro ty je pro změnu připraven dětský koutek s lanovou pyramidou. Starší děti nebo dospělí mohou využít blízké hřiště s možností zahrát si nohejbal, tenis, či si zastřílet na koš. Maminkám s úplně malými dětmi ulehčí určitě práci přebalovací pult, který je součástí WC pro invalidy. Restaurace je bezbariérová.

Jak se vaří pivo můžete sledovat přímo v restauraci, neboť varna je součástí interiéru.

Teď už tedy nezbývá než přijít a o všem se přesvědčit na vlastní oči a chuťové buňky!!!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí 11.00 23.00
Úterý 11.00 23.00
Středa 11.00 23.00
Čvrtek 11.00 23.00
Pátek 11.00 24.00
Sobota 11.00 24.00
Neděle 11.00 22.00
Neděle, pondělí, úterý, středa a čtvrtek: kuchyně do 22.00
Pátek a sobota: kuchyně do 23.00

STRAVENKY A KARTY

Stravenky:
  
Platební karty:
  
 

Naše restaurace sídlí na adrese: Selská 8a, Havířov, okres Karviná. Více kontaktů a mapu najdete zde...První havířovský minipivovar

All rights reserved. ©2018 Bikocom and PRVNÍ HAVÍŘOVSKÝ MINIPIVOVAR
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny. Grafický návrh ©2018 Roman Kyselý

Domovské stránky spřátelené firmy se otevřou do nového okna  Domovské stránky spřátelené firmy se otevřou do nového okna  Domovské stránky spřátelené firmy se otevřou do nového okna
Sledujte nás na Facebooku