Nyní je v restauraci otevřeno

  Věrnostní karta a naše další podniky    

KNIHA NÁVŠTĚV

Navštivte i naše další podniky na stránkách NEJ-JÍDLO.cz
Vyberte si možnost: Přidat nový příspěvek nebo Poslat e-mail vedení podniku
Autor: Irena  (reagovat)
Datum a čas: 22.2.2020 08:53

Přeji krásný den. Včera jsme si pochutnali na luxusních žebrech a těšíme se že brzy přijdeme znovu. Prostředí příjemné obsluha milá, celkově úžasné.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 10.1.2019 11:52

Dobrý den. Stavební práce se protahuji, ale s touhle variantou jsme už předem počítali. Také rozsah prací jsme rozšířili, což vede k dalšímu zdržení, ale naše kuchyně to už akutně potřebovala. Znovu otevření plánujeme cca na březen 2019, ale přesné datum budeme včas zveřejňovat na našich stránkách i jiných odkazech.

Autor: Jolana (reagovat)
Datum a čas: 10.1.2019 10:40

Dobrý den, mohu se zeptat, kdy budete otevírat Vaši restauraci? Už mi chybíte.. Děkuji za odpověď

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 21.3.2018 17:04

I my jako každý rok děkujeme za vaši hojnou účast a neutuchající touhu po jídle, pití i zábavě:-)

Autor: ORL (reagovat)
Datum a čas: 21.3.2018 13:53

Jako každoročně! Velmi děkujeme panu Jaškovi a celému kolektivu restaurace CONTACT za profesionální přípravu všech rautů pro ORL seminář konaný dne 16.3.2018.Flexibilita, rychlost a ochota je standardem u těchto akcí. Batková

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 25.1.2018 09:53

Dobrý den. Topení v objektu je řízeno centrálně, nedovedeme je korigovat, ale vám se jedná o jinou věc. Z vašeho příspěvku dedukuji, že k nám chodíte v obědovem čase a sedíte na Terase. Tohle je část budovy, která je svou stavbou situována mimo objekt. Podle názvu sloužila jako letní terasa. Po nějaké době se přistavě stěny, střecha, okna a místnost začala sloužit jako zimní zahrada. Není vybavena na zimní provoz a to hlavně z důvodu, že nejde dostatečně vytopit. Ti hosté, kteří k nám chodí krátce tohle nevědí, proto jsem rád, že se ptáte. Na zimní období se terasa vždy zavírala, ale hosté ji rádi využiji i v chladnějšim obdobi, což jim zakazovat nebudeme. Na základě toho jsme také před pár lety začali v zimním období servírovat k polednímu menu teplý čaj zdarma. Další možností pro vás je si sednout do vnitřní části budovy, například na Club nebo Slezskou Krčmu, které spadají pod centrální vytápění domu. Zdražení je sice skvělá myšlenka, ale situaci by to bohužel nevyřešilo. Přesto děkuji za příspěvek, snad vás to neodradí od další návštěvy u nás.

Autor: Otužilec 1 (reagovat)
Datum a čas: 24.1.2018 17:59

Dobrý den, chtěl bych se zeptat v kolika stupních v restauraci zapínáte topení? Nebo jsou nějaké dny nebo hodiny pro otužilce, do kterých se při obědě vždy trefíme? To vám opravdu nevadí že 90% hostů sedí u stolu při obědě v bundách a kabátech? Nechcete menu radši o něco zdražit a sem tam zatopit? Ten pidi krb do kterého se občas vhodí polínko evidentně nestačí.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 16.5.2017 17:12

Dobrý den, paní Hrbáčová,
Moc děkujeme, že jste si našla čas a napsala tento příspěvek. Jsem za sebe i celý náš personál moc ráda, že se Vaše akce vydařila dle představ a budu se těšit na další setkání s Vámi.

Autor: Hrbáčovi (reagovat)
Datum a čas: 16.5.2017 08:20

Všem doporučujeme. Měli jsme oslavu narozenin ve Slezské krčmě, byli jsme my i hosté velmi spokojení a moc se nám tady líbilo. Velké díky paní Matulové, výborná komunikace při organizaci oslavy, vše bylo perfektně připraveno, slečně servírce Lence, která se o nás úžasně profesionálně starala po celou dobu a kuchařům za skvělé jídlo, které chutnalo opravdu všem a že to neměli jednoduché, protože mezi hosty byli hosté také s bezlepkovou dietou, další s bezlaktozovou dietou a veganka. Velké díky všem, oslava se díky vám moc povedla.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 22.4.2017 09:00

Dobrý den Hanko. Tak to je pozitivní, pochvalu předám na pracovní poradě. Od května opět chystáme pravidelná grilování na zahrádce, tak se určitě stavte ochutnat.

Autor: Hana (reagovat)
Datum a čas: 22.4.2017 07:50

Včerejší večeře opět nezklamala, výborné, chutné jídlo, skvělá obsluha, rádi se zase vrátíme.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 7.8.2016 10:58

Dobrý den Michaelo. Ano, je to tak, dětský koutek včetně posezení je ve stavu, kdy nesplňuje ani naše představy. V letošní sezoně jsme se ale rozhodli, místo jeho odstranění, opatřit ho upozorněním na tuto skutečnost a je jen na hostech, zda tento koutek na svou zodpovědnost využijí, nebo ne. Už nyní budujeme nové dětské zázemí včetně útulného posezení na opačné straně zahrádky a předpokládáme, že bude zpřístupněno na konci letošní sezóny. Po jeho otevření bude starý dětský koutek úplně odstraněn. Děkujeme za pochopení.

Autor: Michaela (reagovat)
Datum a čas: 7.8.2016 10:25

Dobrý den, dnes jsme navštívili s naší dcerou vaší letní zahrádku s "dětským koutkem". Bohužel jsme byli zklamáni, zázemí pro děti, které nabízí vaše zahrádka, je skutečně ve velmi schátralém stavu. Mimo to jsme odcházeli s poškozeným oděvem od smoly, která byla na lavičkách u "dětského koutku". I přes lákající tabule " sobotního grilování" jsme hned po první objednávce odcházeli velmi zklamaní. Škoda.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 6.3.2016 23:00

Zdravím vás pane Mirku i za kolektiv naší restaurace a děkujeme za kladnou referenci na naše služby, které by ale měly být samozřejmostí. Nebudu teď záměrně otevírat veřejnou diskusi, takže "jen čistě mezi námi", i vy jste se zachoval velice humánně, což už se dneska moc nevidí. Ani netušíte, jak moc bychom si přáli více takových hostů, kteří nezneužijí situace a upřednostní lidské porozumění, před vlastním profitem. Mějte se moc fajn, včetně vaší rodiny a ještě jednou děkujeme za váš příspěvek.

Autor: Mirek (reagovat)
Datum a čas: 6.3.2016 20:12

Dobrý den,27.2. jsme u Vás slavili kulaté narozeniny.Od jednání s p.Jaškem,po připravený salónek,jídlo i počínání obsluhy bylo vše na perfektní úrovni. Za to vše Vám patří velké poděkování.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 14.2.2016 10:04

Dobrý den a předem děkuji za pozitivní příspěvek, který vždy potěší. Většina lidí si pro stížnost "nejde daleko", ale s pochvalou už to tak rychle není:-). Naši knihu návštěv jsme ale zřídili pro veškeré příspěvky, pozitivní i negativní, pomáhá nám to zlepšovat služby hostům. Ještě jednou děkujeme a pochvalu samozřejmě předám na pracovní poradě.

Autor: Petr (reagovat)
Datum a čas: 13.2.2016 11:03

Dobrý den, jelikož tady čteme trošku kritiky, tak přidám příspěvek i z druhého soudku. vždy jednou v měsíci navštěvujeme vaši restauraci a jídlo si nemůžeme vynachválit. Porce, a chuť jídla výborná. Pivo staropramen taktéž. Nikdy jsem ho nemusel, ale u vás mi chutná. Co se týče personálu, taktéž bez výhrad. Nikdy jsme nemuseli na nic čekat. Možná máme štěstí, protože nás vždy obsluhuje ta stejná slečna a to včera bylo dost hostů. Nově, tam včera mladý kluk. U nás patříte mezi velmi oblíbené restaurace společně se zimním stadiónem a nově i se splitem ;-). Přejeme vám ať se vám daří a Luďkovi dobře vaří :-). S pozdravem vaši spokojení hosté P+S

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 20.8.2015 21:16

Dobrý den a děkujeme za příspěvek. Každý pokrm u nás kuchař denně kontroluje, ale i tak se to může stát. Obzvlášť u brambor. Tam záleží z jaké oblasti pocházejí, některé nejdou dovařit skoro vůbec. U rýže se to nestává, ta se předvařuje a má tudíž dvojí kontrolu. Spíše s ní máme opačný problém a to ten, že na konci meníček už může být spíše rozvařená. Rýže parboiled, kterou připravujeme je právě z tvrdíš a kvalitnějších rýží, možná proto se vám zdá nedovařená. Snad bude do příště vše v pořádku, kuchařům jsem samozřejmě váš námět prezentoval.

Autor: Marek (reagovat)
Datum a čas: 20.8.2015 16:03

Dobrý den, do restaurace Contact chodíme na polední menu, bohužel už několikrát se mi stalo, že brambory a rýže byly nedovařené. To to nikdo před servírováním nekontroluje/neochutná?

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 12.5.2015 12:22

Dobrý den.
Ano, tahle skutečnost se děje a bohužel se bude dít i nadále. Jak víte, jsme mimo jiné učňovské středisko, kde vychováváme nové servírky, číšníky i kuchaře. Restaurace je na provoz menu dostačující, ale už loni jsme se rozhodli, pro větší pohodlí našich hostů, otevřít přes obědy i Krčmu. To také děláme a hostům se to líbí, což jsme rádi. Je to ale všechno bohužel postaveno na třetím pracovníkovi za barem a to je právě učeň. Pokud ten se nedostaví na směnu a škola nemůže už daný den poslat náhradu, jsme nuceni provoz Krčmy na daný den zastavit. Samotné nás to mrzí, ale na absenci učně dokážeme zareagovat a nahradit jej jen tehdy, když to víme den předem. Během leta by se tato situace něměla opakovat, učni mají prázdniny a jejich místo zaujmou stálí pracovníci. Vyjimkou jen bude otevírací doba za pěkného počasí, kdy provoz z Krčmy přesuneme na zahrádku. Děkuji za váš dotaz, ptalo se na něj více hostů.

Autor: Ludmila (reagovat)
Datum a čas: 12.5.2015 11:22

Dobrý den. Chodíme k vám na obědy a někdy se stává,třeba dneska,že je pivnice zavřená. V restauraci je pak plno až moc. Čím to je? Díky.

Autor: rodina Vášova (reagovat)
Datum a čas: 19.2.2015 14:05

Zabíjačka byla opět FAMÓZNÍ medovina, slivovička ovárek a koláče, vše co k tomu patří, už ted se těšíme na příští rok :-)

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 8.1.2015 10:57

Dobrý den. Slezskou krčmu míváme otevřenou pro veřejnost pouze každý pátek. Mimo tento den je využívána pro uzavřené akce. Vyjimku bude samozřejmě jako každý rok tvořit mistrovství světa v ledním hokeji, kdy jako tradičně každý rok připravujeme pravou hokejovou atmosféru na všechny zápasy našich hokejistů. Další vyjímku bude tvořit zabíjačka, kdy budeme Krčmu také otevírat pro veřejnost. Letošní zabíjačku plánujeme na den 7.února a tímto samozřejmě zveme všechny, kdo chtějí ochutnat dobroty našich řezníků a kuchařů.

Autor: Retro (reagovat)
Datum a čas: 8.1.2015 10:01

Bude otevřená krčma?

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 25.11.2014 11:55

Zdravím Martine. V době obědů a to platí také včetně víkndů, je kouření povoleno pouze v části Club. O ostatních částech dne, jsou pak prostory plně kuřácké, mimo Terasu.

Autor: Martin (reagovat)
Datum a čas: 25.11.2014 10:57

Dobrý den, je možné v některé z jednotlivých částí restaurace (klub, terasa, krčma) kouřit?
Děkuji

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 29.9.2014 17:46

Dobrý den paní Stoklasová.
Situace se má tak, že standardně máme otevřen přes polední menu jen náš Club. Krčmu bychom chtěli otevírat denně, aby hosté měli větší výběr kam se posadit, ale záleží to na personální stránce. Jsme, jak víte učňovské středisko a dost často se stává, že učeň prostě na praxi některý den bez omluvy nepřijde a v ten den si Krčmu nemůžeme dovolit otevřít. Snad tedy budou letošní praktikanti dochvilnější a Krčmu pro vás budeme otevírat každý den.
Děkujeme za příspěvek.

Autor: Stoklasová M. (reagovat)
Datum a čas: 29.9.2014 13:54

Dobrý den. Dnes jsme byly na obědě a krčma byla zavřená. Někdy tam obědváme,ale někdy bývá zavřená, čím to je? Děkuji.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 10.9.2014 15:51

Zdravím Romane. No konec léta jsme myslím zmeškali všichni:-) Letos žádnou podobnou akci jako loni neplánujeme, ohňostroj byl organizován oslavou, která u nás měla v daný den akci.

Autor: roman (reagovat)
Datum a čas: 8.9.2014 10:05

V sobotu jsme u vás viděli ohňostroj, tak nás napadlo jestli jsme nezmeškali zakončení léta?

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 12.8.2014 11:31

Dobrý den.
Grilování pokračuje samozřejmě dál a to pravidelně každý čtvrtek a sobotu od 17h. Vyjimku tvoří deštivé dny, jinak plánujeme toto pravidelné grilování minimálně do konce září.

Autor: P.Rousek (reagovat)
Datum a čas: 12.8.2014 10:39

Bude se ještě letos opékat když je tak škaredě? P.R.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 17.6.2014 17:25

Dobrý den Aneto.
Je to tak, v sobotu jsme opravdu realizovali dvě větší soukromé akce, které měly vyšší prioritu před běžným provozem, to je jasné. Nemění to ale nic na tom, že by obsluha měla být k běžným hostům nepozorná, dokonce snad nepříjemná. Určitě toto zjištění probereme na pravidelné pracovní poradě a na tuto skutečnost upozorníme. Děkujeme za váš postřeh, díky kterému se můžeme příštím nepříjemnostem vyhnout a těšíme se snad na další vaši přízeň.

Autor: Aneta (reagovat)
Datum a čas: 17.6.2014 14:56

Dobrý den,
o víkendu jsem po dlouho době navštívila Vaši restauraci, příjemně mě překvapil její nový vzhled. Ovšem maličko mě zklamal Váš personál. Chápu, že jste měli spoustu akcí (samozřejmě Vám přeji plnou restauraci), nevadilo nám ani, že jsme museli čekat na jídlo, byli jsme na to upozorněni, ale Vaše servírky dávaly dost okatě najevo, že nestíhají a práce je zřejmě obtěžovala, byly pod tlakem a zákazník se pomalu bál je o něco požádat,jelikož se tvářily, že by pro ně bylo příjemnější, kdyby jsme tam vůbec nebyli. Nepíši Vám proto, že chci kritizovat, ale jen dát takovou malou radu, aby jste nepřišli o potencionální zákazníky, což by bylo škoda, protože jsem měla Contact vždycky ráda :-)

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 19.2.2014 18:53

Zdravím Rosťo. Grilovaná křídla máme teď v nabídce neustále. Zařadili jsme je do jídelníčku kvůli probíhající olympiádě a blížícímu se MS v hokeji a hosté si je opravdu chválí. Příště napište svůj dotaz na naši mailovou adresu a budeme vám umět odpovědět pohotověji. Pěkný zbytek dne.

Autor: Rosta (reagovat)
Datum a čas: 19.2.2014 16:22

Dobry den. Budete dneska na hokeji prodavat zase grilovana kridla? Minule si je tam daval kamos a vypadaly krasne. Diky za odpoved. Rosta.

Autor: personál restaurace (reagovat)
Datum a čas: 9.12.2013 13:53

V minulém měsíci jsme propagovali zvěřinové hody, které proběhly koncem měsíce listopadu. Je možné, že jste si upoutávku špatně přečetli. Zabíjačku plánujeme koncem ledna a začátkem února. O všech našich akcích se vždy včas dozvíte na našich internetových stránkách.

Autor: R+L (reagovat)
Datum a čas: 8.12.2013 10:02

Minulý měsíc jsme u vás v restauraci viděli upotávku na zabijačku,ale nic se nekonalo. Proč,nebo jsme se spletli?

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 15.11.2013 17:06

Budu reagovat na oba příspěvky současně.

Připojit se do tohoto fóra může opravdu každý, nedovedeme ovlivnit, zda jsou to známí či nikoliv a nepoznáme to. Zaměstnanci nemají důvod psát anonymně. Za prvé vědí, že anonymní příspěvky sice probíráme, ale s nadhledem, jelikož jejich autor je neznámý, tudíž může být i příspěvek nedůvěryhodný. Za druhé si za svou prací stojí a pokud je někdy nějaká stížnost, staví se k ní čelem. Hosté, kteří k nám chodí pravidelně, to vědí a ti, kteří chtějí opravdu něco sdělit a současně vyřešit, kontaktují přímo vedení firmy.

K vám paní Lucie asi není co dodat. Z vaší reakce je zřejmé, že tuhle naši provozovnu asi často nenavštěvujete. Pro naši restauraci a celý personál je nejhorší situací to, když k nám host přestane chodit a vůbec se o tom nezmíní. V té chvíli si říkáme, co děláme špatně..

Autor: Lucie K. (reagovat)
Datum a čas: 14.11.2013 20:48

No jak se na to tak divam do Vasi restaurace bych uz nikdy nesla.

Autor: Jiri T. (reagovat)
Datum a čas: 14.11.2013 20:44

Jak je krasne kdyz znami ci zamestnanci p.Jaska nebo dokonce on sam mu pochlebujou nez aby uznali vinu :-)

Autor: K.Lomný (reagovat)
Datum a čas: 13.11.2013 10:19

To je fakt. Tolik povyku kvůli 100g jídla a z toho je ještě polovina kostí:-) Chodíme s kámošemana na žebra skoro každý pátek a vždycky nějaké zbydou, tak se stavte. Hlavně nám je nezrušte, jinak si budeme i my stěžovat, ale osobně, tak bacha:-)

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 13.11.2013 09:02

Knihu návštěv jsme zřídili přesně pro tyhle účely, aby každý host mohl sdělil svůj názor. Je pak na každém, jakou cestu zvolí, zda anonymně prostřednictvím této rubriky, nebou přímou cestou na manegement restaurace. Pokud není příspěvek vulgární, zveřejníme jej vždy, bez ohledu na kritiku a po sléze jej také vyhodnotíme. Pomáhá nám to zlepšovat služby a také se pro příště vyvarovat situacím, které se mnohdy nedají předpokládat a které sebou přináší až samotný provoz. I proto je příspěvek Pavla u nás vítán, stejně jako váš :-)

Autor: Mišuta (reagovat)
Datum a čas: 13.11.2013 08:08

Ráda bych Vám naopak sdělila velkou pochvalu za servis, který zákazníkům poskytujete:-)....nenechte se odradit dotazy těch, kteří mají odvahu akorát napsat Vám na net než aby se do restaurace zastavili a záležitost projednali osobně:-) hodně zdaru a elánu a hlavně úbytek hostů jako je p. Pavel:-) P.S. předpokládám, že žebra snědli se vším všudy:-):-)kdyby to totiž byl pro někoho zásadní problém, že neodpovídá váha představě či skutečnosti... příjdu, zeptám se, vrátím zboží a chci peníze zpět:-) nikoli zvážím, kritizuji, sním a stěžuji si na internetu.....pěkný večer :-):-)

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 11.11.2013 23:45

Ano, je to přesně tak. Celá porce stojí 199kč a poloviční 139kč s tím, že se jedná skutečné o konečnou váhu poloviční porce 400g. Kolega, který s vámi objednávku uzavíral mne ujistil, že vás na účtováni 70% z ceny pokrmu upozornil. To také uvádíme v jídelním lístku, není to žádná skrytá strategie. Možná došlo k nedorozumění při objednávce, jak už jsem zmiňoval minule, každopádně největší problém spatřujeme v přípravé tohoto pokrmu. Dochází opravdu k takovému úbytku na váze, jako u žádného jiného jídla, což každý sám dovede zjistit při domácím vaření žeber, o následném grilování a celkově dlouhé době přípravy ani nemluvě. Proto už delší dobu uvažujeme o vyškrtnutí žebírek z jídelního lístku, jako jsme to udělali na našich ostatních provozovnách. Jen pro obrovský zájem našich hostů na Contactu jsme tak zatím neučinili, i když profitabilita tohoto pokrmu nám bohužel jasně velí opak:-) Přesto děkujeme za příspěvek, nebe spíše připomenutí faktu.

Autor: Pavel (reagovat)
Datum a čas: 11.11.2013 22:58

Dekuji Vam pane Jasek za opravdu dusledne vysvetleni.Nenamitam nic proti cene a chuti zeber.Rad si za dobre veci priplatim.Jen ta vaha :-( A na to ze se bude jednat o 70% ceny a ne o 50% mne nikdo neiformoval.Takze jestli dobre pocitam po uvareni a ztrate urcite hmotnosti jak vy deklarujete jsem za tu druhou porci ktera tedy vazila cca 350g zaplatil 138kc!!!

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 11.11.2013 10:41

Dobrý den pane Pavle.
Děkujeme za Váš příspěvek, byť je z kategorie těch nepříjemných. Je pravdou, že žebra u nás kdysi stála 99,-kč, ale byla to cena za méně masitá žebra. Už nějakou dobu odebíráme pouze masitá žebra, která jsou mnohem chutnější, avšak jejich pořizovací cena je 104,-kč/kg. My je poté uvaříme, kdy ihned ztratí 15%, čili jejich cena (bez všech dalších režií – mzdy kuchaře, plynu atd.) je už 119,-kč/kg. Až poté při objednávce pečeme 1kg žeber dle objednávky a tam je úbytek dalších cca 15% na váze, čemuž nelze nijak zabránit. Hostům pak tedy servírujeme cca 850g žeber se všemi ingrediencemi, které už jsou v ceně započítány. Určitě si sám umíte spočítat ziskovost tohoto pokrmu i s promítnutím doby přípravy..
K vaší sobotní objednávce vám musím sdělit, že jste si opravdu objednal 1,5kg žeber sebou. Byl jste v telefonu informován, že porce je 1kg a zbytek musí být účtován jako poloviční porce, což je 70% z ceny pokrmu. Na účtence tudíž nemáme účtováno 1,7kg váhy, nýbrž 1,7 porcí. Tomu odpovídala i nadměrná porce pečiva a všech ingrediencí, o přenosce zdarma nemluvě. Z porce 1,5kg je pak opravdu možné, že úbytek může být 0,2-0,3kg.
Je mi opravdu líto, že se vás to dotklo a určitě to nebyl z naší strany úmysl. Možná mohla obsluha už při objednávce celý postup vysvětlit, aby k takové situaci vůbec nedošlo. Věříme, že nám zachováte přízeň a kdyby jste chtěl k tomuto cokoliv probrat, neváhejte mě kontaktovat.
Pěkný den. Daniel - 608720027

Autor: Pavel (reagovat)
Datum a čas: 10.11.2013 21:28

Dobry den,

vcera tj.9.11.2013 cca 17.15h jsem si telefonicky objednal 1,5kg grilovanych zeber.Jak uz pani nize psala cena je dost vysoka.Jelikoz puvodne tyto zebra staly 99,- kg.Ale chapu ze se vse zdrazuje a tyto zebra jsou opravdu vyborna.Nakonec jsem si je zakoupil(zajela pro ne zena).Byl jsem,ale velice zklaman,kdyz na ucetnim dokladu byla uctovana vaha 1,7kg a doma po prevazeni(jelikoz uz pri pohledu jich bylo viditelne malo) i s krabici byla vaha necelych 1,2Kg!!!! Myslim,ze touto metodou pripravy zeber(vareni)se tezko vic nez 0,5kg vypari.Timto jsem byl velice zklaman protoze restauraci navstevuji(firemni akce,svatba me sestry,..)Nyni bohuzel sve navstevy v teto restauraci budu poradne zvazovat.

Autor: personál restaurace (reagovat)
Datum a čas: 27.7.2013 09:09

Informaci jste špatně pochopila. Zákaznická karta je určena pro naše stálé hosty a proto o ni žádné informace na webových stránkách nenaleznete. Tyto informace lze obdržet pouze na požádání a to přes e-mailovou cestu na adrese:
info@restaurace-contact.cz

Autor: Miahaela (reagovat)
Datum a čas: 26.7.2013 13:01

Dobrý den, chtěla byc se optat, jak je to s vaší "věrnostní kartou". Personál nás odkázal na webové stránky, ale tady hledáme jak diví a nenašli jsme ani zmínku. Chodíme k Vám do Contactu pravidelně - denně a rádi bychom karty využili
Děkuji.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 25.7.2013 14:27

Dobrý den paní Fialová.
Děkujeme za příspěvek, i když je spíše negativní. Vaši věc jsem prověřil u personálu a na kamerovém systému. Mrzí nás, že jste byli zaskočeni cenou. Tu jsme opravdu nedávno změnili, upravili také v jídelních lístcích, ale zatím nezměnili na našich webových stránkách, což v nejbližší době napravíme. Pokud jste si vybírali z jídelního lístku, nebo poutače přímo na zahrádce, cenu jste museli vidět takovou, jaká ve skutečnosti je. Grilovaná žebírka jsme byli nuceni zdražit, jelikož původní cena byla pouze zavádějící a také dodavatel nám surovinu nedávno zdražil. Celková příprava tohoto pokrmu je kromě ceny za surovinu, nesmírně náročná na čas a energie, i proto musel být pokrm dražší. Co se týká váhy, ta je uvedena v syrovém stavu, jako u každého jiného jídla. Reklamaci s vámi servis konsultoval a z kamerového záznamu je zřejmé, že jste i vy sama zašla až do kuchyně, kde vám kuchař slušným způsobem vysvětlit, že váha masa je uvedena v syrovém stavu a pokud byste chtěla, porci by vám převážil. Jediným pochybením vidím to, že vám obě porce servírovali na jednom prkně. Obvykle to takhle děláme, protože stoly na naší zahrádce nejsou tak velké, aby tam vlezlo více servírovacích prkem. Vy jste seděli na lavicích, kde ta možnost byla, proto se měl číšník určitě zeptat, nebo navrhnout způsob servírování. Snad tedy nedošlo k tak velkému pochybení, přesto se za celý personál omlouvám. Jako omluvu prosím přijměte voucher na slevu 25% na útratu v kterékoliv z našich provozoven a termínu, který si vyberete. Zašlete nám prosím na mailovou adresu návrh, kde vám můžeme voucher zaslat, případně na které naší provozovně si jej vyzvednete. Ještě jednou děkuji za příspěvek, díky kterému můžeme dále zlepšovat své služby.
Přeji pěkný den.

Autor: Jana Fialová (reagovat)
Datum a čas: 25.7.2013 12:35

Dobrý den, včera jsem chtěla rodinu pozvat na pěkný večer s večeří. Mezi mnoha vybranými restauracemi jsme vybrali Contact Opava, kde nabízeli grilovaná žebra.
Byli jsme bohužel zklamaní
- žebra zdražili ze 149,Kč na 199,-Kč
- při objednaní 2x po 1 kg , nám přinesli jen jedno prkénko s tím, že je to 2 kg
- při reklamaci s námi nikdo nekomunikoval,servírovali to, co připravili v kuchyni

Určitě jsme měli zvolit jinou lokalitu

zdraví Jana Fialová

Autor: personál restaurace Contact (reagovat)
Datum a čas: 12.3.2013 18:54

Dobrý den,
Kachní a husí hody chystáme opět ve velkém stylu. Nebudou se konat jako zabíjačka na letní zahrádce, ale pouze ve vnitřních prostorách restaurace, ale nebude chybět nic, co ke správným hodům patří. Čeká na vás dozlatova upečená husička, nadívaná kachna, poctivé po domácku vyráběné zelí, domácí knedlíky, ledově vychlazené pivečko a něco sladkého na závěr – to vše za lidové ceny. Ke každému hlavnímu jídlu dostanete šnyt piva zdarma, jak se říká „na spláchnutí“. Kromě jednotlivých chodů si můžete na objednávku den předem nechat upéct celou kachnu či husu a pozvat své blízké či přátele na pořádný oběd či večeři.

Autor: Kamila (reagovat)
Datum a čas: 12.3.2013 08:41

Vidím na vašich stránkách upoutávku na husí hody. Bude to probíhat obdobně jako zabíjačka?

Autor: Personál restaurace Contact (reagovat)
Datum a čas: 18.2.2013 14:51

Dobrý den, děkujeme za slova chvály. Těší nás, že se zabíjačka vydařila a setkala se s úspěchem. Akci pro velký úspěch určitě zopakujeme. Pevně věříme, že se v příštím roce na zabíjačce potkáme ještě ve větším počtu. V nejbližší době pro Vás připravujeme kachní a husí hody.

Autor: Kateřina (reagovat)
Datum a čas: 17.2.2013 20:05

Dobrý den,sobotní zabíjačka byla FAMÓZNÍ se vším co k ní patří, výrobky i atmosféra byly výborné.Velká pochvala za nápad uskutečnit tento zvyk i ve městě :-)

Autor: Daniel - majitel restaurace (reagovat)
Datum a čas: 12.2.2013 21:51

Zdravím Vás Petře,
všechny výrobky budeme připravovat od začátku přímo u nás, po domácku, ve spolupráci s našim řezníkem.. Takže se můžete těšit na čerstvý ovar - vytažený přímo z kotle, domácí jitrnice či tlačenku, prdelačku, škvarky nebo domácí pálenku a vše ostatní co k zabíjačce patří.. Večer zabíjačku zapijeme v naší restauraci u posezení s harmonikářem.. V následující dny bude probíhat prodej zabíjačkových specialit, které si můžete nechat připravit našimi kuchaři nebo si je odnést s sebou domů.. Těšíme se na Vás, již tuto sobotu..

Autor: Pedro (reagovat)
Datum a čas: 12.2.2013 16:51

ZABÍJAČKA BUDE OPRAVDOVÁ? MYSLÍM JESTLI BUDE ČERSTVÝ OVAR A VŠE CO K ZABÍJAČCE PATŘÍ, NEBO JEN POLOTOVARY? NABÍDKA VYPADÁ DOBŘE, SNAD TO TAK BUDE. PETR.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 27.12.2012 09:48

Dobrý den. Jsme rádi, že se vám bruslení líbilo. Letos dorazilo i poměrně mnoho lidí, převážně dětí, takže atmosféra byla opravdu fajn pohodová a vánoční. Děkujeme za pochvalu a příští rok se na vás opět rádi těšíme. Jinak nejvíce punče vypil pan Havlík, takže s tímto si hlavu nelamte:-)

Autor: Pavlíkovi (reagovat)
Datum a čas: 25.12.2012 16:00

Zdravíme celý Contact a děkujeme za nádherné nedělní bruslení. Bylo úchvatné, děti byly radostí bez sebe a punč výtečný. Naše "tlupa" byla v 8 lidech a všichni jsme se shodli, že to bylo prima odpoledne. Snad jsme vám nevypili příliš moc punče?

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 16.9.2012 22:05

Dobrý den Romane. Vánoční večírky a posezení se už pomalu objednávají a s blížícím se časem, bude výběr termínů samozřejmě užší. Doporučuji vám si termín zarezervovat co nejdříve, pokud jej už znáte. Učiňtě tak ale mailem na info@restaurace-contact.cz, nebo na tel.č.553733081. Děkujeme za příspěvek.

Autor: R.M. (reagovat)
Datum a čas: 16.9.2012 19:27

S jakým předstihem si můžeme u vás objednat vánoční večírek na den 14.12.? Děkuji za odpověď Roman.

Autor: Kateřina (reagovat)
Datum a čas: 19.7.2012 13:17

Posíláme VELKOU POCHVALU KUCHAŘUM za úžasnou gulášovou polévku a božské vdolky

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 24.6.2012 23:13

Dobrý den. Dětský koutek máme jen venku na letní terase. Skládá se z houpaček, skluzavky, dětského domečku, kreslícího stolu apod. Fotografie vložíme. Děkujeme za připomínku.

Autor: Aneta (reagovat)
Datum a čas: 19.6.2012 20:35

Dobrý den.
Chci se zeptat, zda máte ve Vaší restauraci dětský koutek?? Jestli ano, bylo by možné vložit do fotogalerie fotky. Děkuji Aneta

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 16.3.2012 11:14

Dobrý den paní Zlámalová. Děkujeme za příspěvěk a moc nás všechny těší, že vám chutnalo. Chystáme na léto více podobných akcí, kdy budeme také grilovat na ohni, takže vás opět u nás rádi uvidíme :-)

Autor: Vendula Zlámalová (reagovat)
Datum a čas: 16.3.2012 08:52

14. 2. jsme s přítelem byli ve vaší restauraci na grilovaných žebírkách a byla naprosto skvělá,chutná, nejlepší za poslední dobu; obsluha byla taktéž bez chyby. Určitě se zase někdy stavíme.

Autor: petra (reagovat)
Datum a čas: 24.2.2012 12:42

Dnes jsme byli u vás na obědě a bylo opět výborné. Pochvalte kuchaře, každý den jsme maximálně spokojení.
Petra F.+spol.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 17.2.2012 17:53

Dobrý den Rosťo.
Tahle slevová akce je zajímavá a naučná i pro nás. Doposud jsme neměli s akcí podobného typu zkušenosti, ale moc se nám zamlouvá. Pokud s tímto máte i vy a ostatní příjemný zážitek, moc nás to těší. Určitě se těšíme na vaši další návštěvu.

Autor: Rosta Štencel (reagovat)
Datum a čas: 17.2.2012 12:34

Objednali jsme si u vás žebírka přes slevomat a byly opravdu tak výborné,jak vypadaly na obrázku.Cena byla taky super,proto si tuto akci ještě zopakujeme,dokud běží:-)

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 9.1.2012 18:32

Zdravím vás Petro. To jsem rád, že se vám bruslení líbilo, máme na něj jen samé kladné ohlasy. Cenu si zasloužíte, jako i ostatní výherci. Dovedete si představit, že by to vyhrála třeba moje dcera? To by byla ostuda :-) :-) :-)
Určitě jste příští rok opět zvání. Dan.

Autor: Petra (reagovat)
Datum a čas: 9.1.2012 17:25

Samozřejmě jsem chtěla také napsat, že to bylo krásné odpoledne, i kdybychom nevyhráli nic. Naše děti se bavily parádně a klaun byl neskutečný. Děkujeme.

Autor: Petra (reagovat)
Datum a čas: 9.1.2012 17:25

Dobrý den. Chceme poděkovat, že jste nás pozvali na bruslení, kde náš syn vyhrál DVD. Překvapení to bylo ohromné a máme z něj radost celá rodina.

Autor: Lukáš (reagovat)
Datum a čas: 28.11.2011 20:58

Pochutnaly jsme si na výborných žebrech!

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 24.11.2011 19:30

Bruslení opravdu chystáme, ovšem ještě neznáme přesné datum, proto zatím tuto akci moc neprezentujeme. Čekáme, až se nám ozvou partneři z doprovodného programu a poté uzavřeme výběr data. Pro letošní rok jsme oslovili ke spolupráci paní Míšu Růžičkovou a také Hopsalína, ovšem uvidíme, zda najdeme vhodný termín, který bude vyhovovat všem. Budeme vás určitě dále informovat.

Autor: Luděk P. (reagovat)
Datum a čas: 24.11.2011 19:15

Na vašich stránkách vidím upoutávku na vánoční bruslení,které bylo i loni,ale personál mi zatím nedokázal sdělit podrobnosti.Kdy chystáte bruslení a bude vše probíhat jako loni? Díky.Luděk.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 11.10.2011 16:36

Děkujeme za pochvalu, ale vše ještě není zcela doděláno. Během dvou týdnu ještě přibudou tmavě hnědé doplňky (skříně, dveře na toalety, komody), takže interier trošku ztmavne, ale to nebude na škodu.

Autor: Michaela (reagovat)
Datum a čas: 11.10.2011 15:29

Také musím pochválit výsteek rekonstrukce! Club je jak ze škatulky, světlý a příjemně zařízený :)

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 4.10.2011 17:52

Dobrý den. To jsme rádi, že jste přišly posedět hned první den otevření:-) Určitě jste si všimly, že nejsou dodělány některé skříňky a doplňky, ale otevřít jsme již museli, takže zbytek doděláme za provozu a děkujeme za trpělivost.
Těšíme se na vaši příští návštěvu.

Autor: Peťka (reagovat)
Datum a čas: 4.10.2011 15:28

Včera jsme byly s holkama posedět ve vaší restaurace a shodly jsme se, že jste ji spravili opravdu nádherně. Za nás ženy, obzvlášť děkujeme, za větší a krásné toalety. Díky.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 12.9.2011 11:09

Dobrý den.
Termín dokončení se nám posunuje, jako vždy :-) Určitě chceme mít vše přiraveno do konce měsíce září, abychom mohli plynule najet na zimní provoz.

Autor: P.P. (reagovat)
Datum a čas: 12.9.2011 08:29

Už máte termín dokonční rekonstrukce? Díky.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 14.8.2011 18:03

Dobrý den Martine. Nemusíte mít obavy, na vaši akci už by měl být provoz plně funkčí. Termín dokončení asi nestihneme, ale provoz Terasy už vliv mít nebude.
Mějte se.

Autor: Martin P. (reagovat)
Datum a čas: 13.8.2011 18:37

Kdy má být prosím rekonstrukce dokončena? Máme u vás naplánovaný firemní večířek koncem září. Je to sice na terase, ale myslím, že na ni jiný vstup než přes část která je ve výstavbě, není, proto máme lehké obavy o termín :-)

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 4.8.2011 21:25

Omlouvám se za pozdější reakci na příspěvek. Rekonstrukce už je v plném proudu, výdejů menu se to zatím nedotklo. Je možné, že ve finální části rekonstrukce, budeme na dva dny provoz kuchyně omezovat, ale zatím nevíme přesně. Budeme samozřejmě naše hosty o tomto informovat předem.

Autor: Šimečkovi (reagovat)
Datum a čas: 3.7.2011 19:06

Dobrý den. Chodíme k vám na obědová menu a četli jsme na stolech upoutávku na rekonstrukci vaší restaurace. Budou tím dotčena menu?
Díky za odpověď.

Autor: Michal (reagovat)
Datum a čas: 2.6.2011 17:26

velmi chválím venkovní zahrádku,s kolegou jsme se u Vás cítili moc přijemně, k tomu skvěle vychlazené pivo a vynikajicí placek s masovou směsí, který nasytí i toho největší jedlíka,prostě úplný relax děkuji

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 24.5.2011 15:58

Dobrý den pane Štencel. Ano někteří hosté disponují zákaznickými kartami, které od nás obdrží hosté, kteří nás navštěvují pravidelně. Mají pak cenově zvýhodněný veškerý sortiment. Zároveň obdržením zákaznické karty získají stejnou slevu i do naší další provozovny v centru města. Bližší informace dostanete u obsluhy, pokud vás bude ještě cokoliv zajímat.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 24.5.2011 15:55

Zdravím pane Skotnica. To je mi velice líto, že jste musel tak dlouho čekat, ale děkuji, že jste na tuhle skutečnost upozornil. Okamžitě jsme situaci probrali a snad se nebude už opakovat. Je pravdou, že se nám za poslední měsíce prodej meníček skoro zdvojnásobil, což s sebou samozřejmě nese i výdejové komplikace. Jak jste si všimnul, fungujeme současně jako učňovské středisko a práce s učněma je mnohdy pracná. Díky tomu si ale můžeme dovolit nechat ceny menu na úrovni, která je myslím velmi příznivá. Dalším problémem je zahrádka, kam musí obsluha shora docházet a někdy na někoho zapomene. Od června už by měl být otevřen bar na zahrádce i ve všední dny, tak snad tímto vyřešíme i tenhle problém. Ještě jednou děkuji za váš postřeh.

Autor: p.Skotnica (reagovat)
Datum a čas: 24.5.2011 15:04

Dobrý den, občas s manželkou využijeme možnost poledního menu ve Vaší restauraci. Jídlo je vždy chutné proti tomu se nedá nic namítat. Objednávka po příchodu max do 5 min. podle množství hostů. Co mě dnes nemile překvapilo byla obsluha. Manželka si chtěla dát k jídlu nějakou neperlivou vodu.Servírkou ji bylo sděleno že k jídlu dáváte džbánek s pitnou vodou pokud to vyhovuje. Bohužel vody jsme se nedočkali ani po urgencích a zaplatit jsem raději šel ze zahrádky do restaurace jelikož jsme se nikoho nemohli dočkat.

Autor: Rosta Štencel (reagovat)
Datum a čas: 24.5.2011 15:03

Chodíme k vám na obědy, teď už dost pravidelně. Kuchaři se fakt snaží a cena je velmi dobrá. Všimnul jsem si, že někteří lidé uplatňují nějakou kartu na slevu. Můžu k tomu bližší informace? Díky.

Autor: D.Jašek - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 8.2.2011 11:36

Dobrý den. Děkujeme za příspěvek. S učněma je to vždy problém, proto nás těší, když se snaží. Pokud to berou jako školní povinnost, tak s nimi nehneme, ale pokud jako praxi do života, je s nimi hned lepší práce. Abychom mohli udržet například cenu poledního menu na současné částce, musíme učně využívat a jsou pro nás důležitou složkou. Někdy je to bohužel na úkor drobného problému, ale všichni jsme jednou studovali, takže snad pochopíme nějaké to pochybení.

Autor: p.Kysela (reagovat)
Datum a čas: 8.2.2011 08:30

Dobrý večer
Měl jsem možnost jít na meníčko,a popravdě moc mi chutnalo!Obsluha byla víc jak příjemna.Obsluha perfektní.Mladý číšnik (učen) se opravdu dnes snažil a byl hlavně ochotny!A nejen ON ale i vrchni číšnik!
Proste všechno bylo jak mělo.
A moc vám děkuji za přijemnou chvilku!
Děkuji p.Kysela

Autor: Štefan Kurinec (reagovat)
Datum a čas: 6.2.2011 12:11

Děkuji moc za skvělé gastronomické pokušení u vás v restauraci,jídlo se rozplývalo na jazyku, porce se nedala ani sníst/a to jsem docela zdatný jedlík:-)/ a obsluha na výbornou!!!!!Byli jsme u Vás po dlouhé době a můžu říct, že jste opět nezklamali...Díky MOC...

Autor: L.Kánská (reagovat)
Datum a čas: 7.1.2011 18:12

Dobrý den. Dlouho jsme u vás nebyli na oběd,až tento týden a musím podotknout že nám chutnalo.Kuchaře jsme pochválili už přes číšníka,ale činíme tak i touto cestou.Díky a zůstáváme s vámi.

Autor: Rosťa (reagovat)
Datum a čas: 19.12.2010 20:01

Vaše bruslení v neděli bylo fantastické. Děkuji za pozvání,nemělo to chybu.

Autor: Střapec (reagovat)
Datum a čas: 12.10.2010 00:09

Tímto vyjadřuji pochvalu za skvělou obsluhu a skvělý gastronomický zážitek ve vaší restauraci. Uzená žebírka by nasytila čtyřčlennou rodinu a byla zážitkem pro chuťové pohárky i pro oko. Ani k ostatním pokrmům nemohu mít výtku. Chvála kuchaři i obsluze, která měla službu v neděli 10/10/10 ^_-

Autor: D.Jašek - manager (reagovat)
Datum a čas: 24.9.2010 13:21

Pro Z.J.: Příspěvky prosím posílejte na info@restaurace-contact.cz Rád bych je s vámi probral, popřípadě odpověděl, či sdělil formu nápravy, ale jelikož neuvádíte elektronickou adresu, není to bohužel možné. Přesto děkuji za přispěvek...

Autor: JANA (reagovat)
Datum a čas: 23.9.2010 22:57

Dnes jsme navštívili vaši restauraci, ve které jsme si objednali stůl k obědu. Obsluha vzorná, jídlo výborné a hodně velké porce, cena přijatelná. Chválíme a děkujeme.

Autor: Z.J. (reagovat)
Datum a čas: 24.9.2010 13:20

Dobrý den,
Ráda bych Vás upozornila na vaší otřesnou kvalitu jídel ve vaší restauraci!
Dnes již asi po třetí sme zkoušely jít na vaše polední menu a hrůzný gastronomický zážitek, který nás čekal se snad nedá ani popsat!
čekal nás slepičí vývar, roštěná se švestkovou omáčkou a knedlík.
Polévka byla naprosto studená! Skoro vývar tuhnul na lžíci!! a v něm plavali dle mého názoru rozlámané špagety.
Dále nás servírka upozornila, že si budeme muset chvíli počkat, že se knedlíky dovařují!
Na to asi po 15 minutách nám donesla jídlo - ani bych to tak nepopsala, jelikož na talíři byla žvýkačka, které říkáte roštěná, dále "omáčka" což představovala nějáká hnědá voda, co teda u švestek ani nestálo a k tomu nám naservírovali hranolky!!!
Uznejte, že tento výkon vaší kuchyně je naprosto tragický!
O tom že k hlavnímu jídlu sme dostali příbory až po 4 minutách ani nemluvě!
Kousek od vaší restaurace máme velké kanceláře a je smutné, že v této oblasti se bohužel není kde v poledne najíst!
S pozdravem rozhořčený zákazník.

Autor: D.Jašek - manager (reagovat)
Datum a čas: 15.8.2010 18:12

Dobrý den.
Děkuji za Váš příspěvek do knihy návštěv, i když mne moc nepotěšil. Ale přesně proto je tato rubrika zřízena, aby každý host mohl vyjádřit své postřehy z návštěvy u nás. Nevadí mi, že jste zvolili anonymní cestu jak sdělit své dojmy, avšak lepší je se ozvat prostřednictvím elektronické pošty, kde se mohu k jakékoliv situaci vyjádřit obšírněji.
K celé Vaši věci mohu postupně uvést následující:
1) Topinky nebyly z veky, nýbrž z pečiva, které si sami vyrábíme. Problém spíše bude v přípravě, čemuž nasvědčuje i Vámi zmiňovaná masová směs. Z interních záznamů jsem si zjistit, že ten den jsme vyrobili cca 20 porcí topinek s masovou směsí a jiné stížnosti jsme na ně nezaznamenali. Je možné, že masová směs už kuchařům docházela a museli ji narychlo dodělávat nebo nadstavovat a tím ji možná ošidili o některé ingredience. To by se ovšem nemělo stávat a chyba je jednoznačně na straně kuchyně. Každé jídlo pokud není podle Vašich představ, můžete okamžitě reklamovat a bude Vám vyměněno, popřípadě odečteno z útraty.
2) Kofola 1dcl / 7,-kč je věc marketinku. Jednak cena musela být propočítána tak, aby odpovídala ceně a obsahu ostatních nealkoholických nápojů, které prodáváme a také proto, že firma kofola během posledních dvou let své výrobky zdražila téměř o polovinu a dnes ji nakupujeme dráž než třeba pepsi colu. To jste si ale určitě všimnul sám třeba v supermarketu.
3) Co se týče piv, které zmiňujete, tak Kelt se přestal loni úplně vyrábět a nahradilo jej černé pivo Staropramen. Plzeň jsme na zahrádce a Clubu nikdy nečepovali, jen v zimních měsících ji čepujeme pouze na Slezské krčmě. Hostům nabízíme čtyři druhy čepovaného pivo, mimo vámi zmiňované, také třeba Stella Artois, což je na zdejší poměry myslím dostačující.
Pokud by jste chtěl ještě něco dovysvětlit, napište třeba na náš e-mail info@restaurace-contact.cz a rád Vám odpovím na jakoukoliv otázku. Ještě jednou děkuji za Váš postřeh, který budeme v bodě 1) určitě řešit a doufám, že i přes ne příliš šťastné posezení u nás, se někdy přece jenom opět zastavíte a vše bude podle Vašich představ.

Autor: Dalibor (reagovat)
Datum a čas: 15.8.2010 14:48

Proč jsme byli v Contactu naposled:
1.) topinky byly z veky (!??) a úžasně tvrdé, masová směs na nich politá ovyčejným kečupem - mizerná chuť! (kde zmizely dříve vynikající "Studentské" / "Cigánské" topinky?)
2.) kofola - deci za 7 Kč (??!)
3.) dříve byly výběry kvalitních piv (Kelt, Plzeň, černá piva ...)- dnes pouze Staropramen a Hoegaarden.
Proti obsluze nic nemáme, byla dobrá a příjemná - ale my jsme tam šli za kvalitním jídlem a pitím...!

Autor: D.Jašek - manager (reagovat)
Datum a čas: 13.7.2010 10:49

Dobrý den. Děkujeme za Váš názor. Jelikož jste jako jeden z mála nepsal anonymně, odpověděl jsem Vám na Váš e-mail, kde jsem vše vysvětlil. Touto cestou chci poděkovat za Váš názor a postřeh a těšíme se na Vaši případnou další návštěvu.

Autor: DAVID (reagovat)
Datum a čas: 9.7.2010 16:46

Dobrý večer, včera jsme s dětmi navštívili vaši restauraci na doporučení. Dětský koutek super obsluha paráda - ochotné mladé servírky, jídlo super jen co mi vadilo je pivo staropramen plné bublinek - jsem pivař ale chtělo by to ubrat kysličník a cena kofoly 7kč za čep je dost drahá, všude je za 5kč. Můj názor je že na pití se nedá vidělat, kuchyn je základ!!!!!!!!!!!

Autor: D.Jašek - manager (reagovat)
Datum a čas: 28.6.2010 12:39

Dobrý den.
Je pravdou, že zahrádku využíváme co možná nejčastěji, škoda že léto není stabilní:-)

Autor: RUDA (reagovat)
Datum a čas: 27.6.2010 18:56

O víkendu jsme u vás měli rodinou akci a jelikož bylo pěkné počasí,využili jsme možnost sezení na letní zahrádce. Byla to super volba,protože zahrádku máte nádhernou,takže to nemělo chybu. Děti si mohli hrát v dětském koutku,což nám ušetřilo dost práce:-) Těšíme se příště. Ruda.

Autor: opavský recenzent (reagovat)
Datum a čas: 2.6.2010 21:09

Tuto sobotu jsem s rodinou navštívil Vaši restauraci a nechal si připravit Ostrou směs speciálně vymyšlenou pro mě. Konečně se mi po dlouhé době poštěstilo si na jídle opravdu pochutnat. Takže si zatím v mém rejstříků opavských restaurací pevně držíte 1. místo, co se kuchyně týče. Jen tak dál. Těším se na příští návštěvu a pozdravuji mladého talentovaného kuchaře.

Autor: xxx (reagovat)
Datum a čas: 17.5.2010 11:19

Minulý týden v neděli jsme u Vás byli na obědě. Musím pochválit skvělou obsluhu, pan číšník byl opravdu velmi příjemný a ochotný.

Autor: Pivní fajnšmekr... (reagovat)
Datum a čas: 5.3.2010 18:41

Přeji dobrý den, jen jsem Vám chtěl říct, že Vámi čepované pivo Hoegaarden je prostě delikatesa. Skvělá volba ,široko daleko nic lepšího nemají.Jsem rád, že tady jste...Pivní Fajnšmekr

Autor: D.Jašek - manager (reagovat)
Datum a čas: 12.1.2010 22:21

Dobrý den. Otázka karaoke je věc, která stojí za to, ji prodebatovat.
Otázky takového typu je ale lepší zasílat mailem, kde můžeme reagovat přímo, ne přes knihu návštěv.
S pozdravem D.Jašek

Autor: Ivetka (reagovat)
Datum a čas: 7.1.2010 12:52

Dobrý den! Prohledla jsem si Vaši stránku akcí a pátky, soboty máte prodlouž.prac.dobu. Nemáte zájem o KARAOKE zábavu pro Vaše hosty? Děkuji za odpověď. Hezký den.

Autor: D.Jašek - majitel (reagovat)
Datum a čas: 30.8.2009 10:16

Na tento příspěvek jsme bohužel nebyli schopni včas reagovat, jelikož elektronický systém ve spolupráci s námi,není schopen okamžité reakce. V případě podobných dotazů spíše využívejte e-malové schránky, nebo telefonického kontaktu. Co se týče fotbalu, plánujeme samozřejmě otevření Krčmy na kvalifikační zápasy české reprezentace dne 5.9. proti Slovensku, i na ostatní důležité utkání.

Autor: Pavla (reagovat)
Datum a čas: 0.0.0000 00:00

Dobrý den, chci se zeptat, jestli bude dnes otevřená pivnice. Od 19hod. začíná fotbal, tak jestli se bude promítat. Děkuji za odpověď

Autor: Petra  (reagovat)
Datum a čas: 14.8.2009 13:47

Dobrý den, ráda bych pochválila kuchaře za dnešní meníčkové Lasagne :-)..můj první příspěvěk zde na těchto stránkách byl evidentně vzán v potaz a tentokrát se italská specialita skutečně povedla ;-) Díky a přeji hezký zbytek léta a maximum spokojených hostů. Petra Davidová

Autor: management Contact (reagovat)
Datum a čas: 1.8.2009 17:57

Provozní doba se vždy odvíjí podle statistik návštěvnosti. V současné době to vypadá a zvažujeme, že otevírací dobu v některé dny ještě prodloužíme.

Autor: Adam.P (reagovat)
Datum a čas: 30.7.2009 15:39

Dobrý den,chci se zeptat nemyslíte že je příliš zbytečná tak dlouhá otevírací doba u vaší restaurace ?

Autor: D.Jašek - majitel (reagovat)
Datum a čas: 21.7.2009 07:57

Souhlasím,že někdy se něco nepovede.Abychom mohli např. menu prodávat za tak nízké ceny,musíme mít i nižší náklady.Proto máme u nás za barem i v kuchyni celoročně na praxi učně z hotelového učiliště.Hlavně u nich se mnohdy stane problém,kterému posléze musíme čelit.Stálý porsonál by sice měl tyto případné nedostatky eliminovat,ale ne vždy se věc podchytí včas.

Autor: Petr (reagovat)
Datum a čas: 12.7.2009 10:11

Dobrý den,chci Vám říct že Váš podnik je skvělý,určitě oba Michalové zaslouží pochvalu :) tímto i zdravím, a jak jsem četl příspěvek s těmi nepovedenými lasagnemi, no co stane,chodím k Vám pravidelně a nemohl jsem si stěžovat ani jednou, takže se mějte a at Vám restaurace funguje tak dobře i nadále

Autor: správce sítě (reagovat)
Datum a čas: 30.6.2009 00:01

Příspěvky se vkládají do systému automaticky, pouze však do 18h. Ty které se vkládají po tého hodině se zpravidla objevují v knize návštěv až druhý den ráno. Proto ten časový posun.

Autor: Radim (reagovat)
Datum a čas: 26.6.2009 12:27

Jak je možné, že někdo napíše v 8:44 ráno, že "dnešní" menu bylo opět vítečné? Nebo jsem si jen nevšiml, že už jsou i snídaňová menu?

Autor: D.Jašek - majitel (reagovat)
Datum a čas: 18.6.2009 08:42

Děkuji a jsme mimo jiné rádi, že sledujete naše web stránky. Každou kritiku vítám, neboť jinak vzniklé problémy, reklamace a nedostatky odstranit nemohu. Přesně pro tyhle účely jsem knihu návštěv na našem webu zavedl a jsem rád za každý, byť negativní, příspěvek.

Autor: Martina (reagovat)
Datum a čas: 17.6.2009 16:22

Tak to hledím, pan majitel se teda nebojí kritiky a staví se k tomu čelem, všechna čest!! Apropos dnešní meničko II bylo výtečné - k tomu není co dodat, zdraví Martina

Autor: D.Jašek - majitel (reagovat)
Datum a čas: 17.6.2009 14:57

Děkuji za Váš přispěvek a plně s Vámi souhlasím, že lasagne chutnají úplně jinak, použití bešamelu bylo velmi nešťastné a vyvodím z toho patřičné důsledky. Šéfkuchař by měl za pokrm, který připraví v jeho kuchyni třeba i pomocný kuchař, v plném rozsahu zodpovídat a neumožnit výdej jídla, které neodpovídá receptůře a přípravě. Vinu připisuji i sám sobě, jelikož by mělo být i mou povinností připravované jídlo kontrolovat.

Autor: Petra  (reagovat)
Datum a čas: 17.6.2009 14:41

Dobrý den,dovolte mi zde uvést můj příspěvek. Včerejší-úterní-meny bylo přímo nejedlé!! Kuchař, který připravoval lasagne, zřejmě ani sousto neochutnal, protože takový blivajz by nemohl pustit mezi hosty. Těstovinové plátky prokládané malým množsvím masové směsi, zato přílišným množstvím mouky, která měla zřejmě představovat bešamel, skutečně s lasagnemi nemají nic společného. Obecně jsem s kuchyní ve vaší restauraci spokojena a tak jsem se těšila na můj milovaný italský pokrm. Místo prožitku z dobrého jídla jsem si odnesla příšerný zážitek a pachuť v ústech. Berte to jako zpětnou vazbu od zákazníků, chodíme k vám s kolegy na meníčko docela často,ale něco tak odfláknutého jste nám ještě nenaservírovali. S pozdravem, Petra Davidová, Opava

  

Vyhledávání:

 
All rights reserved. ©2013 Bikocom and Restaurace Contact
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny
 ***
Dnešní denní menu
Platnost nabídky: 10.30 - 14.30 (popř. do vyprodání)
  UZENÁ POLÉVKA S KROUPAMI  29 Kč
I.  SMAŽENÉ KRŮTÍ ŘÍZEČKY, BRAMBOROVÁ KAŠE S MÁSLEM  105 Kč
II.  KATŮV ŠLEH – VEPŘOVÉ NUDLIČKY SE ZELENINOU, DUŠENÁ RÝŽE  99 Kč
III.  MASOVÉ KARBANÁTKY, BRAMBOROVÁ KAŠE S MÁSLEM, OKUREK  97 Kč
IV.  UZENÁ VEPŘOVÁ ŽEBÍRKA, KŘEN, HOŘČICE, OKUREK, ČERSTVÝ CHLÉB  115 Kč
V.  VELKÝ ZELENINOVÝ SALÁT S MOZZARELLOU A SUŠENÝMI RAJČATY, ROZPÉKANÁ BAGETKA  129 Kč

Nahoru
 
  DUBEN   
   2020
čtvrtek  
2
Erika 
Dnešní denní menu
Platnost nabídky: 10.30 - 14.30 (popř. do vyprodání)
  UZENÁ POLÉVKA S KROUPAMI  29 Kč
I.  SMAŽENÉ KRŮTÍ ŘÍZEČKY, BRAMBOROVÁ KAŠE S MÁSLEM  105 Kč
II.  KATŮV ŠLEH – VEPŘOVÉ NUDLIČKY SE ZELENINOU, DUŠENÁ RÝŽE  99 Kč
III.  MASOVÉ KARBANÁTKY, BRAMBOROVÁ KAŠE S MÁSLEM, OKUREK  97 Kč
IV.  UZENÁ VEPŘOVÁ ŽEBÍRKA, KŘEN, HOŘČICE, OKUREK, ČERSTVÝ CHLÉB  115 Kč
V.  VELKÝ ZELENINOVÝ SALÁT S MOZZARELLOU A SUŠENÝMI RAJČATY, ROZPÉKANÁ BAGETKA  129 Kč