RESTAURACE CREDO - KNIHA NÁVŠTĚV

Napište nový příspěvek


Autor: Vedení restaurace (reagovat)
Datum a čas: 11.10.2018 14:04

Omlouváme se Vám tímto za způsobené problémy při Vaší rezervaci 6.10.2018.
Momentálně řešíme dlouhodobou pracovní neschopnost našeho hlavního kuchaře
a jeho směny s obrovskými problémy zajišťujeme kuchaři z jiných restaurací. V sobotu
6.10. byl provoz kuchyně zajištěn zástupem běžně do 22 hodin, bohužel zastupující
kuchař nám sdělil, že z rodinných důvodů končí v 18.30 a nám se už nepodařilo zajistit
jiný zástup.
Je nám jasné, že tyto naše vnitřní problémy Vás nezajímají a je na nás, abychom si
s nimi poradili. Bohužel, situace na trhu práce s profesemi pro hostinskou činnost je
katastrofální a my jsme pouze většinou pouze v roli prosebníka. Nerozhoduje ani mimořádná
finanční motivace.
Přijměte, prosím, ještě jednou naši omluvu, budeme se snažit, aby se situace z minulé
soboty již více neopakovala.

vedení rest. CREDO

Autor: Obertanová Hana  (reagovat)
Datum a čas: 11.10.2018 14:02

Dobrý den,

v sobotu 6. 10. jsme ve vaši restauraci pořádali malou rodinnou oslavu. Měli jsme s předstihem objednaný stůl pro 7 osob na 17 hodin. Byli jsme u vás opakovaně, vždy jsme byli spokojeni. Tentokrát nám bohužel obsluha v 18:30 hodin oznámila, že kuchyň pro dnešní den skončila pro nějakou technickou závadu. Navrhovali jsme, že se přizpůsobíme podmínkám a objednáme si taková jídla, která kuchař zvládne připravit - například tatarák nebo plátek masa opečený na pánvi. To obsluha odmítla a při pohledu na uklizenou kuchyň a odcházejícího kuchaře nám došlo, že jídlo už nedostaneme žádné. Na stole jsme měli načaté láhve vína a sektu, ale s ohledem na základní lidské potřeby jsme se vydali hledat restauraci, kde nám dají najíst i za cenu horšího prostředí a vyšších cen.

Když víte, že v sobotu večer neudržíte v kuchyni vašeho kuchaře, upozorněte prosím na tuto skutečnost už při objednávce stolu. O těch pár tisícovek za naši útratu nezchudnete a my vám nebudeme dělat špatnou reklamu mezi svými přáteli, kterým jsme dosud vaši restauraci doporučovali.

S pozdravem
Hana Obertanová

Autor: Vedení restaurace (reagovat)
Datum a čas: 30.7.2018 10:44

Pro anonymního autora příspěvku "Sojče" :

děkujeme za Váš příspěvek, Vaši připomínku jsme projednali
s kuchařem a obsluhujícím personálem.
Jako kompenzaci škody, která Vám zřejmě vznikla, jsme pro Vás
připravili dárkový poukaz v hodnotě 200,-- Kč, popř. Vám uhradíme
cenu Vámi reklamovaného minutkového jídla. Kontaktujte nás,
prosím, na telef. čísle 602748147, abychom dohodli předání
výše uvedené kompenzace.

vedení rest. CREDO

Autor: Vedení restaurace (reagovat)
Datum a čas: 24.2.2017 12:41

Děkujeme za Váš příspěvek. Budeme se i nadále snažit, abyste byli v naší restauraci
vždy spokojeni. Těšíme se na Vaše další návštěvy.

vedení rest. CREDO

Autor: MESSI (reagovat)
Datum a čas: 23.2.2017 18:08

Dobrý den,rozhodl jsem se napsat Vám také pár řádku,jelikož jsem se před 3 léty přistěhoval do Ov-Zábřehu a hledal jsem slušnější restauraci jak na občasné stravování,tak na posezení s přáteli.Chci Vám touto cestou poděkovat jak vedení ,tak i personálu ,že jsme ve Vaši restauraci velice spokojení a proto často a rádi ji navštěvujeme.Chtěl bych touto cestou poděkovat obsluze a personálu,kteří měli službu ve dnech 18-19.2.2017 i když byla restaurace plná a v salonku byla akce,byli usměvaví a příjemní,což už dnes se jen tak někde nevidí.S pozdravem Váš spokojený zákazník.

Autor: Vedení restaurace CREDO (reagovat)
Datum a čas: 3.12.2016 10:35

Děkujeme za Váš příspěvek. V naši restauraci je poměrně výkonná klimatizace, stačilo požádat obsluhu, která by zvýšením jejího výkonu zajistila příjemnější prostředí.
Rovněž doporučujeme využít rezervačního systému na těchto našich webových stránkách a zajistit si místa v nekuřáckém salónku restaurace. Těšíme se na Vaši návštěvu.
J. Smolka - rest. CREDO

Autor: Vláďa (reagovat)
Datum a čas: 3.12.2016 10:32

Spokojenost, až na ten smrad z cigaret.

Autor: CREDO (reagovat)
Datum a čas: 8.11.2016 08:38

Pro letošní vánoce nepočítáme s žádnou speciální gastro akcí, naše restaurace
bude ve dnech 24.12-26.12.2016 uzavřena.
Další víkendové gastro akce budeme připravovat na leden 2017 - průběžně budou
zveřejňovány na webových stránkách restaurace.
vedení rest. CREDO

Autor: ŠÁRKA (reagovat)
Datum a čas: 8.11.2016 08:36

Dobrý den budou nějaké akce na Vánoce 2016???

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 26.8.2016 22:57

Chválím pana kuchaře,
nemáte nějaký kurz vaření?

Autor: Barbora (reagovat)
Datum a čas: 30.7.2016 22:31

Dobrý den, včera jsme u Vás byli s rodinou poprvé na večeři a musíme velmi pochválit jak pana kuchaře, který nám připravil úžasné jídlo, tak i obsluhu, která byla příjemná, pozorná a vstřícná.Velmi si také jako nekuřáci s malým dítětem pochvalujeme klimatizovaný nekuřácký salónek.Až budeme slavit příště, určitě nad výběrem restaurace nebudeme váhat a přijdeme opět k Vám. Jsme rádi, že v Ostravě je takový podnik, kde nejen výborně vaří, ale hlavně se tam cítíme fajn :)

Autor: Jaňule (reagovat)
Datum a čas: 29.5.2016 10:48

28.5.2016 jsme zde měli oslavu narozenin a musím pochválit včerejší obsluhu, výborné jídlo a příjemné prostředí. Jako vždy vše na jedničku!! Velké díky hlavně paní servírce, která byla neustále milá, usměvavá a nikdy nám nic na stole nechybělo.

Autor: lenka (reagovat)
Datum a čas: 18.5.2016 11:56

Vasi restauraci navstevuji dlouho a musim pochvalit jidlo.je vzdy perfektne pripravene.klobouk dolu pred kucharem.dovoluji si i rict ze je to jedna z nejlepsich restauraci co se tyce jidla v ostrave.na co mam namitku je obsluha.je pomala,malo jsi vsima hostu,dlouha cekaci doba nez me nekdo obslouzi a obcas obsluha tam lita jak splasene vcelky i kdyz je tam par lidi. Na tom by jste meli jeste zapracovat. Jinak chvalim. Rada se tam vracim.

Autor: Credo (reagovat)
Datum a čas: 26.4.2016 12:25

Jsme velmi potěšeni, že Vám v naší restauraci chutnalo a že jste byli spokojeni. Kuchaři pochvalu vyřídíme a těšíme se zase na Vaši další návštěvu.

Autor: Zuzana (reagovat)
Datum a čas: 25.4.2016 14:55

O víkendu jsem navštívila Vaši restauraci a musím smeknout, jelikož byla akce na českou klasiku. Dali jsme si s maminkou a přítelem svíčkovou omáčku s knedlíkem a masem a pan kuchař by měl být pochválen. Byla jako od maminky. Vřele všem doporučuji a zase někdy nashledanou

Autor: Monika Růžičková (reagovat)
Datum a čas: 8.2.2016 20:32

6.2.2016 maminka v této restauraci slavila 60 let a byla jsem příjemně překvapena skvělou a rychlou obsluhou.A to nemluvím o kuchyni,jídlo luxusní.Vřele doporučuji a velmi ráda se zde vrátím.Moc děkuji za celou rodinu,jste skvělí.

Autor: ŠÁRKA (reagovat)
Datum a čas: 7.2.2016 14:51

PĚKNÁ RESTAURACE CHODIME OBČAS NA PIVKO SERVIRKY SKVĚLÉ HLAVNĚ PANI GABINKA A ŽANETKA

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 12.11.2015 11:14

Hezká restaurace s příjemnou obsluhou a naprosto famózním rizotem s hříbky :-)

Autor: Miki (reagovat)
Datum a čas: 4.5.2015 21:46

O vikendu jsme navštívili tuto restauraci s manželkou a dětmi,byli jsme moc mile překvapeni,že se v Zábřehu najde taková pěkná restaurace s příjemnou obsluhou a moc dobrým jídlem,určitě zase příjdeme na něco dobrého,děkujeme

Autor: Tomáš a Monika (reagovat)
Datum a čas: 31.12.2014 13:49

Včera večer jsme poprvé navštívili tuto restauraci, kterou máme za rohem domu. Posezení je příjemné, obsluha byla moc milá a jídlo bylo vynikající. Spokojenost 100%. Rozhodně jsme zde nebyli naposledy.

Autor: Michal (reagovat)
Datum a čas: 18.10.2014 11:07

Dobrý den,

s přítelkyní a kamarády jsme poprvé navštívili Vaši restauraci a můžu slíbit, že to stoprocentně nebylo naposledy! Příjemné prostředí, příjemná obsluha (krátkovlasá černovláska se o nás starala, jako bychom byli nějaká šlechtického rodu) a kuchyně jedna báseň! Jsem milovníkem valašské kyselice a musím smeknout před umem Vašeho kuchaře (krátkovlasý srandista), protože lepší polévku jsem ještě neměl! Všichni jsme byli velice příjemně překvapeni a nad míru spokojeni!
Vždy jsem hledal restaurace, které bych s klidným svědomím mohl doporučit svým přátelům. Ta Vaše je jedna z nich! :)

Autor: Credo (reagovat)
Datum a čas: 17.10.2014 19:50

Vážení hosté, rádi bychom Vás s předstihem pozvali na
svatomartinskou husu a svatomartinské víno ročník 2014. Vinařství KUBÍK Velké Bílovice již chystá svatomartinské
bílé - odrůda Müller Thurgau, červené - odrůda Modrý Portugal a růžové (rosé) - z odrůdy Svatovavřinecké. Akce začíná tradičně 11.11.2014 od 11 hod. a poběží do neděle 23.11.2014. Vzhledem k poměrně velkému zájmu našich hostů, doporučujeme včasnou rezervaci na našich tel. číslech, popř. mailem (především na víkend 14.-16.11 a na sváteční pondělí 17.11.2014).
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Autor: častý host (reagovat)
Datum a čas: 16.10.2014 08:44

Děkuji r.Credo za reakci na můj příspěvek. Nikdy jsem nehanil kvalitu Vámi podávaného jídla.To za prvé. Nikdy se nemůžete srovnávat s hotelem Clarion.Ty ostatní Vámi jmenované restaurace jsou jen otázkou názoru.To za druhé. Poprvé jsem byl u Vás v den otevření Vaší restaurace, takže mohu posuzovat. To za třetí. Určitě patříte k tomu lepšímu, co zde v okolí je. Jen mi vadila Vaše cenzura mého negativního příspěvku.To na závěr.
PS. Tento příspěvek můžete a nemusíte zveřejnit, je to jen mezi námi a hosty to nemusí zajímat. Záleží jen na Vás. Děkuji

Autor: Credo (reagovat)
Datum a čas: 14.10.2014 15:46

Naše vyjádření k cenám v restauraci CREDO:
- v letošním roce jsme navýšili cenu menu jídel o 3 Kč. Byli jsme nuceni promítnou do cen navýšení cen vstupních surovin, energií a režijních nákladů. Restauraci provozujeme v pronajatých prostorách, pro hosty je k dispozici neplacené parkoviště, klimatizace, bezbariérový přístup aj. Zkuste porovnat naše ceny s podniky v okolí (doporučuji DK Akord, restaurant Buena Vista, rest. Alexandria, hotel Clarion, rest. Krčma ve Vitkovicích aj.) Naše ceny jsou někde v průměru. Totéž platí pro minutkovou kuchyni. Pokud byste srovnal naše ceny s podniky v centru Ostravy, je to už o něčem jiném. A to nehovořím o cenách v turistických lokalitách, v Praze, Brně a jinde. To už je skutečné "jiná liga". Každopádně než takto neadresně, rádi si s každým podiskutujeme o cenách i kvalitě naší restaurace kdykoli přímo u nás, popř. na mém tel. čísle 602748147.
Děkuji za Váš příspěvek, i přes kritiku se budeme těšit na Vaši další návštěvu.

Autor: častý host (reagovat)
Datum a čas: 14.10.2014 11:55

V knize návštěv jsou jen pochvaly. Negativa se nepřipouštějí. viz můj příspěvek o zdražení.To nedělá dobré jméno jinak celkem slušné restauraci.Admin by se měl nad sebou zamyslet a neškodit.I kritika je dobrá věc. Děkuji. Určitě se tento příspěvek v knize návštěv neobjeví.

Autor: Janča (reagovat)
Datum a čas: 7.10.2014 20:48

Restauraci jsme navštivili poprvé a musíme velice POCHVÁLIT.

Obrovská pochvala patří kuchaři, protože všechno, co jsme měli možnost ochutnat (a že toho nebylo málo) bylo naprosto vynikající.
Pochvala patří také servíce, která nám mile a ochtně plnila všechny naše požadavky.

Děkujeme a budeme se těšit přístě.

Autor: credo (reagovat)
Datum a čas: 4.10.2014 15:59

Děkujeme za vaše ocenění, pochvalu vyřídíme.
Zveme na další gastroakce:

8.10.-12.10. GULÁŠFEST v Credu + akce Plzeňský Prazdroj
15.10.-19.10. Dny francouzské kuchyně
22.10.-26.10. Týden s českým bramborákem

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám dobrou chuť

Autor: Petra (reagovat)
Datum a čas: 2.10.2014 21:32

Dnes jsme byli vyzkoušet burgry a musím říct, že vynikající a za příznivou cenu. Velká pochvala kuchaři ;-)

Autor: Jiří (reagovat)
Datum a čas: 15.9.2014 12:41

Dobrý den,o víkendu jsem navštívil Vaši restauraci,jelikož zde byl víkend plný řízků a musím Vám vyslovit velikou pochvalu.Co se týče výběru,nebylo si možné nevybrat a pochvalte pana kuchaře,jelikož jsme si s manželkou dali jelení řízek a věž z řízků a bylo to opravdu výborné.Jen tak dále.Těšíme se na další víkendové nabídky a zase rádi příjdeme ochutnat něco jiného a dobrého

 

 
All rights reserved. ©2018 Bikocom and RESTAURACE CREDO
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny


Nahoru
Zelňačka A(1,7)
Kuřecí steak po havířsku, americké brambory, tatarská omáčka A(1,3,6)95,-Kč
Masové kuličky v rajské omáčce, houskový knedlík A(1,3,6)95,-Kč
Smažená brokolice, vařený brambor, tatarská omáčka A(1,3,7)85,-Kč
Královské řízečky sypané parmazánem /vepřová panenka, kotlet, kuřecí prsa/, bramborová kaše A(1,3,7,10)120,-Kč

Více zde...


DomůPolední menuJídelní lístekNápojový lístekAkceRezervaceKniha návštěvFotogalerieMapa a kontakty
 
 
Připravujeme
Připravujeme
Připravujeme
Připravujeme
 

PROSINEC  2018  
čtvrtek  
13  
Lucie  

V tuto chvíli má naše restaurace otevřeno

Máme pro vás 2 akce a jeden gastro-bonmot: