Nyní je v restauraci zavřeno

  Věrnostní karta a naše další podniky    

KNIHA NÁVŠTĚV

Navštivte i naše další podniky na stránkách NEJ-JÍDLO.cz
Vyberte si možnost: Přidat nový příspěvek nebo Poslat e-mail vedení podniku
Autor: Barbara - manager restauurace (reagovat)
Datum a čas: 30.8.2019 16:23

Dobrý den paní Jarko. Omlouváme se za způsobené potíže. Ke změně přílohy v průběhu meníček opravdu došlo - bohudík - z důvodu velkého odběru. Společně s personálem se postaráme aby už nedošlo k tomu, že o tom nebudete řádně informována. Děkujeme za zpětnou vazbu.

Autor: Jarka (reagovat)
Datum a čas: 30.8.2019 13:44

Dobrý den, dnes v poledne jsem si koupila menu Roštěnku s bramborovou kaší s sebou. Jaké bylo překvapení při rozbalení, místo kaše hranolky. Podotýkám hranolky nejím. Nikdo mě neupozornil o změně, vybrala bych si jiné jídlo. Pochopim, že může dojít ke změně skladby jídla, ale měl by na to být host upozorněn. Takže za 115,- Kč jsem měla pouze maso - super oběd.....

Autor: Michal Židek (reagovat)
Datum a čas: 18.1.2019 16:48

Do této restaurace chodíme pravidelně s kolegyněmi z práce na polední menu. Jídlo bylo vždy výborné. Po poslední návštěvě mě mile překvapil Váš číšník Miroslav. Tak profesionální přístup a pozitivní náladu jsem u číšníka dlouho neviděl. Vše bylo naprosto perfektní, milé přivítání, nabídka menu, nabídka dezertu s kávou, milé rozloučení. Takových skvělých číšníků více. Velké díky

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 15.11.2018 07:03

Dobrý den Kláro, Menu se snažíme sem tam obměňovat, ale kostru tvoří a tvořit i nadále bude zavedený a roky prověřený směr poledních menu, o "rukopise" kuchařů nemluvě. Větší změny jste určitě zaznamenala v A´la carte nabídce, pokud náš podnik navštěvujete i v jiný než polední čas. Přesto děkujeme za váš příspěvek.

Autor: Klára (reagovat)
Datum a čas: 14.11.2018 13:59

Zdravím. Do restaurace chodím pravidelně už dlouho. Vše je výborné, ale chtělo by to po těch letech změnit menu.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 29.8.2017 08:44

Dobrý den, Martine,
předem chci poděkovat, že jste si našel čas a napsal tento pozitivní příspěvek. Jsem moc ráda, že se Vám u nás v restauraci líbilo a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!!

Autor: Martin (reagovat)
Datum a čas: 25.8.2017 09:36

Dobrý den. Nedávno jsme u Vás byli s manželkou na večeři na výročí naší svatby a byli jsme naprosto spokojeni. Krásně připravený stůl, příjemná atmosféra, milá obsluha a skvělé jídlo. Byl jsem u Vás po několika letech a pořád držíte vysoký standard. Palec nahoru :-)

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 12.5.2017 11:09

Dobrý den. Ano, ke zdražení menu opravdu došlo. Tento krok jsme zvažovali po zavedení EET, ale snažili jsme se ceny ještě udržet. Druhým důvodem bylo, že cena za naše obědy byla pod úrovní jídelen, nepočítaje servis v ceně pokrmu. Tyto důvody nás už delší dobu vedly k tomuto kroku, který se ukázal být nezbytným. Děkujeme za pochopení.

Autor: Petra Kleinova (reagovat)
Datum a čas: 12.5.2017 09:28

Chodíme k vám občas na obědy a zaznamenaly jsme zdraženi. Nevšimly jsme si ale jestli zůstaly zachovány slevy na zákaznických kartách? Děkuji.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 26.4.2017 14:24

Dobrý den, pane Havel, děkujeme za pochvalu. Letní terasu budeme otevírat jakmile to počasí dovolí. Vše je již na otevření připraveno.

Autor: Havel (reagovat)
Datum a čas: 24.4.2017 20:32

dnesni menu super, ale na zahradce by to bylo lepsi....kdy budete otevirat?

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 30.1.2017 13:21

Dobrý den, paní Katko.
Se saláty je to bohužel tak. Díky mrazům nejsou dodavatelé schopni uspokojit poptávku a pokud ano, tak je cena mnohem vyšší, než obvykle, proto jsme místo zdražení rozhodli, že cca 3-4 týdnu pozastavíme výrobu vybraných pokrmů. Personál by měl na tuto skutečnost upozorňovat při objednávce. Co se týká tepla, to mohl personál určitě zareagovat rychleji, to nás mrzí.

Autor: Katka, Opava (reagovat)
Datum a čas: 29.1.2017 18:18

Dobry den, vcera jsme po delsi dobe navstivili Vasi restauraci, kde je velice prijemne posezeni a radi k Vam chodime. Nemile mne vsak prekvapilo, ze ve 20 hod. vecer uz nebyly salaty. Meli jsme pozadavek na salat Grande a bohuzel nam bylo sdeleno, ze salaty uz nejsou. Take nam tam bylo dost zima, coz nam trosku kazilo celkovy dojem z jinak prijemneho vecera. Obsluha sice po nasem dotazu topeni, ktere bylo kolem 8 hodiny uz ledove, zapla, ale prilis to potom uz nepomohlo, nebot zase hodne tahlo od dveri. Musim ale pochvalit jinak opravdu vynikajici kuchyni.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 12.1.2017 11:15

Dobrý den Natálie.
Jako každý rok, tak i letos chystáme v naší restauraci St. Patrick´s Day. Kromě Irského piva a whisky, se můžete těšit na speciality našich kuchařů, ale také na Irskou hudbu a speciální akce. Těšíme se na Vás v termínu od 17. do 19. března 2017!!

Autor: Natálie, Opava (reagovat)
Datum a čas: 12.1.2017 08:23

Dobrý den, chci se zeptat, zda budete letos poradat akci St. Patricks day? Dekuji za odpoved. Do vasi restaturace chodime casto a radi.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 24.11.2016 10:35

Dobrý den Vendulo.
Váš příspěvek byl zaslán přímo majiteli restaurace.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 12.11.2016 18:42

Dobrý den paní Hanko, děkujeme za Váš příspěvek. Jsme moc rádi, že ve Vás naše svatomartinská husa zanechala, takto příjemný pocit. Snažili jsme se pro všechny naše hosty připravit gastronomický zážitek spojený s kvalitním vínem, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří. Takže jsme moc rádi, že vše bylo podle Vašich představ. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Autor: Hanka  (reagovat)
Datum a čas: 11.11.2016 18:36

Dobrý den,
dnes jsme využili Vaši nabídku na Svatomartinskou husu a byli jsme nadšeni. Obsluha byla velmi milá, Svatomartinské víno výborné a husička byla nejlepší, jakou jsme kdy jedli. Moc děkujeme za gastronomický zážitek.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 3.11.2016 20:46

Dobrý den paní Pavlíno,
Ze všeho nejdřív bych Vám, svým jménem i jménem celého našeho personálu, ráda poděkovala, že jste si našla čas napsat tento příspěvek. Jsem moc ráda, že Vaše dnešní návštěva ve Vás zanechala tento příjemný pocit a že jste se o něj s námi podělila. Snažíme se svým hostům nabízet velmi kvalitní jídla vč. obsluhy i během velmi vytížených obědových menu. Takže mne velmi potěšilo, že se naše snažení setkává s pozitivním ohlasem. Budeme se těšit na každou Vaši další návštěvu a pevně věříme, že budete vždy spokojená.

Autor: Pavlína (reagovat)
Datum a čas: 3.11.2016 17:30

Dobrý den,
dnes jsem byla ve Vaši restauraci na polední menu a moc jsem si pochutnala. Panenka byla perfektně připravená, kombinace s houbovým rizotem vynikající a obsluha i přes to, že restaurace byla úplně plná a byl opravdový frmol, byla moc příjemná. Děkuji, ráda se k Vám budu vracet.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 31.10.2016 18:13

Dobrý den paní Martino. Na základě Vašeho postřehu jsme celou situaci prověřili jak přes kamerový systém, pokladní systém, ale hlavně přes obsluhu, která měla ten večer směnu. Na základě toho musím konstatovat, že slečna, která Vás obsluhovala, situaci vyhodnotila zcela správně, co se týká toho, že Vás chtěla přesadit. Náš personál prochází pravidelným školením nejen správnosti obsluhy a dodržováním nastavených standardů restaurace (například co se týká vstupu do restaurace se psem nebo jiným zvířetem apod.), ale také musí umět pracovat s místem, jelikož naše restaurace bývá (obzvláště v páteční večery) hodně vytížená, což jste si jistě všimla, protože tomu tak bylo i onen pátek. Jedním z úkolů našeho personálu je co nejefektivněji využít celou restauraci, což jistě chápete. Ve chvíli, kdy jste do restaurace dorazili, jsme měli posledních pár volných stolečků, proto určitě bylo na místě, že Vás slečna požádala, jestli vás může přesadit k menšímu stolu. Každopádně z kamerového záznamu vyplývá, že jste její žádost nerespektovali i přesto, že Vás o to požádala ihned po příchodu, kdy jeden z vás (muž) ještě ani neseděl a zůstali jste sedět na původním místě. Personál je také školený na to, aby v takovém případě dále netrval na svém požadavku a věnoval se servisu. Jsem ráda, že jste jinak byli spokojeni, což je samozřejmě to nejdůležitější. Závěrem bych chtěla poznamenat, že ctíme pořekadlo „náš zákazník, náš pán“, ale hosté by také měli respektovat standardy restaurace či jakéhokoliv jiného provozu, kam přijdou. Pokud byste chtěla k něčemu výše uvedenému jakékoliv další vysvětlení, či konzultaci, neváhejte se v naší Knize návštěv obrátit přímo na odkaz „Zaslat e-mail vedení podniku“.

Autor: Martina (reagovat)
Datum a čas: 30.10.2016 11:34

Pěkný večer, musím reagovat na včerejší návštěvu v salonku, kde jsme se usadili s manželem pravda k většímu stolu a servírka nás hned odkázala zda si můžeme přesednout k menšímu co kdyby ještě přišlo více lidí?velice nás to překvapilo, snad si můžeme vybrat místo které je příjemné pro nás?no ne?bylo to velmi nepříjemné a podle jejího výrazu když jsme odmítli jsme měli vážně dost.Ale přišli jsme se dobře navečeřet a kuchyně opravdu výborná!

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 31.3.2016 16:00

Dobrý den Aleši.
Děkujeme za váš podnět, byť je negativní. Celá tato situace má dvě stránky. Tou jednou je, že nebyl od personálu úmysl, vám cokoliv připsat k útratě, neboť cokoliv se objeví na účtence účtence zákazníka, musí obsluha odevzdat do pokladny, nemá jak obejít pokladní systém, takže by z toho neměla žádný profit. Druhá stránka je, že je to jednoznačně pochybení obsluhy, která je povinna s vámi účet při placení projít a zkontrolovat správnost všech položek. V současné době probíhají v naší restauraci zkušební směny nových uchazečů o pracovní pozici, které sebou vždy nesou určitě riziko nesrovnalostí, což se bohužel dotklo i vaší návštěvy a onoho objednání slivovice. V našem nápojovém lístku nemáme uvedenu žádnou Jelinek silver jak píšete, ale pouze slivovici a to buď stříbrnou, zlatou, nebo kosher. Vy jste si skutečně objednali stříbrnou slivovici a víme, že k nám na ni chodíte. Kolega, který vás objednával vytáhl z regálu slivovici, která byla sice stříbrná, ale na obalu také měla nápis kosher, proto vám na účet blokovali právě tuto. Z kamerového záznamu jsem překontroloval, že jste slivovici kosher opravdu konzumovali, což je alespoň malá útěcha celé situace byť jste si chtěli správně objednat klasickou slivovici bílou, která je levnější. Tímto se za celý kolektiv restaurace omlouvám a mám pro vás připravený voucher na stejnou procentuální slevu, o kterou byla vaše objednávka navýšena chybou obsluhy a tím pádem i nechtěnou konzumací dražšího alkoholu. Pokud budete chtít voucher využít, pošlete prosím odpověď na mailovou adresu: daniel.jasek@restaurace-ukrbu.cz

Autor: Aleš (reagovat)
Datum a čas: 31.3.2016 11:40

Dobrý den. Reaguji na výsledek mé včerejší /30.3.2016/ večerní návštěvy ve Vaší restauraci. Chodím na oběd či večeři několikrát do roka. Kuchyně výborná a celkový dojem byl do včerejška také. Dle účtenky 3706 jsme měli 6 piv a Slivovici kosher á75Kč, ale objednal jsem 5piv a Slivovici Jelínek silver á55Kč dle nápojového lístku. Počet piv jsem si dojednal při placení, ale typu Slivovice si nevšiml hned, ale po asi 200m a vrátil se zpět. Reakce obsluhy, tak to se kolega asi spletl a rozdíl ceny 20Kč za kus je v pohodě??!!Příště hodně zvážím návštěvu Vaší restaurace a známé upozorňuji na tuto zkušenost a bohužel nemohu dále doporučovat Vaši restauraci.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 28.1.2016 16:59

Dobrý den. Děkujeme za kladný příspěvek do naší knihy návštěv a tento postřeh samozřejmě předám na pracovní poradě dotyčné směně. Takové příspěvky vždy potěší, protože hosté se spíše připomenou nespokojeností než pochvalou, ale i z tohoto důvodu jsme tuto diskusi zřídili. Budeme se tedy opět těšit na vaši návštěvu:-)

Autor: JAMESY (reagovat)
Datum a čas: 27.1.2016 22:53

Dobrý večer, dne 21. 1. (čtvrtek) jsme navštívili Vaši restauraci, kde jsme v příjemném prostředí poobědvali. Velice jsme si pochutnali na lososu se salátem a bagetou, děti zase na rýži s masem. Byli jsme spokojeni s jídlem, pozornou a pečlivou blonďatou obsluhou, nekuřáckou částí, takže dáváme palec nahoru a jen tak dále. Nejsme sice z Opavy, takže k Vám nechodíme často, ale při další návštěvě Vás opět rádi navštívíme. Děkujeme

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 28.12.2015 13:51

Dobrý den Michale. Pochvalu samozřejmě vyřídím do kuchyně a jelikož je svíčková doménou našeho jídelníčku, má své místo také každou středu na poledním menu i v následujícím roce.

Autor: Michal (reagovat)
Datum a čas: 27.12.2015 10:33

Vaše svíčková nemá konkurenci , pochvala kuchaři a celému týmu obsluhy ! Hodně štěstí do roku 2016 . Ps: doufám že středa zůstane stejná :)))

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 7.8.2015 12:58

Dobrý den paní Jitko,

Bohužel na základě Vašeho příspěvku nedokážeme celou situaci prověřit a tudíž se ani dané slečny, která Vás obsluhovala zeptat, proč k situaci došlo, zda nastala chyba v komunikaci nebo opravdu došlo k záměně objednaného jídla. Z Vašeho příspěvku není jasné, kdy jste restauraci navštívila, ani na Vás nemáme zpětný kontakt. Naším hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků. Za celý den naši restauraci navštíví opravdu velké množství lidí, takže k chybám určitě může dojít, ale to pro nás samozřejmě není omluvou a už vůbec ne omluvou pro nepatřičnou reakci slečny servírky, pokud tomu opravdu tak bylo. Ze zkušenosti ale víme a často se to hostům stává, že si objednají pokrm, který si vybrali na web serveru a ten pak nesedí s pokrmem, který ten den servírujeme. Chyba se pak ale ukáže u uživatele servere, protože si neaktualizoval menu na daný týden. Opravdu vám v tomhle nemáme z důvodu časové prodlevy jak pomoci, takže nezbývá než věřit, že nám zůstanete věrni. Pokud by se snad situace opakovala, využijte raději v Knize návštěv přímé spojení na vedení společnosti, usnadníte tím celou komunikaci a vyřešení problému. Děkujeme.

Autor: jitka (reagovat)
Datum a čas: 7.8.2015 09:12

Dobry den,
Vzdy jsem byla velmi spokojena s restauraci U Krbu, jak s obsluhou tak i s kuchyni, bohuzel me zarazil pristup obsluhy par dni zpatky, kdy jsme si objednali 3 jidla s sebou. Po otevreni jsem zjistila, ze jidlo ktere jsme si objednali bylo zamenene za jine, tak jsme se vratili zpet abychom to slusne vyresily, protoze jidlo ktere byli v boxech obsahovalo ingredience, ktere jist nesmime a proto vime jiste ze jsme si ho neobjednali. Zarazil nas pristup servirky ktera nas odhrkla se slovy, ze mame co jsme si objednali a dal se s nami odmitla bavit. Splest se muze kazdy ale logicky si neobjedname jidlo, ktere jist nemuzeme.
S pranim hezkeho dne Jitka

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 23.4.2015 16:45

Dobrý den pane Panáček.
Děkujeme za nepříliš lichotivou připomínku. Situaci prověříme a pokud se ukáže pravdivou, vyvodíme z toho patřičné důsledky, to znamená, že za dotyčnou osobu budeme hledat náhradu. V naší firmě máme stanoveny jasná pravidla a standardy, které musí všichni zaměstnanci dodržovat bez výjimky. Jedním z bodů je přísný zákaz navštěvovat místo pracoviště mimo pracovní dobu. Pak už je to jen otázka lidského faktoru, který bohužel více ovlivnit nedokážeme, přesto se nás dotýká poškození dobrého jména našeho podniku. Doufám, že na naši restauraci nezanevřete a případné další návštěvy už budou jen pozitivní.

Autor: Tomas Panacek (reagovat)
Datum a čas: 23.4.2015 15:23

Dobry den, Vasi reastuarci navstevuji pomerne casto jelikoz jsem u Vas spokojeny nejen s obsluhou ktera je vzdy vstricna a usmevava, ale i s chlapci v kuchyni kteri vzdy odvedou praci ktera se od nich ocekava a jsem jak rikam vzdy spokojeny, bohuzel az na mou pondelni navstevu kdy jsem dosel odpoledne na jidlo a jak bylo evidentni a pro mne naprosto sokujici naproti u stolu doslova lezela opila jedna z Vasich zamestnankym. Delam to opravdu nerad avsak jakozto Vas spokojeny zakaznik doporujcuji Vasi restauraci vsem svym znamym..jenze toto bylo zarazejici !!

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 20.4.2015 20:02

I já jsem rád, že jste to vzala s nadhledem. Vaši připomínku i tak na pracovní poradě prodiskutujeme, každý postřeh hosta je pro nás důležitý.

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 20.4.2015 17:50

Dobrý den, děkuji za vysvětlení i za to, že jste mou připomínku "nesmetli pod koberec", což opravdu oceňuji. Nicméně pořád se domnívám, že pokud napíšete do jídelního lístku "grilovaná" zelenina, tak by měla být opravdu grilovaná, nikoliv restovaná či jinak upravená. Abych vaší restauraci nekřivdila, zadala jsem do nejznámějšího internetového vyhledávače pojem "anglická grilovaná zelenina" a na (odhadem) 98 % obrázků se zobrazila ta klasická zelenina, jakou jsem očekávala i já. Samozřejmě je na vás, co a jak budete nabízet ve svém jídelním lístku, nicméně si myslím, že pokud se objeví nějaké nestandardní označení či název, který nemusí každý strávník znát, není problém do jídelního lístku ke konkrétnímu pokrmu uvést do závorky, co může zákazník pod daným pojmem očekávat. V tomto případě by určitě stačilo odstranit pojem "grilovaná" a nechat jen "anglická zelenina", aby nedocházelo k nesrovnalostem. Beru to jako ponaučení, že „grilovaná“ nemusí být vždy grilovaná. Přeji Vám hezký den a hodně spokojených zákazníků.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 20.4.2015 12:01

Dobrý den paní Jano. V našem jídelním lístku jsou grilovaná zelenina a anglická zelenina dva různé pokrmy. Grilovaná zelenina (ta, kterou vám kolegyně nabízela z předkrmů) se opravdu skládá z ingrediencí, na které jste se těšila – cibule, lilek, cuketa, cherry rajčátka, paprika a žampióny. Naopak anglická zelenina je u nás složena z mrkve, brokolice a květáku (přesně podle receptury) a ta je taky obsažena v pokrmu, který jste si objednala. Nemohu tedy s vámi souhlasit, že nabízíme zákazníkům údajně „anglickou“ zeleninu a ve výsledku dostanou jinou. Termín anglická zelenina a její způsob přípravy je celosvětový pojem, který nelze nijak nahradit, najdete jej v mnoha recepturách a my její skladbu a přípravu z profesního hlediska zaměňovat nebudeme. Spíše vám asi šlo o úpravu zeleniny, to znamená o slovo „grilovaná“. Grilovanou anglickou zeleninu připravujeme tak, že ji jen lehce restujeme na pánvi s domácím vývarem a kouskem másla. Z toho důvodu tato zelenina nikdy nebude křupavá, jak název předpovídá, ale prostě připravena na anglický způsob, to je spíše více dušení, než grilování. Na přání zákazníka dovedeme tuto zeleninu orestovat více, než je běžné, ale stává se to jen ojediněle, protože hosté, kteří si u nás tuto zeleninu objednají, většinou ví, o jakou přílohu se jedná. Této přílohy prodáváme opravdu spousty, je velmi oblíbená. Každopádně nás mrzí, že vám příloha nechutnala a pokud na náš podnik nezanevřete, rádi vám jako vstřícný krok než omluvu, připravíme čerstvou grilovanou zeleninu s bylinkami, brazilskou solí a parmazánem, na kterou jste původně přišla. Přeji pěkný den. D.Jašek.

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 20.4.2015 11:02

Dobrý den,
dnes jsem ve vaší restauraci zažila trochu nepříjemné překvapení. Objednala jsem si "lososa s GRILOVANOU anglickou zeleninou" za 189,- Kč . Docela jsem se na jídlo těšila, protože obvyklou grilovanou zeleninu (papriku, lilek, cuketu, cibuli, příp. houby) mám opravdu ráda. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem na svém talíři uviděla VAŘENOU českou (netuším, proč to měla být anglická) zeleninu (květák, brokolici a mrkev), která se očividně grilu ani nedotkla ! Vzhledem k tomu, že jsem ji nejedla, nebudu soudit, zda byla ta zelenina čerstvá, nebo mražená, ale ani bych se nedivila, kdyby to byla ta druhá varianta. Po dotazu, který jsem položila servírce, mi tato dívka do očí tvrdila, že toto je opravdu anglická GRILOVANÁ zelenina, a že jestli chci, můžu si ještě objednat grilovanou zeleninu, která je v menu uvedena v předkrmech (a to měla být ta OPRAVDU grilovaná, kterou jsem očekávala u lososa), ale musím zaplatit dalších 89,- Kč. Podle mého názoru byste neměli zákazníky lákat na grilovanou zeleninu, ani na údajně "anglickou", když ve výsledku podáváte zeleninu úplně jinou, a to navíc vařenou. Zákazník má přece právo vědět, co za své nemalé peníze dostane na stůl... Pro mě (a samozřejmě i pro mé známé) tedy ponaučení - u vás už "anglickou grilovanou" opravdu NIKDY !

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 16.2.2015 09:51

Dobrý den. Děkujeme za váš příspěvěk a těšíme se na vaši případnou další návštěvu.

Autor: Lucka (reagovat)
Datum a čas: 15.2.2015 19:53

Dobry den..Minuly tyden jsem parkrat s manzelem z Nemecka..navstivila vasi restauraci .Jezdime do Cech jednou za rok z vzdy se velice tesime na navstevu vasi restaurace..Vase steaky a Cesar salat jsou vynikajici..Tak jako velmi prijemna obsluha jm.Vladka.Uz se tesime na nasi dalsi navstevu u vas..Naschledanou

Autor: Maky (reagovat)
Datum a čas: 2.9.2014 08:55

Bude ještě otevřená zahrádka?

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 18.8.2014 17:22

Dobrý den Roberte,
Momentálně jsou studentské menu a studentská nabídka ve fázi diskuze. Zvažujeme, zda se k studentským menu po prázdninách vrátit a pokud ano, tak jestli ponecháme původní koncept (nabídku dvou studentských menu od 13 do 15h) nebo nabídku upravíme. Zvažujeme také rozšíření spolupráce se Slezskou univerzitou. Vše se včas dozvíte, jak na našich provozech, tak na našich webových stránkách.

Autor: Robert P. (reagovat)
Datum a čas: 18.8.2014 12:05

Dobrý den. Za měsíc nám začíná škola,budete mít zase studentské obědy?

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 1.8.2014 11:14

Dobrý den Davide.
Děkujeme za příspěvek, i když byl kritický. Z principu zveřejňujeme všechny příspěvky našich hostů, s výjimkou vulgárních, ale ty nám naštěstí nechodí. Samozřejmě je většina příspěvků spíše negativních, což je logické. Host si spíše stěžuje, než pochválí, ale my jsme opravdu rádi za všechny postřehy. Ty pozitivní potěší a ty negativní by nás měly donutit ke zlepšení. Proto je zřízena tahle kniha návštěv a je otevřená i anonymním diskusím. Z vašich informací (datum a čas) nebude složité dohledat, kdo měl směnu a vzniklou situaci s dotyčným na pracovní poradě detailně probrat a upozornit na nedostatky. Co se však týká čekací doby, ta je u nás v obědovém čase opravdu někdy delší, to je způsobeno při obědech kvantem objednávek, ale tenhle jev bohužel už nelze vyřešit navýšením pracovních sil. Problém bych spíše viděl ve zmiňovaném ignorantském přístupu, o kterém píšete. V některé dny máme při obědech takový shon, který čas od času provází i stres, že se obsluze kolikrát ani nedivím, že nezareaguje správně, to znamená profesionálně. Tohle už je bohužel práce s lidským faktorem, kterému poručit neumíme, byť je personál u nás dostatečně proškolen a nemělo by se to nikdy stávat. Kolikrát musí servis řešit spíše opačný problém, tj s neukázněným hostem, který svým chováním obtěžuje ostatní hosty a místo uznání chyby spíše přejde do „protiútoku“, to pak rozhodí chování téměř celého personálu na půl směny………těch negativních faktorů je víc, ostatně tak jako je tomu v každém oboru, nejen našem. V době obědů je u nás pracovní atmosféra opravdu téměř vždy napjatá, ale to jste si všimnul. Pevně věřím, že to byla situace ojedinělá, v pracovním kolektivu ji probereme a nebude se opakovat.

Autor: David (reagovat)
Datum a čas: 1.8.2014 07:42

Dobrý den, Vaši restauraci navštěvuji celkem často, zejména v době, kdy je podáváno polední menu, při minulé návštěvě 28.7 jsem si sedl ke stolu, a čekal zhruba 10 minut, než se ke mně dostane obsluha, která si mě všimla, podívala se na mě, ale nikdo z dvou servírek, které byly momentálně přítomné mě neobsloužil. Docela mě to zarazilo, tak jsem si šel objednat k baru sám. Myslím, že toto by se stávat nemělo. V poslední době jsem si také všimnul, že obsluha je nepřijemná, neusmívá se a tváří se ignorantsky k jakémukoliv dotazu či žádosti.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 3.6.2014 21:21

Dobrý den. Na webových stránkách našich provozoven opravdu takovou informaci nenaleznete. Službu poskytujeme našim stálým hostům a lze ji vyřídit pouze mailovou cestou. Kniha návštěv je anonymní způsob komunikace, proto vám nedovedeme nazpět zaslat bližší informace o možnosti zřízení zákaznické karty. Přesto děkujeme za váš zájem.

Autor: Erbecko (reagovat)
Datum a čas: 3.6.2014 16:36

Dobrý den, jak mohu získat, členskou kartu na slevu ? Na webu jsem nic nenašel ? Erbecko

Autor: Personál restaurace U krbu (reagovat)
Datum a čas: 19.2.2014 16:24

Dobrý den Petro,
jsme moc rádi, že Vám náš salát chutná. Je to jeden z pokrmů, který má v našem jídelním lístku stálé místo, takže se nemusíte bát, že o něj přijdete. Naopak s přicházejícím jarem a létem bude salátů v našem jídelním lístku přibývat.
Těšíme se na Vaši další návštěvu a doufáme, že Vám u nás bude vždy chutnat.

Autor: Petra (reagovat)
Datum a čas: 18.2.2014 19:45

Dobry den, Vas Caesar salat je nejlepsi v cele Opave, luxusni! Doufam, ze nezmizi z jidelnicku, byla by to velka skoda.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 7.12.2013 17:04

Dobrý den Petře.
Je mi líto, co se vám v naší provozovně přihodilo a momentálně nevím, co bych k tomu dodal.. Každopádně zmiňovaný den a směnu interně prověříme a na poradě kolektivu toto také probereme, aby se podobné situace už neopakovaly. Každopádně vám děkuji za váš podnět, protože jen tak se dovedeme z chyb poučit a příště jim předcházet. Jsem za celý kolektiv rád, že nám zachováte přízeň a těšíme se na vaši případnou další návštěvu. Přeji pěkný víkend. D.Jašek.

Autor: Návštěvník. (reagovat)
Datum a čas: 7.12.2013 12:56

Dobrý den.
Již 2x jsem navštívil vaši restauraci.Musím pochválit skvělý interiér,zapálený krb dodává skvělou atmosféru.Nicméně při druhé návštěvě 1.12.2013 okolo 14:00 hod jsme nebyli zcela spokojeni s obsluhou,kdy během naší návštěvy asi během 25 minut kolem nás prošly obě servírky téměř 10x jelikož se věnovali jiným zákazníkům,ale ve 4 lidech jsme neměli již žádné pití a servírky žádný zájem o nás..Budeme se těšit na další návštěvu vaší restaurace a lepší obsluhu při zavítání do Města ,,Opava,,.Nicméně jídlo,polévky skvělé,těm opravdu nebylo co vytknout.S Pozdravem ing. Petr Bendl.

Autor: personál restaurace (reagovat)
Datum a čas: 2.10.2013 18:30

Dobrý den pane Lariš.
Salonek se určitě rezervovat dá, ale jelikož jich máme víc, je lepší se u nás zastavit osobně, nebo si požadavek zadat přes naši e-mailovou adresu info@restaurace-ukrbu.cz

Autor: K.Lariš (reagovat)
Datum a čas: 2.10.2013 11:12

Je možné si už rezervovat salonek na vánoční večírek? 21.12.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 17.5.2013 13:04

Dobrý den i Vám pane Lička. Pochvalu předám do kuchyně, naši kuchaři budou určitě rádi. Děkujeme za návštěvu a kladný ohlas.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 17.5.2013 12:37

Dobrý den a děkujeme za pochvalu a přání. Po pravdě naše web stránky jsou pořád ve vývoji a jejich konečnou podobu spustíme koncem května. Současně s nimi pak spustíme i nové stránky naší Vinárny a restaurace Contact, které také připravujeme. Pevně věříme, že budou přehledné a budete se v nich snáze orientovat. Ještě jednou děkujeme za váš postřeh a přejeme za celý kolektiv pěkný víkend.

Autor: Karel Lička (reagovat)
Datum a čas: 17.5.2013 12:37

Kuřecí s fazolkama dneska naprosto luxusní!Akce menuhours taky super. V Opavě nemáte konkurenci.Jenom je třeba vydržet.A musím pochválit i nové vebovky

Autor: PPD (reagovat)
Datum a čas: 6.5.2013 10:33

Vaše nové stránky mají mnohem vydařenější vzhled. Mnoho nápaditých akcí a krásný první máj...

Autor: personál vinárny  (reagovat)
Datum a čas: 24.2.2013 11:24

Dobrý den,
Děkujeme za pozitivní ohlas. I nás velmi těší, že se naše vinárna stává oblíbeným místem, kam naši hosté chodí trávit příjemné chvíle u skleničky dobrého vína nebo ochutnat speciality naší kuchyně. Ve vinárně pro vás vaří naši kuchaři z restaurace U krbu, kteří zajišťují celkový chod kuchyní v obou provozech tak, aby připravované pokrmy byly v té nejlepší kvalitě.
Od pondělí pro Vás náš tým kuchařů ve vinárně připravil nový jídelní lístek. Doufáme, že se Vám bude líbit a přinese Vám rovněž výjimečné gurmánské zážitky.

Autor: Pithardovi (reagovat)
Datum a čas: 23.2.2013 08:09

Dneska 22.2. jsme byli ve vaší vinárně a byli jsem mile překvapeni účastí a hlavně kvalitou jídla. Vše bylo skvělé a změna jídelníčku překvapivá, ale hlavně velmi chutná. Pochvala kuchařům.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 12.2.2013 14:33

Dobrý den,
Vaše úvaha je správná, jedná se opravdu o bývalý element. Kromě názvu jsme změnili kompletně i jídlení, nápojový a vinný lístek. Stejně jako v našich restauracích, tak i ve vinárně platí zákaznické karty a všechny zákaznické slevy. Dále pro Vás ve vinárně připravujeme hudební večery, speciální akce a mnoho dalšího. Srdečně Vás zveme.

Autor: Renda V. (reagovat)
Datum a čas: 11.2.2013 09:57

Pochopil jsem správně, že vinárna Element spadá už pod restauraci Krb, nebo se jedná o jinou vinárnu? Děkuji za info. R.V.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 25.1.2013 12:47

Dobrý den,

Moc děkujeme za námět. Již jsme se s podobnou připomínkou setkali a na její popud jsme každý týden zavedli jako variantu týdenního menu jeden druh salátu. Váš nápad je však dobrý, proto se ním necháme inspirovat a od příštího týdne u nás naleznete možnost zaměnit si jakoukoli přílohu u menu za menší míchaný salátek za doplatek 10 Kč. Ještě jednou děkujeme za nápad a doufáme, že Vám u nás i nadále bude chutnat.

Autor: Pavla (reagovat)
Datum a čas: 22.1.2013 18:43

Dobrý den, rádi k vám chodíme s kolegyněmi z práce každý den na meníčko. Poslední dobou nám však ve vašem výběru chybí saláty. Chtěly jsme se zeptat zda by nebylo možné do vaší nabídky menu přidat možnost si zaměnit přílohu u jídel za menší salátek nebo zeleninu? Pokud by to bylo možné, tak jaký by byl příplatek?

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 18.1.2013 08:55

Děkujeme za upřesnění a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!!

Autor: Ajka  (reagovat)
Datum a čas: 13.1.2013 11:10

Děkuji za odpověd , omlouvám se , jsem špatně napsala datum 31.12. To byl postřeh , rádi ochutnáme znova .

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 10.1.2013 18:47

Moc děkujeme za příspěvek. Jsme rádi, že jste u nás byli s přítelem spokojeni a tak nás velice mrzí, jestli tato drobnost kazí celkový dojem z Vaší návštěvy u nás. Na dezerty používáme výhradně domácí šlehačku, kterou si sami vyrábíme. Je to jedna z věcí, na kterých si zakládáme. Myslíme si, že právě tyto zdánlivé maličkosti tvoří celkový dojem, který si od nás hosté odnášejí. Proto nás Váš příspěvek trochu překvapil. Nicméně se to mohlo stát, kuchařům mohla během přípravy domácí šlehačka dojít a tak použili náhradní řešení, tak aby již připravený dezert neztratil na kvalitě. Rádi bychom Vás ještě poprosili o upřesnění data Vaší návštěvy v naší restauraci, tak abychom zjistili, kdo byl na směně a mohli jsme se daných zaměstnanců zeptat, proč pochybení vzniklo (ve vašem příspěvku píšete 31.1., tak předpokládám, že jste u nás byli 31.12. nebo 3.1.). Tímto způsobem se omlouváme a pevně věříme, že Vás tato zkušenost neodradí od další návštěvy u nás.

Autor: Ajka (reagovat)
Datum a čas: 10.1.2013 14:04

Dobrý den , 31.1. jsme náhodou s přítelem zavítali k Vám do restaurace , byli jsme opravdu moc spokojení . Jen malý postřeh , měli jsme Vaši specialitu z dezertu Švestičky plněné mandlí ,byly skvělé a netradiční . Ale moc to kazila šlehačka , evidentně byla použita šlehačka ve spreji i na jablečném závinu . Přeji hodně úspěchů a určitě k Vám zase zavítáme.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 28.12.2012 14:22

Děkujeme za slova chvály. Jsme moc rádi, že se Vánoční bruslení setkává s pozitivními ohlasy. Každoročně jej pořádáme, proto ať odměníme naše hosty a obchodní partnery za celoroční přízeň, ať se na závěr roku všichni společně setkáme a uděláme vám radost. Proto jsme rádi, že se naše akce ani letos neminula účinkem a pevně doufáme, že se na zimním stadionu setkáme i v roce příštím. Již brzy na našich stránkách uveřejníme fotky z letošního Vánočního bruslení!!

Autor: Lucie Věntusová (reagovat)
Datum a čas: 27.12.2012 09:47

děkujeme za vstupenku na brusleni. Loni jsme přijít nemohli, ale jak jsem viděla letošní akci, tak toho lituji. Soutěž o nejlepší masku jsme sice nevyhráli, ale o to vůbec nešlo, zábava byla skvělá. Santa Claus dodával vánoční atmostéru každým krokem, to bylo taky nezapomenutelné. Děkujeme děkujeme děkujeme. Lucka, Stáňa, Peťka, Romík a Filípek.

Autor: Daniel - majitel restaurace (reagovat)
Datum a čas: 3.12.2012 23:17

Dobrý den pane Rudský,

Silvestrovský večer bude probíhat běžným způsobem. Neplánujeme žádný speciální program, pouze běžný restaurační provoz. Samozřejmě bude připravena široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, velký výběr sektů pro přivítání Nového roku, speciality kuchyně, hořící krb a ochotná obsluha. Rezervaci doporučujeme si zajistit, aby jste měl jistotu, že na Vás i Vaše blízké a přátele zbude místo. Rezervaci si můžete zajistit emailem, telefonicky nebo pomocí našich webových stránek.
Ještě bych se rád vyjádřil ke zmiňované stránce na Facebooku. Nejedná se o naši oficiální stránku!! O její existence jsme se dozvěděli teprve před pár dny a ihned jsme podnikli kroky, které vedly k jejímu odstranění. Nejsme ani neplánujeme registraci na žádné sociální síti. Jediné oficiální stránky jsou naše vlastní www stránky dostupné na adrese www.restaurace-ukrbu.cz. Proto všechny dotazy směřujte skrze ně, náš email nebo telefonicky.

Tímto se Vám i všem ostatním, kterým vznikla škoda způsobená dezinformacemi vzniklými díky těmto „facebookovým“ stránkám omlouváme.

Autor: Roman Rudský (reagovat)
Datum a čas: 2.12.2012 20:30

Dotazoval jsem se na facebooku na váš silvestrovský program, ale nedostal jsem odpověď. Jak tedy bude probíhat večer 31.12. ve vaší restauraci a je nutno si udělat rezervaci?

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 11.9.2012 10:36

Dobrý den pane Halfar,
co se týká provozu naší venkovní terasy, tak se ji budeme snažit mít otevřenou co nejdéle, pokud počasí dovolí.. Podzimní provoz plánujeme od pondělí do pátku od 9.00. O víkendech terasa již bude zavřená. Po konečném uzavření terasy uvažujeme o změně provozní doby restaurace, jelikož jsme zaznamenali pozitivní ohlasy na snídaňovou nabídku a na ranní padesáti procentní slevu na všechny kávy a čaje, tak uvažujeme, že by jsme ranní provoz zavedli přes zimu i v restauraci. Pro bližší informace sledujte naše inetrnetové stránky. Přeji hezky den Veronika M.

Autor: Halfar Petr (reagovat)
Datum a čas: 10.9.2012 11:09

Mám dotaz,do kdy budete mít otevřenou letní zahrádku?

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 13.8.2012 22:55

Děkujeme za pozitivní ohlas, který nás moc potešil a budeme se na Vás těšit na naší další party, která ponese název Kubánská noc a odehraje se 31.8. Pokud počasí dovolí, tak se akce odehraje opět na letní terase. V případě nepřízně počasí, bude akce přesunuta do vnitřních prostor restaurace. Pro více informací sledujte naše internetové stránky, kde se v nejbližší době dozvíte bližší informace.

Autor: Luďa (reagovat)
Datum a čas: 11.8.2012 20:14

Včera jsme navštívili Hawai party a bavili jsme se skvěle. Ke konci byla trošku zima, ale výborné drinky to zachránily. Děkujeme za pozvání.

Autor: Personál restaurace (reagovat)
Datum a čas: 3.7.2012 22:13

Zdravím Vás paní Plačková!!
Moc děkujeme za tento pozitivní ohlas a slova chvály. Jsme moc rádi, že Vám u nás chutnalo a že jste byli spokojeni. Těšíme se na Vaši další návštěvu!! Personál restaurace.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 3.7.2012 22:13

Dobrý den,
předem Vám chci poděkovat za Váš příspěvek. S touto otázkou se v poslední době setkáváme velice často. Bohužel jsme byli donuceni z kapacitních a provozních důvodů, zastavit přijímání rezervací na letní terasu během obědového času. Právě z tohoto důvodu Vám obsluha nemohla vyhovět. Jsme moc rádi, že máte zájem o místo v naší restauraci. Rezervaci si můžete dát kdykoli do vnitřního prostoru naší restaurace. Obsluha Vám ráda, ve všem vyhoví. Rezervovat si můžete taktéž menu z denní nabídky, aby se na Vás dostal oběd, o který máte zájem. Rezervaci si můžete zajistit telefonicky nebo přímo s obsluhou. Pokud by se vyskytl nějaký problém, tak mě můžete kontaktovat na emailu info@restaurace-ukrbu.

Autor: Plačková S. (reagovat)
Datum a čas: 3.7.2012 11:57

Přeji hezký den. Chtěla jsem jen tímto příspěvkem povzbudit a pochválit personál Vaší restaurace. Nedávno jsme s manželem opět zavítali na večeři do Krbu. Obsluha byla velmi příjemná, víno také a co se večeře týče, kterou připravoval Radek Fiala, to se nedá ani komentovat - jednoduše řečeno delikátní. Manžel měl vepřovou panenku v myslivecké omáčce s bramboráčky a já špenátové noky s kuřecím masem, smetanou a parmazánem - DOPORUČUJI. Byl to prostě večer na jedničku! Bohužel nám po tomto chodu již v žaludcích nezbylo místo na desert :-) Takže snad brzy příště...Spozdravem a přáním hezkých letních dní, Mgr.Sandra Plačková

Autor: host (reagovat)
Datum a čas: 2.7.2012 09:13

V týdnu jsme se u vás stavili na oběd,ale absolutně jsme nesehnali na zahrádce volné místo.Chtěli jsme si sjednat rezervaci na následující den,ale nebylo nám vyhověno. Proč? Díky za odpověď.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 22.4.2012 19:24

Zdravím vás. Fotky vám rádi zašleme, jen jste zapomněl vložit mailovou adresu:)

Autor: petrklíč (reagovat)
Datum a čas: 22.4.2012 17:47

Můžete nám poslat fotky z pirátského večera, moc si toho už nepamatujeme, bylo to náročné:-) Petros.

Autor: ... (reagovat)
Datum a čas: 19.3.2012 11:06

Čtu váše příspěvky a souhlasím. V ten den jsme měly s holkama sraz ze školy na salonku nahoře a atmosféra v celém podniku byla skvělá. Už když jsme vcházely do restaurace a viděly kuchaře grilovat kuřata na ohni, tak jsme začaly tušit, že večírek bude povedený. Jsme rády, že nám sraz vyšel zrovna na tento termín, super načasováno :) :) P + kolektiv PS: JÍDLO BYLO FAMOZNÍ

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 19.3.2012 10:31

Děkujeme za příspěvek a jsme rádi, že se vám tato akce líbila. Ohlas jsme na ni měli obrovský a upřímně, ani já jsem nečekal tak velkou účast. Poděkování patří celému personálu, který vše perfektně připravil. Na přelomu měsíce chystáme další podobnou akci, o které vás budeme včas informovat.

Autor: r.p. (reagovat)
Datum a čas: 19.3.2012 09:19

V pátek jsme u vás byli na party sv.Partika a nestačili jsme se divit,bylo to perfektní. Sami jsme se shodli,že bylo velice předvídavé si udělat rezervaci,tak plno jsme nečekali.Restaurace vypadala úplně jinak než obvykle a celé to bylo prostě stylové,vč.hudby.Vyhodnotili jsme si to jako perfektní páteční zábavy a super volbu večera.Poděkování všem. Romana.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 7.3.2012 14:10

Dobrý den pane Daněk, předem děkuji za Váš příspěvek.
Ano všiml jste si správně, že začátkem roku došlo k částečné obměně personálu a tato obměna ještě stále probíhá, hlavně z důvodu, který jste popsal. Asi ovšem jako jeden z mála chápete, že obsadit pracovní pozici správně kvalifikovanou a vždy úsměvem opatřenou osobou, je v opavských podmínkách dost složitý úkol. Bohužel i ti, kteří sice usměvavý a přátelští vypadají, dovedou firmě napáchat i jiné škody, které tento zdánlivý úsměv posunou na jinou kolej, bohužel mířící k ukončení spolupráce. Povahu a nálady lidí člověk odhadnout nedovede a nezbývá než čerpat z postřehů hostů a tak dlouho nahrazovat nejslabší článek řetězu silnějším, až bude situace uspokojivá jak pro hosty, tak pro zaměstnavatele. Snad se tedy opravdu blízká na lepší časy, nic víc si ani náš kolektiv nepřeje :-)
Co se týká objemu piva, toto byla naše vize od samotného začátku, ovšem technicky to nebylo až do teď možné. Hostům jsme chtěli jednoduše nabídnout jen jeden druh piva, bez možnosti výběru objemu. To ale neznamená, že by Vám porsonál nenačepoval šnit piva do stejné sklenice (2dcl pivečko, zbytek sklenice až po okraj pěny) a naúčtoval Vám pouze 1/2 ceny. Je opravdu pochopitelné a logické, že spousta hostů jde po obědě znovu do práce a chce jídlo jen prostě zapít lehkým douškem piva. I za tento postřeh děkujeme a těší nás Vaše přízeň. S pozdravem D.J. + kolektiv.

Autor: Vít (reagovat)
Datum a čas: 7.3.2012 13:59

Dobrý den,
óóóóoóó s jakou radostí jsem byl dnes obsloužen podle jména na účtu slečnou Veronikou M. To mě přivedlo k zamyšlení proč? Něco mi ca od počátku roku ve vašem podniku nesedělo, zcela nový personál obsluhy, který nemá šťávu, svou práci odvádí spíše mechanicky, chybí život, radost a komunikace, a to je právě ono, proto jsem tak rád tu známou tvář zahlédl.
Do vaší restaurace chodím na jistotu ať už se to týká poledních menu, jen tak na večeři nebo návštěvy při nějaké příležitosti a nemám vůbec žádnou výtku vůči přípravě jídla jen ta atmosféra nějak poklesla nedá se to vůbec srovnat s předchozím personálem kdy kvalita jídla byla okořeněna skvělou až přátelskou atmosférou, kdy personál dokázal doporučit, vybrat, skutečně si ověřit zda chutnalo ...
Tak snad se díky známé tváři zase blízká na lepší časy :))) Sám jako majitel firmy vím, že není lehké najít, vychovat a udržet si člena personálu ale to je právě to v čem by měl být manažer či majitel nejlepší.
P.S. ... k tomu všemu jen maličkost, změnili jste čepování piva jen na velikost 0,4 l a tak mi chybí možnost dát si malé pivo (0,2 nebo 0,3 l) jen tak k obědu na trávení, rád si za takovou možnost připlatím (nemusí to být poměrově stejná cena) ale 0,4 l když potom ještě pokračuji ve firmě je celkem dost.
S úctou a porozuměním
Vít Daněk, Benefit

Autor: zase Rosťa (reagovat)
Datum a čas: 1.3.2012 18:30

Dnešní pečáky na oběd byly famózní !!!!!

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 17.2.2012 12:34

Zdravím vás Romane.
Na brambory na ohni jsme měli více kladných ohlasů. Sám jsem je neochutnal, neboť už na mne nezbyly :-)
Jelikož máme i v názvu restaurace slovo krb, snažíme se jej využít i k přípravě některých pokrmů. V době podávání obědů, kdy máme největší "nával" hostů, tak alespoň dochutíme někdy přílohy, případně hlavní chod. Jsme moc rádi, že někdo tohle ocení. Děkujeme.

Autor: Roman (reagovat)
Datum a čas: 16.2.2012 20:58

Dobrý den. Dnes jsme u vás byli opět na oběd a PEČENÉ BRAMBORY NA OHNI, které jste podávali ke kotletě, byly naprosto fantastické. Děkujeme. R+spol.

Autor: Jitka (reagovat)
Datum a čas: 9.1.2012 08:47

Dobrý den, v sobotu 7.1.2012 jsem s dcerou a jejím přítelem navštívila Váš podnik.Nestačila jsem zírat.Úžasné prostředí, fantastický přístup velice milé obsluhy, jídlo jedinečné.Jen tak dále, určitě až opět pojedeme přes Opavu, rádi se k Vám vrátíme a všem svým známým Váš podnik doporučím,Byli jsme maximálně spokojeni.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 24.11.2011 19:29

V minulých dnech jsme zaznamenali ohlas, nebo spíš dotaz na vánoční bruslení. Chceme vás tímto předběžně informovat, že bruslení samozřejmě opět chystáme, ale teprve upravujeme přesný termín. Jako doprovodný program jsme letos oslovili Hospalína a také Míšu Růžičkovou, avšak čekáme, zda najdeme společný vhodný termín. Bližší informace se dozvíte brzy na našich stránkách.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 6.11.2011 19:28

Dobrý den Luďku.
Zabývali jsme se vaší stížností a shledali ji neadekvátní, to však neznamená, že nás mrzí vaše zklamání. Co se týče strohého výběru v naší jídelní kartě (jak jste zmínil), to je způsobeno trendem v oboru gastronomie, který se snažíme také prosazovat, tudíž záměr. Nechceme, aby náš host dlouhé minuty listoval v nekonečném seznamu jídel, ale aby si vybral rychle a v jídelním lístku se orientoval. Počet nabízených pokrmů v jídelní kartě budeme ještě zúžovat a častěji všechny pokrmy obměňovat, protože tohle je směr, kterým jsme se dali. To samé platí i o zeleninové ozdobě a přízdobě. U nás bohužel nenajdete na talíři plno zeleniny, zelného salátů a jiných nepotřebných ingrediencí, které tam jsou jen "do počtu", jako v restauracích nižší cenové skupiny. Pokud si host přeje zeleninovou oblohu, nabízíme přílohový salátek v misce, který splňuje naše představy. Proti kvalitě pokrmu jste námitky neměl, to nás těší. O úpravě pokrmů a stylu podávání, máme zřejmě odlišné představy. Věřte, že způsob jakým pokrmy připravujeme a servírujeme, je výsledkem stylu, který razíme, shledáváme jej ideálním a budeme jej praktikovat i nadále. Co se týče prasknuté skleničky, tohle by se stávat opravdu nemělo. Závěrem chci dodat, že každá stížnost by se měla řešit okamžitě na místě, ne s několikadenním zpožděním, jako ve vašem případě. Náš personál je plně proškolen na to, jakým způsobem postupovat při řešení neshod a případných reklamací zákazníkem. Všimnul jsem si, že jste při placení využili slevového kupónu, tak snad alespoň tohle bylo pro vás v daný okamžik určitou satisfakcí, za zklamání. Určitě se nebráním se s vámi na tohle téma sejít a znovu vše prokonzultovat. Pokud máte potřebu reagovat na tento můj příspěvek, můžete tak učinit na mailovou adresu: daniel.jasek@restaurace-ukrbu

Autor: Luděk (reagovat)
Datum a čas: 6.11.2011 19:32

Dobrý den,

Děkuji za Vaši odpověď. Voucher rádi využijeme a zašlete mi jej prosím na emailovou adresu jež jsem zaslal na Váš email info@restaurace-ukrbu.cz zvlášť z důvodu zachování anonymity.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 5.11.2011 00:12

Dobrý den Luďku.
Děkujeme za Váš příspěvek, kterého si vážíme. Po dlouhé době přišel i negativní ohlas, což je naprosto v pořádku. I pro tyhle účely jsme knihu návštěv zřídili, ne jen pro pochvaly a kladné názory. Vašim poznámkou se budeme intenzivně zabývat na nejbližší poradě a mrzí nás, že jste byli zklamaní. Pro to, abychom hráli v Opavské gastronomii prim děláme opravdu hodně, ovšem každý člověk je omylný, tomu se nikdy nevyhneme úplně. Jen díky hostům jako jste vy, se ale můžeme posouvat dále kupředu a odstraňovat chyby. Rád vás budu informovat o opatřeních, které jsme na základě vaší stížnosti zavedli a nabízíme rovněž kompenzaci, v podobě další večeře v naší restauraci. Rádi bychom vás na náš účet pohostili a přesvědčili, že nemilá skutečnost, která vás potkala, byla jen ojedinělou vyjímkou, které se ne vždy dá úplně vyhnout. Zašlete nám prosím svou mailovou adresu, připravím vám voucher na bezplatnou konzumaci a rád vás osobně přijdu pozdravit a problém probrat.
Ještě jednou děkuji za názor a přeji pěkný den.

Autor: Luděk  (reagovat)
Datum a čas: 4.11.2011 10:55

Dobrý den,
Minulý týden v pátek 28.10 jsem byl s přítelkyní na večeři ve Vaši restauraci. Bohužel musím sdělit, že jsme byli celkově zklamáni. Měli jsme za to, že jste jednou z nejlepších restaurací v Opavě. Když pominu celkem strohý výběr nabízených jídel (např. z kuřecího masa máte pouze 4 jídla), tak jídlo bylo celkem chutné, ale postrádalo to ten "šmrnc" co jsme očekávali. Přítelkyně měla kuřecí na bylinkách s hranolkami a jídlo za tu cenu vypadalo stroze - nebyla tam ani jedna zeleninová přízdoba. Já jsem si k vepřovému s medailonkami a bramboráčky objednal zeleninovou oblohu a dostal jsem na talíř 5 koleček okurky, 2 nakrájená rajčata a nakrájenou žlutou papriku. Lituji, ale očekával jsem od úrovně Vašeho podniku trochu více fantazie (lidově řečeno - kuchař to odbyl). I taková věc, jako založená ťůklá sklenička by se neměla stávat.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 24.10.2011 19:29

Dobrý den pane Pelta. Fotky určitě rádi zašleme, jen nám sdělte mailovou adresu. Jsem rád, že se vám akce líbili, máme na ni více kladných referencí. Podobných akcí samozřejmě připravujeme více a naše stálé zákazníky o nich pravidelně informujeme elektronickou poštou, nebo na našich web stránkách. Nejbližší akce se koná 11.11.2011 - Svatomartinská husička, opět s dobrým mladým vínem a o týden později každoroční Beaujolais. Těšíme se na vaši návštěvu.

Autor: Pelta P. (reagovat)
Datum a čas: 24.10.2011 13:00

V pátek jsme se zůčastnili degustace vín a bylo to velmi příjemné posezení. Slečna hosteska nás také na požádáví vyfotila, můžete nám poslat fotky? Jídlo bylo skvělé, dozvěděli jsme se také spoustu informací o vínech, prostě fajn večer. Všichni děkujeme. Pelta.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 24.10.2011 12:58

Stůl si samozřejmě rezervovat můžete, ale při obědových menu prosíme o dodržení času rezervace. Nemůžeme si dovolit rezervovaný stůl držet v prodlení delším než 10 minut, protože ostatní přicházející hosté toto zpoždění tolerovat nechtějí a mi je chápeme. Také si můžete telefonicky (mailem) rezervovat libovolný pokrm, aby jste měli jistotu, že na vás zbyde. Děkujeme za příspěvek.

Autor: Romana (reagovat)
Datum a čas: 21.10.2011 17:32

Ve středu jsme u vás byli na polední menu,ale neměli si absolutně kam sednout,jak bylo plno. Lze si rezervovat stůl i na oběd? Děkuji Romana F.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 7.10.2011 17:10

Dobrý den. Určitě chystáme jak zvěřinové, zabíjačkové, tak husí hody a jiné akce. Bohužel v této chvíli vám neumím říct přesný termín. Zvěřina by snad mohla být v průběhu listopadu. Pokud nám zašlete váš mail, určitě zašleme pozvání.
Děkujeme za příspěvek.

Autor: Majerová dagmar (reagovat)
Datum a čas: 7.10.2011 15:50

Mám dotaz?
Chystáte i lotos zvěřinové hody a pokud ano,tak v jakém termínu?
Čekám zahraniční návštěvu a chci je pozvat na zvěřinu.
Děkuji za odpověď!

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 14.8.2011 18:05

Dobrý den. Kupón se musí obsluze odevzdat před placením, jinak jej opravdu nemohou přijmout, tak jak je na kupónu napsáno. Obsluha musí slevu načíst přes elektronický systém a to po vyjetí účtu už není možné. Kupón ale nepropadá, čili jej můžete využít pro další návštěvě.

Autor: L.P. (reagovat)
Datum a čas: 13.8.2011 15:59

Dovolte mi reagovat na tento přízpěvek. Chtěli jsme také využít slevu na kupon, ale obsluha nám řekla, že jsme to nahlásili pozdě. Vedle u stolu slevu na kupon dostali. Není jedno, kdy to nahlásíme ? Sleva je přece sleva...

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 4.8.2011 21:16

Dobrý den. Poukazy můžete uplatnit na obou provozovnách a sleva se vztahuje vždy ne jeden účet, nezáleží kolik položek na účtu je.

Autor: Simona (reagovat)
Datum a čas: 2.8.2011 19:57

O víkendu jsem na vodáckých závodech na Hradci obdrželi poukaz na slevu do vašich provozoven. Jak umíme slevu využít a vztahuje se i na více hostů u jedno stolu?

Autor: LIbor (reagovat)
Datum a čas: 16.7.2011 20:13

Dvakrát za poslední dva týdny jsme u vás byli na polední menu,ale už nám bylo nabídnuto jíné jídlo, než bylo na kartě. Čím to je? Libor.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 3.7.2011 19:09

Menu každý den vydáváme v době 10.30h - 15h. Hned po této době, to znamená 15h - 17h u nás denně (včetně víkendů) následují HAPPY HOURS, kdy si můžete objednat kávu, případně fresh a k tomu medovník, či jiný dezert za cenu 55,-kč.

Autor: Petrencu (reagovat)
Datum a čas: 2.7.2011 22:47

Do kolika prosím vydáváte polední menu, případně i víkednová?

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 23.5.2011 19:58

Zdravím vás Ireno. Terasu jsme zavřenou měli, počasí dopoledne nebylo příhodné. Jinak otevírací doba už bude od 1.6. snad díky počasí stabilní. Na letošní sezonu jsme připravili reagge večery, kde opět budeme podávat oblíbené drinky z venezuelského rumu, za skvělé ceny. Těšíme se na vaši návštěvu.

Autor: Irena (reagovat)
Datum a čas: 23.5.2011 16:21

Dnes (pondělí 23.5.) jsme chtěli s kolegyněmi poobědvat na letní terase, ale byla zavřená. Nebylo sice nejteplejší počasí, ale byla to škoda. Budete také pořádat kubánské večery, jako loni?

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 3.3.2011 21:00

Váš požadavek a přání na pokrm jsme zařadili do menu hned na další týden, konkrétně ve čtvrtek 10.března. Snad vám i ostatním hostům bude chutnat.

Autor: Luděk Balžej (reagovat)
Datum a čas: 3.3.2011 14:23

Jelikož sleduji jídelní lístek a pravidelně k vám docházím, určitě si mého přání v nabídce všimnu. Děkuji.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 1.3.2011 13:38

Zdravím vás Luďku.
Požadovaný pokrm rádi uvaříme. Pokud nám zašlete mailovou adresu, budeme vás předem informovat, v který den se můžete na toto jídlo těšit. Rovněž dotaz na přednabitou kartu, vám sdělíme mailem, nebo přímo na baru naší restaurace. Děkujeme za váš zájem.

Autor: Luděk Hanel (reagovat)
Datum a čas: 1.3.2011 13:38

Dobrý den, chci se zeptat na přednabité karty, kterými se dá u vás platit (od někoho jsem o tom slyšel, takže jestli se pletu, můj dotaz ignorujte). Jakým způsobem to funguje, jaké jsou výhody a jak si ji zařídit. Děkuji.

Autor: Luděk Blažej (reagovat)
Datum a čas: 1.3.2011 13:09

Dobrý den, strašně rád bych si u vás někdy dal uzený vepřový jazyk s křenovou omáčkou. Uvaříte mi někdy?

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 24.2.2011 11:58

Dobrý den Jano. Díky za příspěvek a omlouvám se, že reaguji až teď. Kávovar máme v plánu pořídit nový a to hlavně z důvodu otevření letního provozu, avšak reklamace kávy bude spíše v přípravě, než v technologii, prověřím to. Topení je problém, který nás trápí už druhým rokem. Právě jsme nainstalovali nový kotel, který by měl vše vyřešit, až na horní salónek. Tam bohužel při venkovních teplotách, dosahujících pod -10 stůpňů, bude vyhřátí na optimální teplotu asi je ještě problémem. Ještě jednou děkuji za příspěvek a přeji pěkný den.

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 24.2.2011 10:02

Dobrý den, chodíme k Vám často...jídlo na jedničku, ale udělejte už něco konečne s tou kávou, strašná Lavazza a ten kávovar snad pamatuje první světovou válku.Pokud by to bylo jen trošku možné, což určitě je, tak topení o pár stupňů nahoru.
Děkuji Jana

Autor: management restaurace (reagovat)
Datum a čas: 1.2.2011 13:59

Dobrý den pane Valík. Ano, jídelní kartu budeme opravdu v nejbližších týdnech měnit. Skladbu zatím tajíme, ale nejoblíbenější pokrmy (jako je zrovna Grand špíz), v ní samozřejmě zůstanou. Děkujeme za Váš zájem.

Autor: Jiří Valík (reagovat)
Datum a čas: 1.2.2011 07:35

Dobrý den.Chodíme k vám do restaurace pravidelně a posledně jsme zaslechli,že budete měnit jídelní lístek.Je to pravda,kdy to bude a zůstane v něm Grand špíz,na kterém si vždy tak pochutnáme?

Autor: Mariana (reagovat)
Datum a čas: 24.1.2011 13:10

V sobotu jsme měli rezervaci na zabíjačkové hody, takže jsme se těšili na večeři. Ta byla velice výborná, každý jsme si objednali něco jiného a vzájemně i ochutnávali, opravdu velmi chutné. Hlavně nás uchvátily dobové obleky obsluhy, které dodávali hodům ten správný styl, takže pochvala a díky.

Autor: team kuchařů (reagovat)
Datum a čas: 17.1.2011 21:14

S radostí to pro vás uvaříme.

Autor: Kateřina (reagovat)
Datum a čas: 17.1.2011 19:35

Dobrý den,moc ráda k vám chodím na meníčka a přála bych si své oblíbené špagety se sýrovou omáčkou a vlašskými ořechy,děkuji

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 8.1.2011 13:40

Dobrý den Romane.
Děkuji za Váš příspěvek a jsem rád, že nám dáváte najevo svůj názor. Co se týče cen menu, tak ty jsou u nás už několik měsíců na stejné výši a každý týden v našem menu najdete pokrmy i za 69,-kč. O všech nabízených pokrmech si vedeme statistiky a máme jasně vyhodnoceno, co si hosté přejí. To, že jsme přidali i dražší jídla je pravda a kupodivu musíme sdělit, že tato se nám prodávají nejlépe. Naopak o ta levnější, je čím dál menší zájem, ale držíme je i tak na našem lístku.
Kvalita pokrmů je věc, která se dá líčit mnoha způsoby. Zmiňujete gulášovou polévku, která dle Vás neměla patřičné kvality. Ve čtvrtek, kdy jsme ji nabízeli, jsme zaznamenali největší prodej polévky jednoho druhu, za poslední dva měsíce. Netuším, v kolik hodin jste zrovna Vy obědval, ale jestli to bylo v pozdější době, je možné, že při nabírání, kuchaři polévku řádně nepromíchali a nevšimli si, že Vám ji nabrali s málo doplňujícími ingrediencemi, tohle možné opravdu je. Polévku, jakožto jakýkoliv jiný pokrm, můžete u nás v případě nespokojenosti vrátit a nebude Vám účtován do konečné ceny, popřípadě vyměnit za nový.
Vzhledem k tomu, že denně nasytíme neskutečné množství strávníků, je pochopitelné, že se můžeme dopustit chyby s následnou kritikou. Tohle je ale přirozená věc v každé restauraci, to určitě poznáte i jinde. Proto jsme rádi, že se s námi o tuto, byť nepříjemnou skutečnost podělíte a dáte nám tím šanci předejít dalším pochybením.
Doba čekání na menu je u nás někdy opravdu delší, hlavně v nejkritičtějším obědovém čase, ale pilně pracujeme na tom, abychom i toto vyřešili a dobu zkrátili na minimum, neboť je logické, že sami potřebujeme, ať se hosté naobědvají co nejrychleji a vystřídá se jich u nás více :-)
Snad nám i přesto zachováte svou přízeň, rozhodně o ni stojíme.

Autor: Roman (reagovat)
Datum a čas: 7.1.2011 18:38

Vždycky jsem bral Vaší restauraci jako jednu z nejlepších v Opavě ale poslední dobou nabývám dojmu,že nenápadným navyšováním cen u MENU se rapídně snižuje kvalita Vašich jídel.Vrcholem byla včera "nechutně mastná gulášová voda" za 19 Kč a čekací doba 45 minut na meníčko,když pominu syrové těstíčko na řízku,spálené bramborové placičky,atd. v minulých dnech.Takže suma sumárum už patřím mezi Ty,kteří se Vaší restauraci raději vyhnou.

Autor: parta Rudský (reagovat)
Datum a čas: 21.12.2010 17:08

Vánoční bruslení s Míšou byla fantastická záležitost, opravdu promyšlená do detailů. Pro náši skupinku (12 osob) to bylo spestření předvánočního shonu a pro naše děti něco nepopsatelného. Teď nás pořád upomínají, ať chodíme bruslit každý den :-))))))

Autor: personál restaurace (reagovat)
Datum a čas: 20.12.2010 20:26

Děkujeme za krásné názory a jsme rádi, že se akce vydařila. Účast byla cca 500 osob, z toho zhruba polovina dětí, takže jsme také maximálně spokojeni a všechny samozřejmě zveme příští rok na podobnou akci :-)

Autor: R.Tomann (reagovat)
Datum a čas: 20.12.2010 17:15

Bruslení vynikající,tolik lidí jsem teda nečekal. Tipuji to na 400 zúčastněných? Punč famózní a všichni co se starali o zábavu, taky bez chyby. Konečně prima nápad pro děti !!!

Autor: Lucie (reagovat)
Datum a čas: 20.12.2010 12:12

Souhlasím s ostatními názory. Bruslení bylo perfektní a bavily se jak děti, tak rodiče. Byl to relax před vánočními svátky a nemělo to chybu. Děkuji za celou naší rodinu a zvedám palec nad vašimi nápady.

Autor: Mozlerovi (reagovat)
Datum a čas: 20.12.2010 10:07

Včerejší bruslení bylo parádní a punč se taky velmi povedl. Santa i Elvis všemu dodávali vánoční náladu, děti mají nač vzpomínat. Děkujeme.

Autor: Marta s rodinou (reagovat)
Datum a čas: 19.12.2010 19:59

Právě jsme se vrátili z bruslení a děti jsou naprosto nadšené, takže děkujeme a chválíme suprovní akci pro děti. M+P+P+J

Autor: personál restaurace (reagovat)
Datum a čas: 3.12.2010 14:46

Děkujeme za pochvalu:-)

Autor: Honza (reagovat)
Datum a čas: 3.12.2010 13:33

bez zbytečných řečí: prostředí útulné, personál příjemný, jídlo vinikající, ceny odpovídající, a velká pochvala za nápad podávat v téhle zimě k obědovému menu teplý čaj :) díky

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 29.11.2010 17:00

Ono to Pavle není o žádné frajeřině, spíš o pěkné ostudě naší restaurace. Přišli jsme o jednoho zákazníka (snad ne napořád), ale přesto panu Radkovi děkuji, neboť díky jeho příspěvku nepříjdeme o další hosty. Každá pochvala je pro nás poděkováním, ale tato kniha návštěv byla zřízena právě pro negativní podněty, díky kterým se můžeme dále zlepšovat.

Autor: Pavel Dresler (reagovat)
Datum a čas: 28.11.2010 23:46

No teda Dane, to jste frajer jak jste se k tomu postavil. Všechna čest.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 26.11.2010 15:04

Dobrý den Radku.
Děkuji za Váš příspěvek, který mne jednou svou stránkou potěšil, ale tou druhou velmi rozladil, přesto jsem neváhal ani sekundu jestli tento příspěvek zveřejnit do knihy návštěv. Během jednoho dne celý incident osobně prověřím. Z interních záznamů nebude problém dopátrat, kdo a kdy Vás obsluhoval a pokud se Vaše tvrzení prokáže, bude s tímto člověkem okamžitě ukončena spolupráce. Restauraci jsme budovali přesně pro Vámi podobnou klientelu a náš personál, jak v servise, tak v kuchyni, je dostatečně finančně motivován na to, aby se dožadoval od hostů jakýchkoliv dalších tipů. Takové chování personálu jsem zažil snad jen ve Státech, ale sem to absolutně nepatří.
Na druhou stranu jsem rád, že Vám chutnalo a že jste byli jinak spokojeni. Lidský faktor bohužel mnohdy ovlivnit nedokážeme, takže nezbývá, než znovu bojovat o Vaši přízeň.
Pokud budete chtít znát resumé tohoto incidentu, napište na daniel.jasek@restaurace-ukrbu.cz a budu Vás rád osobně informovat. Jsem připraven se Vám samozřejmě za ostatní náš personál revanžovat, pokud společnou řeč najdeme, já pevně věřím, že ano. S pozdravem Dan.

Autor: Radek (reagovat)
Datum a čas: 26.11.2010 13:37

Dobrý den, včera k nám přijeli velice vážení hosté ze zahraničí a my jsme měli dilema, kam s nimi zajít na večeři a nějaké příjemné posezení. Vybrali jsme si Vaši restauraci. Vše probíhalo naprosto v pořádku, jídlo nám velmi chutnalo a personál byl příjemný. Do té doby než došlo na placení. Platili jsme vše dohromady a utratili bezmála 2.500,- Kč, což si myslím, že za 3 hodiny v pěti lidech není zrovna málo. Částka byla tak nešťastná, že to svádělo k zaokrouhlení a zanechání spropitného bohužel pouze ve výši 15,- Kč. Jak už jsem se zmínil, personál byl fajn a jistě by si zasloužil spropitné větší, na což bych jistě při mé další návštěvě nezapoměl a napravil. Vrchol neslušnosti byl ale ten, že číšník nám přišel oněch 15,- Kč vrátit zpět na stůl a když jsem se nad tímto podivil, tak začal tvrdit, že jsou zvyklí na spropitné o mnoho vyšší, že normální je tak 10% z celkového účtu. To vše stále za přítomnosti našich klientů. Nerozuměli naši diskusi, ale ptali se, co se děje.... Co jsem jim měl říct?
Po celou dobu návštěvy Vašeho podniku jsem si liboval, jak je tam příjemně a že jsem konečně našel podnik podle mých představ pro tyto účely - večeře s klienty. Po vystoupení Vašeho číšníka si ale můžete být jisti, že já jsem byl u Vás naposledy a s klienty budu chodit utrácet tyto "malé" sumy určitě někam jinam!!!

Autor: Lukáš Plaček + Petra Plačková (reagovat)
Datum a čas: 25.11.2010 11:22

Dobrý den. Chceme přidat příspěvek k pondělnímu vystoupení Elvise. Bylo neskutečné, ta podoba hlasu a kostým. Prostě paráda, palec nahoru. L+P.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 22.11.2010 11:10

Dobrý den Jano.
Dárkové poukazy samozřejmě vystavujeme a to formou zákaznických karet. Karta je elektronická, je možno ji přednabít na jakoukoliv částku a má neomezenou platnost. Host pak před placením zákaznickou kartu předloží personálu, ten ji projede pokladní čtečkou a útrata je automaticky odečtena z kreditu na kartě. Takhle to funguje až do úplného vyčerpání finanční rezervy na kartě. Karta se pak dá buď znovu dobít, nebo ji změníme na kartu slevovou, u které není nutno mít složenou hotovost. Pokud Vás zajímají bližší informace, napiště raději na náš e-mail, než do knihy návštěv, urychlí to proces. Přesto děkuji za Váš příspěvek a zájem.

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 22.11.2010 08:04

Dobrý den,je možné si u vás zakoupit dárkové poukazy do restaurace?Děkuji za odpověď.

Autor: Petr (reagovat)
Datum a čas: 21.11.2010 20:05

Ano, ale takhle by to mělo vypadat pokaždé, když se přijde do dobré restaurace. A ne jen když jsou nějaké kulinářské dny. Tohle by Vám mohlo přitáhnout více zákazníků na večerní posezení u dobrého jídla. Neboť znám spoustu lidí co k Vám chodí jen na menička.

Autor: Dan - manager (reagovat)
Datum a čas: 11.11.2010 16:29

Děkujeme za kladné příspěvky, budeme se snažit dále, aby vše bylo dle přání hostů.

Autor: Petr a Jana Sobotíkovi  (reagovat)
Datum a čas: 11.11.2010 10:33

Dobrý den,včera jsme u vás byli na polední menu a velice nám chutnalo.Seděli jsme v salonku na hoře a obdivuji slečnu servírku(černovlásku)jak to vše zvladala byla velice milá Děkujem vám radi příjdem zas.

Autor: Honza (reagovat)
Datum a čas: 10.11.2010 14:57

Dobrý den,
se svým kolegou z divadla, jsme dnes u Vás
poobědvali.
Hezké prostředí, příjemná obsluha,
výborná hříbková polévka...
Máte od nás podtrženou jedničku.
Rádi se vrátíme a budeme Vás doporučovat.

Honza Vávra alias Krejčík Honza

Autor: Barbora (reagovat)
Datum a čas: 8.11.2010 15:22

Zdravím všechny z personálu restaurace U krbu. V pátek 5.11.2010 jsme měli já a moje bývalá třída ve vašem salonku sraz a musím poděkovat slečnám či paním, které nás obsluhovali za dobře odvedenou práci, byly příjemné a milé.Obsluha sice malinko trvala, ale nebylo to nic závažného vzhledem k tomu, že toho holky měly asi hodně, nás a plnou restauraci dole. Moc děkuji a snad můžu mluvit i za ostatní, bylo to fajn. Poklona i panu kuchaři, jídlo bylo vynikající. Jen tak dál.

Autor: Dan - restaurant manager (reagovat)
Datum a čas: 27.10.2010 12:51

Dobrý den. Příspěvků se sešlo více, proto budu reagoavat na všechny současně. Kulinářská akce se myslím vyvedla a i náš personál si z ní určitě vzal své. V akcích podobného typu budeme samozřejmě pokračovat a pevně věřím, že budou stejně úspěšné. Uvítáme také nápady vás, našich hostů a rádi připravíme něco speciálního každému na míru. Neváhejte proto a pište nám svá přání a další postřehy. Děkuji za celý personál. d.

Autor: M.L. (reagovat)
Datum a čas: 26.10.2010 22:34

Mě nějvíce chutnal klasický steak s pepřovým glace a kapustovým ravioli. Jedna báseň !!!

Autor: Lenka (reagovat)
Datum a čas: 25.10.2010 21:20

Chtěla jsem vložit pochvalující příspěvek na vaše kulinářské dny,ale vídím že už mě někdo předběhl,takže se můžu jen připojit.Jídlo bylo opravdu excelentní,jen tak dál!!!

Autor: Roman Kašný (reagovat)
Datum a čas: 25.10.2010 12:58

O víkendu jsme byli ve vaší restauraci na kulinářské hody a musím říct, že to byl opravdu zážitek. Co se týče kvality pokrmů i jeho vzhledu, tak přesně takhle má vypadat perfektně připravený pokrm. Slečna hosteska u dveří byla taky příjemnou změnou a když přiščl i kuchař k našemu stolu a prodebatoval s námi objednané pokrmy, nebylo co dodat. Těšíme se s přáteli na další akci u vás, myslím že to jsou teď zvěřinové hody. Přiji hodně dalších úspěchů. Roman.

Autor: Dan - manager (reagovat)
Datum a čas: 14.10.2010 17:04

Dobrý den pane Mocek.
Tento problém u nás vyřešíme okamžitě, ne časem.
Ze záznamu jsem si vyjel, že jste seděli u stolu č.12, objednávku jste učinil v 11.48h a platil jste ve 12.22h, což je 34 minut od objednání k zaplacení. Leda že by na vás obsluha s objednávkou zapomněla, to by se čas mohl protáhnout. Mne spíš více bude zajímat kvalita pokrmů, o které jste se také zmínil.
Děkuji za postřeh, taky doufám že povede ke zlepšení.

Autor: Romana Fousková (reagovat)
Datum a čas: 15.10.2010 11:53

Dne 14.10. jsem si u vás objednala steak, protože mi ho kamarádka, která byla se mnou, přímo vnutila a musím říct, že byl exklusivní, přesně jak mi dopředu upozorňovala. Pochvala kuchaři (kuchařce). Aniž bych si musela říkat, byl medium, prostě jak má být. R.F.

Autor: Jiří Mocek (reagovat)
Datum a čas: 14.10.2010 14:36

Dobrý den,
Mrzí mne, že musím psát taky, ale dneska jsem byl ve vaší restauraci, kterou navštěvuji 1-2 do týdne a byl jsem udiven, v poledním provozu při zaplnění restaurace ze zhruba 70% jsem si s kolegou objednal jídlo z denního menu a já si k tomu objednal polívku s jídelního lístku, udivilo mne, že jsme oba čekali na jídlo déle jak 45 minut od objednání. Když jsem se zeptal servírky tak mi jen odvětila, že tato polívka strašně trvá a že si máme počkat. Následně mi na stůl přišla česneková polívka, která nešla po česneku pomalu ani cítit a řízek s brambory které, již byly vychladlé. Mrzí mě to protože je to poprvé, co jsem byl opravdu, ale opravdu zklamán z připraveného jídla u vás. Děkuji a přeji hodně úspěchů, Vaše restaurace je nádherná a doufám, že tento problém časem odstraníte.

Autor: Dan - manager (reagovat)
Datum a čas: 30.9.2010 18:37

Dobrý den pane Klein. Děkuji za příspěvek,i když mne moc nepotěšil:-( Je pravdou,že dnes jsme měli přes polední menu ještě na výdej obědu zájezd přátel z Číny,avšak to určitě nebylo v době kdy jste byl na obědě vy.I kdyby to tak bylo,přesto máte plnou pravdu,neboť tohle by se stávat nemělo.Celý podzim se chceme zaměřit na proškolení obsluhy,aby servis v naší provozovně fungoval perfektně a opravdu momentálně zkoušíme nové uchazeče,jak jste si správně všiml.Na dnešní den jsme dokonce servis personálně posílili,proto mne tato situace o to víc mrzí.K celé věci si samozřejmě okamžitě vyžádám bližší informace a sjednám nápravu.Vám bych se rád za celý personál naší restaurace revanžoval,avšak můj návrh vám nemohu sdělit prostřednictvým Knihy návštěv.Pošlete mi prosím na vás zpětnou mailovou vazbu a já vás budu neprodleně informovat.Ještě jednou děkuji za příspěvek,snad povede k sjednání nápravy...

Autor: Tomáš Klein (reagovat)
Datum a čas: 30.9.2010 18:07

Dobrý den,
zrovna jsme se vrátil z Vaší restaurace. Chodím k vám už nějakou dobu na polední menu, minimálně 2-3 týdně, ale co zažívám od začátku září není v takovéto restauraci normální. Kupříkladu dnes: po 30 minutách nám obsluha přináší jiné jídlo než které jsme si objednali, nápravy se dočkám až za dalších 15 minut, přítelkyně tedy odchází po polévce, její porci si musím nechat zabalit s sebou. Nevadí, že jsme nebyli jediný stůl který nedostane vodu, byli jsme alespon rádi, že máme na stole příbor, nemusíme si tedy pujčovat z vedlejího stolu jako hosté v blízkosti. Platit jdu k baru na požádání servírky. Slečna na baru mě zaskočí otázkou který jsem měl stůl... Podobné situace jsou ve Vaší restauraci čím dál častější. Myslím, že tohle by se ve slušné restauraci stávat mělo pouze vyjímečně, ne-li vůbec. Možná to je způsobeno příliž častou obměnou personálu, ale to by zákazníka nemělo vůbec zajímat.

Autor: D.Jašek - manager (reagovat)
Datum a čas: 28.9.2010 13:56

Dobrý den. Stůl si můžete rezervovat kdykoliv na tel.č.553613488, avšak doporučujeme přijít na rezervaci včas. Rovněž si můžete rezervovat jakékoliv menu a to i na pozdější dobu, pak se na vás vždy dostane. V rámci zkvalitnění služeb budeme od poloviny října balit polední menu tkzv. s sebou, za velmi zvýhodněnou cenu. Bližší informace se včas dozvíte na našem webu.

Autor: Petr Madál (reagovat)
Datum a čas: 28.9.2010 13:07

Pěkný den přiji. Dá se u vás rezervovat stůl na polední menu? Když příjdu kolem 12h, máte vždy úplně plno. Děkuji za odpověď. P.M.

Autor: D.Jašek - manager (reagovat)
Datum a čas: 28.8.2010 17:56

Rad bych se také připojil k poslednímu příspěvku. Vámi popsanou situaci jsem s kolektivem probrali a plně uznali vaši námitku. Takovéto reklamace se nám nestávají naštěstí často,přesto děkuji za váš příspěvek. Vždy je dobré vědět když se něco nepovede. Každý host má samozřejmě nárok na reklamaci a u nás mu bude vždy pokrm vyměněn, popřípadě odečten z útraty. Jak mi sdělila slečna servírka, i ve vašem případě tak bylo učiněno a navíc vám byl vrácen poukaz na večeři zdarma,což od ni bylo velice správné. Doufám, že vaše příští návštěva už bude bez komplikací a zjistíte, že se opravdu jednalo jen o drobné zaváhání.

Autor: S.Podepřel - kuchař (reagovat)
Datum a čas: 28.8.2010 15:44

Vážený pane Jiří,velice se omlouvám,že Vám nechutnal Vámi vybraný pokrm,který jsem Vám připravil. Rád bych se Vám revažoval tím,že při přístí případné návštěvě bude pokrm šťavnatý a dle Vašich představ s doplňkem na můj účet.
K době přípravy však musím uvést,že v daný okamžik,při obsazenosti restaurace a terasy jsem upozorňoval na prodlouženou dobu přípravy pokrmů o cca 15 minut,přičemž doba přípravy Vámi vybraného pokrmu je dle jídelního lístku cca 40 minut.

Autor: jiří (reagovat)
Datum a čas: 27.8.2010 21:52

Dobrý den.Vyhoďte toho kuchaře,který mi dne 26.8.2010 víc jak hodinu připravoval Vaší "specialitu" špíz, který byl absolutně bez chuti a úplně vysušený. Situaci zachraňovala Vaše servírka Lucie. Za to jí patří dík. Myslím si, že Vaše restaurace by si zasloužila kuchaře lepších kvalit. Uvažujte o tom....

Autor: Veronika (reagovat)
Datum a čas: 25.8.2010 21:24

Dobrý den, minulý týden jsem byla s kamarádkama u vás na meníčko,řízek byl dobrý,ale do brambor kuchař dal tolik pepře či co to bylo,že se to nedalo pomalu pozřít a to musím říct, že ostrá jídla miluji,ale tohle bylo i na mě moc a co se týče obsluhy,tak na to, že na zahrádce byly obsazeny jen 4 stoly, to byl děs a při placení jsme se museli třikrát připomínat. Nashledanou

Autor: D.Jašek - manager (reagovat)
Datum a čas: 28.6.2010 12:40

Dobrý den. Děkuji za Váš příspěvek, který mě potěšil. Ano už nějakou dobu máme velice slušný úspěch s prodejem a kvalitou poledních menu. Váš problém se dá vyřešit jednoduše. Jakékoliv menu si můžete denně telefonicky rezervovat a my vám je odložíme na libovolnou dobu. Pak můžete přijít na oběd i později a my vám zaručíme, že pokrm na který jste se těšili, si také vychutnáte. Takhle už to praktikujeme s více hosty a funguje to ke vší spokojenosti. Těšíme se na vaše další návštěvy u nás.

Autor: Roman Plaček (reagovat)
Datum a čas: 27.6.2010 19:02

Dobrý den. Chodíme k vám cca 3x týdně na polední menu. Jsme velice spokojeni a nejspíš i více hostů, neboť si poslední dobou nemáme ani kde sednout, jak máte plno. Proto jsme se v práci s kolegy domluvili a začali chodit na obědy k vám trošku později, kdy už je to relativně volnější. Problém je někdy v tom, že už výběr z menu není kompletní, takže mnohdy nemáme moc šanci si vybrat. Dá se s tím prosím něco dělat?

Autor: Ivo Jurman (reagovat)
Datum a čas: 20.3.2010 09:10

Včera večer (19.3.) jsem s přáteli navštívil vaši restauraci. Chci za sebe i za své přátele vyjádřit uznání obsluze - slečně(paní) Veronice i jejímu kolegovi. Svou práci provádějí skvěle, oba dva byli velice pozorní a postarali se o nás úžasně. Výkon kuchaře byl také výborný. Všechna jídla byla chuťově vynikající a také krásně upravená. Nebyl jsem U krbu poprvé a jistě také ne naposledy. Pokud chci v Opavě jít s někým na dobrou večeři s příjemnouo obsluhou, vaše restaurace je pro mne jistotou. Děkuji a těším se příště....

Autor: D.Jašek - manager (reagovat)
Datum a čas: 21.2.2010 17:55

Děkuji za Váš příspěvek paní Macháčková, i když mne moc nepotěšil. Myslím, že v naší restauraci jsme za posledního půlroku udělali kus dobré práce jak na poli kuchyně a obsluhy, tak i v nových službách, které zákazníkům poskytujeme a které dále vyvíjíme. Hlavně z těchto důvodů jsme pracně roznášeli letáčky ke zviditelnění naší restaurace, abychom se mohli široké veřejnosti prezentovat vším, co nabízíme. Ohlas je dosti značný, což nás samozřejmě velmi těší, ale pak přichází na řadu lidský faktor, který může vše zhatit, jak se to stalo zrovna ve Vašem případě. Díky Vašim přesným informacím, nebude problém z našich interních záznamů zjistit další podrobnosti a vyvodit z nich patřičné důsledky. Já sám jako host, podobné chování odsuzuji a proto jako manager ho nebudu ani tolerovat. Přesto jsme rádi za Vaši návštěvu a pevně věříme, že se po čase příjdete znovu přesvědčit a možná přehodnotit své stanovisko. Závěrem musím ještě jednou poděkovat za vyjádření Vašich postřehů, bez kterých bychom se nemohli dále vyvarovat zbytečných chyb a problémů. Přesně pro tyhle účely (komunikace s hosty) jsme nechali knihu návštěv na našich web stránkách zřídit. Bylo nám jasné, že do této knihy budou chodit převážně negativní reakce, neboť s těmi pozitivními (které by měli býti rutinou) se lidé moc nezatěžují, což je v pořádku. Pokud by jste měla ještě nějaký osobní dotaz či informaci, popřípadě chtěla vědět způsob nápravy atd., můžete se na mne obrátit také prostřednictvím elektronické pošty „ info@restaurace-ukrbu.cz “, kde jsem schopen věc probrat podrobněji. S pozdravem D.Jašek.

Autor: Pavla M. (reagovat)
Datum a čas: 21.2.2010 15:48

Dobrý den.Minulý týden,po divadelním představení jsme se stavili se známými do vaší restaurace na chvilinku ještě posedět u kávy a dezertu.Nakonec jsme po doporučení obsluhy neodolali a objednali si také jídlo připravované na ohni krbu a poté jsme si až dali dezert - nakládané švestičky.Vše bylo výborné a když nám na závěr obsluha donesla jako pozornost podniku každému panáčka pálenky,odcházeli jsme maximálně spokojeni:-) Tento dík patří kuchařům,ale také obsluze,která se o nás maximálně vzorně postarala. P.M.

Autor: David Plaček (reagovat)
Datum a čas: 21.2.2010 15:47

Dobrý den. Týdenní menu v uplynulém týdnu, což byl candát, bylo výtečné. Vyřiďte prosím mé poděkování kuchařům.

Autor: machackova (reagovat)
Datum a čas: 20.2.2010 21:19

Dobrý den,poté co se přiznavám,že restauraci u krbu jsem před nekolika lety navštěvovala a dnes tomu tak již není je z důvodů,že jsem osobně i s mými přátli byla velmi nespokojená. Zpátky jsem do krbu zavítala s zaměstnankyně mi. Vaše polední menu poté co Nám do provozovny někdo zanesl Vaší upoutávku,kde se honosíte novou kuchyní a nevím již jakým dalším atributem. K výše uvedenému mohu sdělit,žě jsem tomu moc nevěřila,poté co jsem jsme Vás navštívili 11.2 a 12.2 jsem doznala,že opět máme v opavě restauraci s velice dobrou obsluhou a jsem plně nadšená s Vaší kuchyní.Vaše polední menu v obou případech bylo vynikající. Natolik jste mě oslovili,že jsem velmi mile přivítala nabídku na menu valentýn,ikdyž jsem již několik let šťasně vdaná chtěla jsem svému muži poděkovat ve vašem podniku.A tak jsem Vás navštívila dne 14.2 to co jsem však u Vás zažila je na Vaši kategorii a cenovou relaci nehorázné.obsluhující personál respektive slečna co nás obsluhovala nás obsloužila poté co jsme na ni museli doslova zvýšenými pohyby upozorňovat,nám nápoje co nám posléze přinesla nám doslova hodila na stůl.Byli jsme udiveni,že ač restaurace nebyla plně vytížena jsme čekali na nápoje,které jsme si objednali nam byly donesené teplé a minimálně půl hodiny poté co jsme si je zdlouhavě objednávali. Byli jsme tak znechuceni,že jsme si nechtěli obědnávat již nic dalšího,neboť jsme se u Vás cítili jako dotěrný parazit. Musím však říci a napsat,že nám u Vás moc chutnalo.Rozhodla jsem se,že jste měli asi špatný den a že nezanevřu na jednu špatnou zkušenost.A tak jsem k Vám přišla opět 18.2.2010 a nejenom,že jsem opět musela čekat jako v nějaké čekárně tak mě nakonec bylo sděleno,poté co jsem se 2x musela připomínat o nápoje,že jste restaurace a máte jinou práci ( nevím sice jakou,jelikož slečny měli na zápultí baru zjevně jiné hosty co jim byli přednostnější a bohulibě se tam jistě jen chychotali) celkem opovržlivě,mě bylo dáno navědomí ať již nic nežádám.Jídlo jste měli opět vynikající,ale dorazil mě účet kde se mě snažili přemlouvat k platbě za něco co jsem si neobjednala.Nějaké ruční dopisovaní kávy na účet nehodlám hradit,že jsem až to páté kolo u vozu a co tady vůbec pohledáváme.Opět hodlám využít své volby a nebudu reflektovat na žádné další nabídky,tímto Vás žádám,jste zákazníky neklamali jste velmi drahá restaurace nato aby jste měli tendenci se k nám chovat doslova hrozně.Opět jste se vyznamenali.Je mě to líto,ale je to tak. Přesto děkujeme,že Víme,že tady nejste pro Nás,ale jen pro sebe. M.

Autor: Steak (reagovat)
Datum a čas: 22.1.2010 09:42

Tak se omlouvám, ano psal jsem o víkendu je jasné že je třeba vulgarismy odstraňovat. Byli jsme u Vás 12.1. večer. Obsluha byla v pořádku. Můj mail ........... (mailová adresa byla odstraněna z důvodu soukromého údaje)

Autor: D.Jašek - majitel (reagovat)
Datum a čas: 18.1.2010 11:26

Dobrý den.
Není pravdou,že bychom nezveřejňovali negativní reakce,právě naopak.Toto je pro nás impuls,že něco není v pořádku a je zapotřebí to okamžitě řešit.Za každý a hlavně negativní postřeh děkujeme.Problém je v tom,že příspěvky třídí software a vyřazuje pouze vůlgární.Na stránky je pak pouští každý pracovní den dopoledne automaticky-čas neovlivníme.Pokud jste zadávali příspěvek o víkendu,nebo večer,objeví se v knize návštěv až v uvedenou dobu.
Pokud chcete znát na nějaký problém okamžitou odpověď a řešení,musíte nám jej sdělit prostřednictvím mailu info@restaurace-ukrbu.cz ,který sleduji každý den a umím na něj také rychleji reagovat.
Vaše nemilá zkušenost se steakem mě mrzí a rád se Vám budu revanšovat věrnostní kartou naší restaurace,která sebou přináší různé výhody. Zašlete proto prosím na náš e-mail Vaši elektronickou adresu a já Vám zašlu bližší informace. Také prosím o zaslání data kdy se Vám tato nepříjemnost stala,abych mohl vyvodit patřičné důsledky,o kterých Vás mohu v případě zájmu,také mailem informovat.
Závěrem ještě jednou děkuji,že jste mě informoval a upozornil na nedostatek v provoze.Jenom díky takovým hostům (i když bohužel v dané chvíli nespokojeným) můžeme intenzivněji pracovat na zlepšení služeb a kvalitě pokrmů.

Autor: asi (reagovat)
Datum a čas: 18.1.2010 11:13

asi to tady zase tak nefunguje že? nebo spíš negativní komentáře se sem nedávají. To je pěkně objektivní

Autor: Steak (reagovat)
Datum a čas: 18.1.2010 10:37

Dobrý den,
s manželkou k Vám chodíme občas na polední menu a to nám vždy chutná. Ale taky k Vám chodíme na slavnostnější večeře nebo prostě jen když máme chuť a to na hovězí steaky. Zatím jsme byli vždy spokojeni, ale byli jsme u Vás min. týden a nevím zda se už specializujete jen na denní menu, ale kuchař, který neumí udělat steak by ve Vaší restauraci neměl co dělat. Oba jsem si dali steaky chtěli jsme je oba středně propečené a ty suché kusy masa co jsme dostali nás přivedli k tomu, že už k Vám na tak drahé jídlo v životě nepůjdeme. Číšnici jsme to řekli že steaky byli hrozné, omluvila se nám, ale sami víte kolik to stojí a proto je to škoda protože jsme s Vámi byli vždy spokojeni.
Tak ať Vám klapou aspoň ty polední menu.

Autor: team kuchařů (reagovat)
Datum a čas: 13.10.2009 12:58

Vedení naší restaurace nám dalo možnost se osobně vyjádřit k Vašemu příspěvku pane Mudroch. Jsme rádi, že jste tuto změnu zaznamenali a budeme se snažit dále Vám i ostatním hostům naší restaurace dělat radost chutným a kvalitním jídlem. Zároveň chceme předeslat, že začátkem listopadu se budeme prezentovat zbrusu novým jídelním lístkem, který doufáme všechny zaujme.

Autor: R.Mudroch (reagovat)
Datum a čas: 12.10.2009 21:44

S kolegyněmi z práce jsme k Vám opět začali chodit na polední menu a jelikož nám převelice chutná, chceme to touhle cestou dát najevo.

Autor: D.Jašek-majitel (reagovat)
Datum a čas: 21.7.2009 11:05

Reakce na příspěvek Petra Krále:
Děkujeme za Váš příspěvek. Našim zájmem je i nadále zkvalitňovat služby pro naše hosty a proto připravujeme od podzimu další změnu v nápojovém a jídelním menu.

Autor: Petr Král (reagovat)
Datum a čas: 21.7.2009 07:56

Jsem rád,že se vám po počátečních problémech opět podařilo zkvalitnit kuchyni,zejména menu.Chodím k vám pravidelně a vidím výrazné zlepšení. Jen tak dále.

  

Vyhledávání:

 
All rights reserved. ©2013 Bikocom and Restaurace U krbu
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny
 ***
Dnešní denní menu
Čas podávání menu: 11.00 - 15.00
  GULÁŠOVÁ POLÉVKA  35 Kč
  SLEPIČÍ VÝVAR S MASEM, NUDLEMI A ZELENINOU  35 Kč
I.  SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK, bramborový salát, řez citrónu  99 Kč
II.  PEČENÉ KUŘÁTKO NA MÁSLE A ŠALOTCE, bramborová kaše s máslem, salátek  105 Kč
III.  VEPŘOVÁ PANENKA NA GRILU S OMÁČKOU ZE SUŠENÝCH ŠVESTEK S KAPKOU PORTSKÉHO VÍNA, bramborové rösti  119 Kč
IV.  CAESAR SALÁT s originál caesar dresinkem a grilovanými kuřecími prsíčky, krutónky a parmazánem, bagetka  139 Kč

Nahoru
Nabídka denního menu do konce týdne, včetně možnosti objednat si zasílání informací. Informace o letní terase Informace o salónku Nabízíme cateringové služby
Hlavní stránka webu Jídelní lístek Nápojový lístek Fotogalerie Virtuální prohlídka Rezervační formulář Aktuality a připravované akce v našem podniku Kontakty a mapa s možností výpočtu trasy
 
  ČERVENEC   
   2020
čtvrtek  
16
Luboš 
Dnešní denní menu
Čas podávání menu: 11.00 - 15.00
  GULÁŠOVÁ POLÉVKA  35 Kč
  SLEPIČÍ VÝVAR S MASEM, NUDLEMI A ZELENINOU  35 Kč
I.  SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK, bramborový salát, řez citrónu  99 Kč
II.  PEČENÉ KUŘÁTKO NA MÁSLE A ŠALOTCE, bramborová kaše s máslem, salátek  105 Kč
III.  VEPŘOVÁ PANENKA NA GRILU S OMÁČKOU ZE SUŠENÝCH ŠVESTEK S KAPKOU PORTSKÉHO VÍNA, bramborové rösti  119 Kč
IV.  CAESAR SALÁT s originál caesar dresinkem a grilovanými kuřecími prsíčky, krutónky a parmazánem, bagetka  139 Kč