SOLÁRNÍ KOSMETIKA

Proč používat při opalování solární kosmetiku?

Solární kosmetika je určena, pokud výrobce nestanoví jinak, výhradně pro opalování v soláriu. Hlavní faktor při používání kosmetiky je docílení vyššího a trvalejšího efektu zhnědnutí pokožky. Dalším faktorem je snaha dodat pokožce látky, které ji v rámci péče o pleť zvlhčují a zajišťují její vitalitu a pružnost. V zásadě se dělí na přípravky určené k ošetření pleti před opalováním a po opalování. Přípravky, které se používají před sluněním, obsahují velké množství látek, které podporují tvorbu melaninu. Klienti studií mají možnost vyzkoušet si některé druhy kosmetiky a reakci své pokožky použitím jednorázových vzorků.

Je velká škoda, když klienti solárií v naší zemi dostatečně nedoceňují funkci a potřebnost používání kvalitní solární kosmetiky.

Účinná solární kosmetika správného složení Vám umožní zkrátit dobu pobytu v soláriu nebo při stejném čase dokáže prohloubit zhnědnutí pokožky. Navíc dosažený odstín opálení je daleko přirozenější. Opalujete-li se hlavně kvůli prohřátí, relaxaci či ze zdravotních důvodů, pomocí kosmetiky zamezíte nežádoucímu vysušování pokožky.

Solární kosmetika je speciálně vyvíjena právě pro opalování v soláriích a nelze ji v žádném případě nahradit kosmetikou pro opalování na slunci. Minimálně proto, že její účel je opačný. Solární kosmetika podporuje opalování pokožky, kdežto kosmetika s ochrannými UV faktory, opalování omezuje - chrání před slunečními paprsky. Nepoužívejte krémy pro opalování na slunci. Používejte přípravky speciálně vyrobené, klinicky testované a určené pro opalování v soláriu.

Kvalitní solární kosmetika obsahuje komplex účinných látek. Její přesné složení však mnohdy výrobci neuvádějí či dokonce tají. Ve složení se nejčastěji objevují látky jako: beta karoten - vitamin E, tyrosin, panthenol, allantoin, riboflavin, oleje a výtažky z exotických rostlin a cukrové třtiny, atd. Z toho plyne, že není nad to spolehnout se na známou, vyzkoušenou kosmetiku a na doporučení obsluhy profesionálního solárního studia. Ta by měla použití i účinnost prodávané kosmetiky dobře znát ze zkušeností svých i ze zkušeností klientů.

Nemalým přínosem pro příjemný pocit z opalování je samozřejmě i vůně kosmetických přípravků. Uvidíte, jak Vám exotické vůně zpříjemní pobyt a relaxaci v soláriu, jak solární kosmetika dokáže zaostřit smysly a zamezit vzniku nelibého zápachu kůže po opalování "na sucho".

V solárním studiu MC SUN máte k dispozici na výběr z několika světových výrobců solární kosmetiky a školená obsluha Vám vždy doporučí, na základě Vašich požadavků a možností, to nejlepší řešení.

 

 
All rights reserved. ©2020 Bikocom and SOLÁRIUM Mc Sun
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny


Nahoru
O násCeníkFotogalerieMapa a kontaktyKniha návštěvAkceSolární kosmetika
 
 
Připravujeme
Připravujeme
Připravujeme
Připravujeme
 

ŘÍJEN  2020  
pondělí  
26  
Erik  

Otevřeno bude zase zítra od 09.00