Svatba bez starostí

Chystáte se korunovati Vaši lásku dnem svatebním? Chcete, by vaše svatba stala se pro všechny zážitkem nezapomenutelným a jedinečným, kterýžto se bez starostí a problémů všelikých obejde, leč uvědomujete si kolik příprav dlouhých před sebou máte? I energie Vaší co Vás to bude státi?
Protož než-li se pustíte do příprav svatebních, ujasněte si, máte-li na všechno to vyřizování a nakupování času dostatek. A což jste-li plně pracovně vytíženi a spoustu dalších povinností máte? Pak ideální možností je se svěřit do rukou nám a Vy pak moci budete si v klidu vychutnat okamžiky nesmazatelné dne svatebního.

S naší firmou, toť se ví, bude nejhezčí váš den svatební!

Co vlastně nabízíme?
Svatbu dle přání Vašeho – romantickou, veselou, netradiční. Svatbu kterážto stane se odrazem Vašeho stylu životního. Obřad, jenž můžete míti na úřadě, v kostele či v přírodě stane se důstojným a nezapomenutelným i díky těm nejlepším podmínkám jenž pro něj Vám připravíme.

● Bezplatný poradenský servis
● Cukrářské výrobky
● Fotografické a video služby
● Gastronomické služby
● Hudební produkce
● Místo konání oslavy
● Ohňostroje
● Svatební oznámení
● Svatební kytice a dekorace
● Svatby venku

Svatební den jest plný emocí a citu, protož užijte si jej! Není v tento den pro Vás vhodné organizovat a přemýšlet na co jste ještě zapomněli - od toho je zde firma naše, co starosti Vaše ráda převezme.

Marcela Tomisová
Sedliště 373
svatby@lasskajizba.com
+420 558439930
+420 774865731

Seznam zajišťovaných služeb