Nyní je ve vinárně zavřeno

  Věrnostní karta a naše další podniky    

KNIHA NÁVŠTĚV

Navštivte i naše další podniky na stránkách NEJ-JÍDLO.cz
Vyberte si možnost: Přidat nový příspěvek nebo Poslat e-mail vedení podniku
Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 7.10.2016 19:41

Také věříme:-) Ještě jednou díky za podnět a přeji pěkný víkend.

Autor: Lukáš (reagovat)
Datum a čas: 7.10.2016 18:45

Dobrý den,

určitě bych to nebral jako negativní názor, ale podnět, jak pozitivně zapůsobit na hosty, aby se k Vám rádi vraceli. Co se týká steaku, tak se jednalo o rumpsteak (středně propečený). Kuchař odvedl skvělou práci, ale stupeň vyzrálosti holt neovlivní, a když je maso trošku tužší, tak se ostrý steakový nůž hodí stejně jako nahřátý talíř. Vaše zaměření na steaky jsem odvodil od výraznější prezentace v jídelním lístku. Samozřejmě vím, že jste vinárna, i proto jsem od obsluhy očekával aktivní doporučení vhodného vína z nabídky, pokud se však nezeptá na způsob přípravy masa, přehled v nabídce vín jsem nečekal a objednal klasiku. Nevím, jakým způsobem personál v těchto věcech vedete a vzděláváte, proto bych jim to nedával k tíži. Věřím, že příště budeme mile překvapeni.

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 5.10.2016 10:50

Dobrý den pane Lukáši.

Děkujeme za příspěvek, byť z části negativní. Ale hlavně negativní příspěvky nám pomohou zaměřit se na nedostatky v provoze, které mohou být zapříčiněny jak třeba špatnou organizaci, tak neprofesionálním přístupem servisu, takže i přesto děkujeme, že jste si našel čas a poslal nám podnět. Nejsme sice restaurace zaměřená na steaky, ani pivnice, nýbrž vinárna, ale jestliže v nabídce steakové maso máme, je nutné k podávání tohoto pokrmu dodržovat jasně daná pravidla a těmi jsou hlavně způsob přípravy masa a vhodný příbor. Těžko se vyjádřit k tuhosti masa, netuším, který steak jste si objednali. Pokud šlo ale například o hanger, nebo rib eye, to jsou zrovna steaková masa, která se tuhostí vyznačují.
Vašim podnětem se budeme určitě zabývat na interní pracovní poradě a pevně doufám, že vás to od další návštěvy v naší vinárně neodradilo.

Autor: Lukáš (reagovat)
Datum a čas: 4.10.2016 20:06

Po delší době jsme se s partnerkou minulé pondělí rozhodli zajít si na dobrý oběd. Na základě recenzí jsme zavítali právě k Vám. K obědu jsme si dali steak, který se kuchaři velice podařil, přesto by se hodil steakový příbor nebo více vyzrálejší maso, ať se s tím člověk tak nepere. Určitě bych doporučil podávat maso na vyhřátých talířích, aby ke konci nebylo studené. K celkově dobrému pocitu však chybělo pár drobností, přesto zásadních. Ačkoliv vinárna měla obsazeny 4 stoly (10 hostů) a obsluha nás viděla přicházet, teprve po 12 minutách si uvědomila nově obsazený stůj. Překvapeně se tvářila i při žádosti o jídelní lístek, ne každý jde na polední menu. Dalším překvapením při objednání bylo, že po nás nikdo nechtěl vědět způsob přípravy steaku…to napravil až kuchař a za to mu patří dík. U restaurace zaměřené na steaky bych to nečekal, což nás odradilo nechat si k masu doporučit nějaké víno a já si objednal pivo, partnerka vodu. Jelikož v nabídce je jen Stella, natočení piva nebylo takové, jak by mělo být. Bohužel ke správné míře mu něco chybělo a pěna s klasickou „čepicí“ zmizela jak pára nad hrncem. A to se opakovalo i při druhém a je to veliká škoda. Partnerka se další vody již nedočkala. Ačkoliv bylo jídlo výborné, celkově jsme oběd neměli jako zážitek. Snad se jednalo jen o špatný den a příště nás mile překvapíte, protože kuchař opravdu umí.

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 20.2.2016 15:29

Dobrý den,
Co se týká neuveřejnění Vašeho příspěvku, tak se to bohužel může stát. Většinou jde o nějaký problém se serverem. Přece je to „jenom“ elektronika. Každopádně jsem moc ráda, že Vás to neodradilo a příspěvek jste poslali znovu, protože každá pozitivní reakce nás vždy moc potěší. Jak jsem již odpovídala v předchozím příspěvku, tak se v naší Vinárně snažíme připravovat všechna jídla minutkově, ať jsou vždy čerstvá (a to i během poledních menu) a hlavně vaříme z čerstvých a kvalitních surovin. To vše (plus samozřejmě dovednost našeho kuchaře) dává jídlu šmrnc a hlavně chuť. Jsme moc rádi, že to naši hosté dokáží ocenit.

Autor: Lazo (reagovat)
Datum a čas: 18.2.2016 20:26

Dobrý den. Už jsme zhruba před rokem psali přispěvek k tomu, jak jsme spokojeni s obědy ve vaši vinárně, ale příspěvek se neobjevil. To nám ale nevadí, chodíme k vám rádi a proto posíláme pochvalu znovu. Jídla jsou vždy chutná a čerstvá, jen tak dále.

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 3.12.2015 10:43

Dobrý den Petře. Děkujeme za pozitivní reakci, takové se čtou vždy krásně:-). Pravdou ale je, že v naší vinárně už rok vaříme polední menu minutkově, což pokrmům dodává větší čerstvost a jsme rádi, že si toho zákazníci všimli. Podobných reakcí jako je ta vaše jsme u hostů zaznamenali více a určitě budeme pokračovat i nadále tímto směrem.

Autor: petr l. (reagovat)
Datum a čas: 2.12.2015 20:44

Dobry den. Chodime na poledni menu s kolegy a musime dodat, ze jsou velice chutna a vzdy si vybereme. Stravovali jsme se u vas cely letosni rok a pristi budeme urcite take. Citili jsme nutnost se s ostatnimi o tuto skutecnost podelit. Pochvala tymu kucharu y jen tak dale.

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 18.9.2015 10:48

Dobrý den, jsme moc rádi, že se vše vydařilo, tak jak mělo a že jste byli spokojeni. Také chci poděkovat, že jste si našel čas a o pozitivní reakci se s námi podělil. Takže i my děkujeme a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Autor: Michal (reagovat)
Datum a čas: 17.9.2015 23:30

Před měsícem jsem se ženou slavil výročí naší svatby. Chtěl jsem pro ní něco speciálního. A díky ochotné paní provozní a parádnímu personálu vše vyšlo na jedničku. A myslím tím personál obou směn. Jedna směna nám sestavila degustační meny na míru a druhá nám jej připravila. Takže moje doporučení zní. Chcete udělat dojem na svou milou a zahrnout jí romantikou. Zajděte si na večeři do Vinárny U Krbu. Ještě jednou díky.

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 14.8.2015 13:22

Dobrý den Vlaďko.
K vašemu podnětu bohužel nemáme co dodat, jelikož nic z toho co píšete se nemohlo stát v naší provozovně. Pokud byste byla našim pravidelným hostem, jak píšete, věděla byste, že každý den v obsluze je pouze jeden číšník či servírka a Ti se jmenují Honza a Veronika. Takhle už tomu je mnoho měsíců. Evidentně jste si spletla podnik, což nás vzhledem k tomu co píšete, těší :).

Autor: Vladka (reagovat)
Datum a čas: 13.8.2015 17:04

Dobry den. Pred par dny jsme parkrat navstivili vasi restauraci a byli jsme opet velice nadseni z vasi vyborne.kuchyne ale velice zklamani z obsluhy ktera je velice arogantni a velice neprijemna.Kdyz projdou kolem stolu 3servirky a nezajima je ze 3ze 4lidi u stolu pres 30min nemaji co k piti a kdyz jsme se prihlasili tak se citili velice obtezovane
.Velika skoda ze v tak skvele restauraci.Jedina Pani Lenka s copkem je opravdu vyjimka ktera vi coje k teto patri....Pekny den..Vladka

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 31.7.2015 10:50

Dobrý den pane Michale,

Degustační menu Vám samozřejmě rádi na míru připravíme, tak ať je pro Vás Váš večer nezapomenutelným zážitkem. K naplánování je určitě nejlepší se sejít osobně. Proto mně prosím kontaktujte na emailu: info@vinarna-ukrbu.cz nebo telefonním čísle 608 833 653. Kniha návštěv, kterou máme na našich webových stránkách, není k řešení rezervací, otázek a obdobných věcí příliš vhodná, protože nemáme zpětný kontakt a proto Vás neumíme kontaktovat jinak než opět přes naše webové stránky.

Autor: Michal (reagovat)
Datum a čas: 30.7.2015 08:39

Dobry den, mam pouze jeden dotaz. Rad bych s manzelkou oslavil nase vyroci svatby ve vasi restauraci. Kdyz jsem u vas jednou byl pracovne, podavalo se degustacni meny. Mimochodem bylo vyborne. Je mozne si neco podobneho objednat? Dekuji za odpoved

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 22.7.2015 20:39

Dobrý den, naše vinárna se nachází ve sklepních prostorech, vede do ní dlouhé točité schodiště, takže přístup pro člověka na vozíčku je téměř nemožný. Hned vedle naší vinárny U krbu, máme i restauraci U krbu, která není sice bezbariérová, ale vozíčkář se zde s menší pomocí dokáže pohybovat (dva schody jsou při vstupu a bohužel dva na toaletu), jinak je v celé restauraci rovná plocha bez vyvýšených prahů.

Autor: Ivis (reagovat)
Datum a čas: 21.7.2015 20:14

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se k Vám do Vinárny dostane vozíčkář. Děkuji z odpověd

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 12.4.2015 19:47

Zdravím Vás pane Antoníne, jsem moc ráda, že se Váš večer u nás vydařil a že jste byli spokojeni po všech stránkách, taková reakce mne vždy potěší. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!!

Autor: Antonín (reagovat)
Datum a čas: 12.4.2015 16:41

Dobrý den,včera 11.2.2015 jsme u Vás byli s manželkou na večeři oslavit naše výročí a byli jsme VELMI mile překvapeni obsluhou,vstřícná,usměvavá až nám doslova vyrazila dech,nutno podotknout,že v dnešní době se spíše setkáváme s opakem.Obsluha nám doporučila velmi dobré a víno a měli jsme u Vás také panenku,byla VINIKAJÍCÍÍÍÍ a hned jsem nechal vzkázat kuchařovi naše díky,určitě se zase zastavíme,byl to moc příjemný večer a proto chci i touto cestou ještě jednou moc poděkovat a přejeme Vám více spokojených zákazníků,díky.

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 5.1.2015 13:09

Dobrý den paní Veroniko. Do naší knihy návštěv zveřejňujeme úplně všechny příspěvky, to si můžete z její historie vyčíst. Výjimku tvoří pouze vulgární výrazy, ale takový příspěvek nám zatím bohudík nepřišel. Kritiku samozřejmě nesnášíme nejlépe, ale v žádném případě se ji nevyhýbáme. Váš příspěvek, který datujete někdy k listopadu loňského roku k nám tedy vůbec nedorazil, jinak bychom se jim zabývali, jako každým jiným příspěvkem našich hostů. Co se pak týká anonymity příspěvků, to je pak otázka citlivého posouzení, proto v naší knize návštěv dáváme hostům možnost, se vyjádřit přímo na vedení firmy, kde příspěvek putuje nejrychlejší cestou k nám, avšak už není anonymní, což spoustě „hostů“ nevyhovuje.. Děkuji tedy dodatečně za váš podnět a určitě vás budu osobně kontaktovat.
S pozdravem a přáním pohodového roku 2015.

Autor: Kinnor (reagovat)
Datum a čas: 5.1.2015 12:14

Dobrý den, asi před měsícem, měsícem a půl jsem Vám zde do Vaší knihy návštěv psala ne zrovna krátký a také ne zrovna pochvalný příspěvek týkající se obsluhy u Vás. To, že jste jej ani nezveřejnili chápu, reklamu by Vám to jistě neudělalo (a vězte, že ani já Vám ji nedělám) ale zajímá mě, jestli jste vůbec nějakým způsobem situaci řešili? Nebo stále budu mít na účtence něco, co jsem si neobjednala? Ráda bych od Vás viděla nějakou zpětnou vazbu, protože kritika je jedna věc, ale je důležité ji také umět přijmout a jako provozovatel restaurace (vinárny) zjednat nápravu. Můžete mě kontaktovat na email ronnik15@seznam.cz. Děkuji. S pozdravem Veronika B. Opava.

Autor: Veronika - manager vinárny (reagovat)
Datum a čas: 3.9.2014 14:46

Dobrý den,
Váš příspěvek nás moc potěšil. Jsme moc rádi, že si naše vinárna získává stále nové spokojené hosty. Vaši pochvalu předám směně, která se o Vás po celý večer starala. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 3.9.2014 08:32

Dobrý den, včera jsme strávili moc příjemný večer ve Vaší vinárně. Byli jsme nadšení od první chvíle, kdy jsme vešli dovnitř - prostředí, obsluha, jídlo (manžel říkal, že lepší steak ještě neměl :-) ), víno. Opravdu nic nemělo chybu. Určitě jsme u Vás nebyli naposledy a každopádně Vás budeme všude doporučovat! DĚKUJI!

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 14.8.2014 11:49

Dobrý den,

jsem moc ráda, že jste byly s kolegyněmi spokojené a doufám, že se v naší vinárně zase brzy uvidíme.

Autor: jarka (reagovat)
Datum a čas: 14.8.2014 11:01

Dobrý den,

dne 11.8.2014 jsem měla malé posezení s kolegyněmi a touto cestou jsem chtěla poděkovat za vstřícný přístup a za připravené příjemné posezení. Samozřejmě pěji chválu i na kuchyni,neboť jídlo nemělo chybu.

Autor: Veronika - manager restaurace (reagovat)
Datum a čas: 8.8.2014 20:26

Dobrý den paní Hajíčková,
Slova chvály vždycky rádi slyšíme, o to raději, že lidé často píší spíše negativní příspěvky a ty pozitivní si nechávají pro sebe. Pozitivní ohlasy nám dodávají energii do další práce a utvrzují nás v tom, že to co děláme, děláme dobře, což je pro nás velmi důležité. Veškerý náš personál prošel sommelierským školením, tak aby mohl hostům doporučit vhodné víno a uměl s výběrem poradit. Proto jsem ráda, že to naši hosté ocení.

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 7.8.2014 16:07

Dobrý den, dne 31.7. jsme u vás měli s kolegy malé posezení. Chtěla bych vám moc poděkovat za příjemnou atmosféru, skvělé jídlo a obzvlášť bych chtěla poděkovat z obsluhu. Myslím, že se slečna jmenuje Veronika a je opravdu milá, ví přesně, kdy je akorát čas se zajímat, co bychom si ještě dali a má perfektní znalosti o nabízených vínech. Opravdu moc děkuji za příjemně strávené odpoledne, ráda se k vám budu vracet a samozřejmě vás budu doporučovat všem svým známým ! Jana Hajíčková

Autor: Personál vinárny U krbu (reagovat)
Datum a čas: 27.2.2014 14:34

Dobrý den paní Evo,
jsme moc rádi, že se Vám u nás líbí a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Autor: Eva (reagovat)
Datum a čas: 27.2.2014 08:59

Dobry den, ve Vasi restauraci jsme byli jiz po nekolikate a opet nas nic nezklamalo. Dekujeme za prijemny vecer, ktery jsme u Vas stravili.

Autor: personál vinárny U krbu (reagovat)
Datum a čas: 22.1.2014 14:39

Děkujeme za slova chvály. Spokojenost našich hostů nás vždy moc potěší a dodá nám sílu do další práce. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Autor: Vendula (reagovat)
Datum a čas: 21.1.2014 20:09

Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za výborné jídlo (tak výborný steak jsem ještě nejedla), příjemnou a vstřícnou obsluhu a hezké prostředí ve Vaší vinárně, kde jsem si užila rodinnou oslavu narozenin dne 18.1.2014.

Autor: Personál vinárny U krbu (reagovat)
Datum a čas: 7.10.2013 09:24

Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a pevně věříme, že takových večerů strávených u nás bude více. Budeme se na Vás vždy těšit.

Autor: Romana (reagovat)
Datum a čas: 6.10.2013 11:49

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat za včerejší příjemný večer strávený u dobrého vína ve Vaší vinárně.

  

Vyhledávání:

 
All rights reserved. ©2013 Bikocom and Vinárna U krbu
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny
 ***
Dnešní denní menu
Platnost nabídky: 10.30 - 15.00
  Hovězí vývar s masem, nudlemi a zeleninou  35 Kč
I.  KUŘECÍ KUNG-PAO SE ZELENINOU, dušená rýže  89 Kč
II.  VEPŘOVÁ KOTLETA NA GRILU, anglická zelenina na másle, šťouchané brambory  99 Kč
III.  Speciální menu Vinárny U krbu:
GRILOVANÝ HERMELÍN S BRUSINKOVÝM DIPEM, LISTOVÝ SALÁTEK, ROZPÉKANÁ BAGETKA
 109 Kč

Nahoru
 
  ČERVEN   
   2019
úterý  
18
Milan 
Dnešní denní menu
Platnost nabídky: 10.30 - 15.00
  Hovězí vývar s masem, nudlemi a zeleninou  35 Kč
I.  KUŘECÍ KUNG-PAO SE ZELENINOU, dušená rýže  89 Kč
II.  VEPŘOVÁ KOTLETA NA GRILU, anglická zelenina na másle, šťouchané brambory  99 Kč
III.  Speciální menu Vinárny U krbu:
GRILOVANÝ HERMELÍN S BRUSINKOVÝM DIPEM, LISTOVÝ SALÁTEK, ROZPÉKANÁ BAGETKA
 109 Kč