HISTORIE KLUBU MIRROR PUB

Pro zvětšení - klikněte     Pro zvětšení - klikněte     Pro zvětšení - klikněte 

Historii klubu MIRROR PUB mohou návštěvníci objevovat přímo ve sklepních prostorech secesního domu, který byl postaven v roce 1905. Rekonstrukce sklepa byla započata v srpnu 1997 a zcela prvním záměrem bylo přebudovat suterén na klub a hospodu. Opravy, během nichž bylo vyvezeno přes 80 m3 zeminy, a podlaha se tím snížila o 1 m na požadovanou výšku, provázela obrovská letní vedra. Ve vyvezené půdě byly nalezeny úlomky různých předmětů (keramické střepy + zbytky vázy, talířů, části skleněných pohárků atd.). V suterénních místnostech byly komplexně obnoveny tyto náležitosti: kanalizace, voda, elektřina, podlaha, topení, ventilace a s tím spojená statická expertíza a bourací práce.
Na jaře roku 1998 se stavební práce pro nedostatek peněz na půl roku zastavily, ale bar (část zvaná MIRROR) byl dokončen a slavnostně dán do provozu již v lednu roku 1999.

Druhá (menší) etapa celkové rekonstrukce se týkala další části sklepních prostor. A to budoucí levé části. Na půdorysu levé části se před pracemi nacházel sklepní byt.

V létě 2001 byla poprvé otevřena zahrádka, v té době jen s omezenou kapacitou. Postupem času došlo ke zvětšení venkovního posezení, kde mohou hosté odpočívat během teplých měsíců ve stínu vzrostlých stromů nebo se schovat před případnou nepřízní počasí pod stříšku, která byla vybudována v roce 2006.

 

 
All rights reserved. ©2021 Bikocom and MIRROR PUB
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny
 

Náš další podnik U ZRZAVÉ MARY: www.zrzava-mary.eu

Nahoru
Domů  •  Nabídka: Pravá část    Levá část  •  Akce  •  Rezervace  •  Vzkazy  •  Fotky  •  Mapa a kontakty  •  Historie
Facebook

Máme pro vás 4 akce a jeden gastro-bonmot: