ZÁŘÍ  2023  
pátek  
22  
Darina  
Sledujte nás na Facebooku
 

VINNÁ KARTA

Zobrazit ceny v měně: CZK | EUR | USD | GBP

ZNOVÍN ZNOJMO - Víno bílé
0,75 l  Sauvignon - suché
Vyznačuje se trávovou chutí i vůní, ve vyzrálejších ročnících jemnější broskvovou. Někdy se chutí i vůní blíží angreštovému kompotu nebo grepu. Vynikající k zeleninovým salátům, ale také k rybám.
£6,20
0,75 l  Muškát moravský - polosuché
Novější muškátově aromatická odrůda. Je vyrobena jako svěží, jemné víno k delšímu posezení. Vůně připomíná pomerančový džem nebo rostlinu Physalis.
£6,20
0,75 l  Veltlínské zelené, pozdní sběr - suché - Ledňáček říční
Ledňáček jako symbol věrnosti, ale ryzí čistoty vod, symbolizuje i způsob čisté výroby vína. To znamená zchlazení hroznu na 4 stupně C. po dobu několika dnů a dále lisování, odkalení, kvašení - to vše čistě a za studena. Ve vůní tohoto atraktivního vína objevíte jarně svěží tóny po tropických plodech a květinách. V chuti potěší svou vzletností, šťavnatostí a krásně ovocným projevem.
£10,00
0,75 l  Rulandské bílé - Lacerta viridis, pozdní sběr - suché
Víno zaujme ušlechtilou vůní po vlašském ořechu, másle nebo kdouli. V ústech potěší svou plností, přívětivostí a harmonií. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo kvalitnímu sýru.
£10,00
0,75 l  Tramín červený, jakostní - polosladké
Ročníkový tramín z jižní částí znojemské vinařské podoblasti. Po přivonění Vám nabídne líbivě květinovou vůní připomínající šeřík, hluchavku nebo pivoňku. Na jazyku oceníme harmonii podmanivého zbytkového cukru a svěžích kyselin. Tento Tramín můžeme podávat například k čínské kuchyni nebo kvalitním sýrům.
£6,90


ZNOVÍN ZNOJMO - Víno červené
0,75 l  Modrý portugal, jakostní - suché
Ochutnejte sametově hladký Modrý portugal z nádherné viniční tratě Weinperky. Ve vůni potěší atraktivním projevem po višních a marcipánu. Po spolknutí se rozvine příjemná příchuť po pražených mandlích a kávovém zrnu.
£6,60
0,75 l  Zweigeltrebe, jakostní - suché
Ochutnejte atraktivní Zweigeltrebe, který se vyznačuje bohatou vůní po lesním ovoci a kvalitní čokoládě. V ústech oceníte mohutnost chuťového projevu, příjemnou tříslovinou a robustní tělo. Oceníte příjemnou příchuť po vyzrálých višních nebo ostružinách.
£6,60


VINNÝ DŮM - Víno bílé
0,75 l  Chardonnay 2015 - suché
Atraktivní vůně po vanilce, tropickém ovoci či rozinkách. Příjemná chuť po vyzrálých broskvích a osvěžujících mandarinkách. Vhodné k vepřovému masu.
£6,20
0,75 l  Traminni 2018 - polosladké
Červené jsou hrozny, víno je bílé. Kořenité aroma. Vhodný k příjemným večerům. Je vhodnou kombinaci k asijským specialitám.
£6,20
0,75 l  Chardonnay 2016 - pozdní sběr - polosuché
Intenzivní medově ovocná chuť s jemnými tóny melounu a citrusů. Dlouhá, hedvábná chuť závěrem dodává vínu vyváženost a soudržnost.
£7,90
0,75 l  Rulandské šedé 2018 - výběr z hroznů - polosladké
Jemné víno s vyrovnanou ovocností, vyváženou kyselinou a elegancí. Vůní připomíná fialky a šeřík.
£7,90
0,75 l  Rulandské bílé 2016 - pozdní sběr - suché
Vysoká viskozita s intenzivním aroma sušených ušlechtilých bylin a sušeného jižního ovoce. Chuť plná, vyvážená, nabízí tóny jižního ovoce a karamelu.
£7,90
0,75 l  Hibernal 2018 - pozdní sběr
Toto víno potěší zejména milovníky nasládlých, aromaticky a chuťově bohatých a svěžích vín. Vůně až překvapí svou razancí, pestrostí a příjemností. Zaznamenáte tóny po angreštu, citrusech a posekaných kopřivách. V ústech oceníte svůdnost a čistotu chuťového projevu i příjemnou ovocnou příchuť připomínající nektarinky, ananas a zelený banán.
£7,90


VINNÝ DŮM - Víno růžové
0,75 l  Svatovavřinecké Rosé 2017 - suché
Primární vůně vína ovocná po jahodách, barva lososová, v chuti po červeném ovoci s příjemnou kyselinkou.
£6,20


VINNÝ DŮM - Víno červené
0,75 l  Merlot 2016 - polosladké
Barva vína přechází z rubínové do tmavě červeného odstínu. Aroma vína je ovocná, svěží. Chuť je plná, sametová a zaoblená.
£6,20
0,75 l  Cabernet Sauvignon 2015 - suché
Víno má fialovou až rubínovou barvu s granátovými odlesky. Vůně je plná a těžká. Najdeme v ní stopy ostružin, černého rybízu a marmelády z lesních plodů.
£6,20


VINNÝ DŮM - Víno jemně perlivé
0,75 l  Muškát moravský 2016 - Frizzante - polosladké
Má žlutozlatou barvu, vysoce ovocné aroma s tóny mandarinky, meruňky a akátového medu. Frizzante je osvěžující popíjení.
£7,60

Zobrazit ceny v měně: CZK | EUR | USD | GBP

   
 


 
[Zpět]
 

All rights reserved. ©2023 Bikocom and RADNIČNÍ SKLÍPEK
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny.