LEDEN  2023  
pátek  
27  
Ingrid  
Sledujte nás na Facebooku
 

NAPIŠTE NÁM   Přidat nový vzkaz

Autor: Restaurace Nimrod (reagovat)
Datum a čas: 5.1.2023 21:52

Moc děkujeme za krásnou recenzi.

Autor: Pátkovi (reagovat)
Datum a čas: 29.12.2021 18:12

Dnes pozdní oběd, třikrát zvěřina, jednou kuřecí řízek, jednou plněná kapsa, vsechny tri polévky výborné, dobrá Plzeň i Birel, moc děkujeme

Autor: MV (reagovat)
Datum a čas: 12.11.2021 20:43

U Nimroda se vždycky dobře vařilo. Vřele doporučuji :-)

Autor: Jana a Petr Ostrava (reagovat)
Datum a čas: 16.4.2021 10:14

Dobrý den, chceme vyjádřit velké poděkování a uznání za váš přístup k současné situaci, kterou v této době celý obor pohostinství prochází. Vaříte naprosto skvěle, vyzkoušeli jsme minimálně 10 podobných služeb a jste bezkonkurenční, a to jak kvalitou připravovaných jídel, tak i jejich cenou a úrovní výdeje. Doufáme, že to ještě chvíli vydržíte a těšíme se na otevření, neboť i interiery vaší restaurace jsou velmi příjemné. A to už mnoho mnoho let. Děkujeme.

Autor: Mike (reagovat)
Datum a čas: 14.6.2020 20:10

Jídlo na jedničku a obsluha taktéž! Velmi chválím mladého pana číšníka, velmi milý, šikovný! Taková obsluha se vidí málokde, zvažte si ho! :)

Autor: Jarmila (reagovat)
Datum a čas: 19.5.2020 20:47

Dnešní menu bylo výborné i když přes okýnko v krabičkách ale jako vždy super. Už se těšíme až bude otevřeno a můžeme si jídlo vychutnat přímo v restauraci.

Autor: Alice (reagovat)
Datum a čas: 24.3.2020 12:34

Restauraci Nimrod navštěvujeme již dlouhé roky a velmi se těším, až bude možnost si tam zase posedět. Za těch několik let se nám stalo pouze jednou, že nám nechutnalo, ale vzhledem ke všem ostatním výborným a chutným zkušenostem to nemělo žádný vliv na to, že se tam vždy rádi vrátíme.

Autor: Klub seniorů Řepiště (reagovat)
Datum a čas: 6.2.2020 13:56

Děkujeme za perfektní jídlo a cateringové služby na společenském večírku seniorů v Řepištích. Přispěli jste příjemným zážitkem k celkové celovečerní spokojenosti našich starších spoluobčanů.

Autor: Ladislav Trávník (reagovat)
Datum a čas: 24.6.2019 18:45

V restauraci zajišťujeme jídlo vč.svačinek pro fotbalové kempy a musím říct jen SUPER. Pan vedoucí Gelnar je člověk na správném místě.Jídlo nemá chybu a když někde dobře a kvalitně posedět, tak jedině tam.Díky.

Autor: Ištoková (reagovat)
Datum a čas: 9.1.2019 17:59

Jsme stálými zákazníky už spoustu let a nikdy zde nezklamali. Jídlo výborné,opravdu velké porce za solidní ceny, obsluha na jedničku. Sváteční akce jako svatomartinská husa úplný luxus. Vždy, když naši známí vybírají restauraci, doporučíme tuto. 10 hvězd z 10.

Autor: TOFI (reagovat)
Datum a čas: 6.6.2018 09:45

V okolí jednička...výborná jídla..chodíme zde rády na meníčka.

Autor: Jordánovi (reagovat)
Datum a čas: 7.1.2018 21:05

Dobrý den,
dnes poprvé návštěva Vaší restaurace jelikož okolí je už pro nás dokonale zmapováno. Jaké překvapení, jídlo výborné, obsluha ochotná a vstřícná o cenách ani nemluvě.
Ještě jednou děkujeme a co nejdříve Vás opět navštívíme.
Konkurenci máte již skoro nulovou :-))

Autor: Buchtovi (reagovat)
Datum a čas: 21.9.2017 16:37

17.9.2017 Měli jsme ve vasi restauraci jubilejní narozeninovou oslavu v salonku.Byli jsme velice spokojeni.Salonek byl velmi hezky připravený.Jídlo všem velice chutnalo,nemělo to chybu.Rychlá obsluha,velmi příjemný personál.Všem vřele doporučujeme.Určitě víme,kde budeme příště slavit!Moc děkujeme...

Autor: BlogerkaElča (reagovat)
Datum a čas: 18.6.2017 10:24

Hezký den,jezdíme kolem často,ale vždy je plno, vaše restaurace je vyhlášená, rodina jezdí na slavnostní obědy jen k vám. Musíme s manželem někdy zajet, pokud se zadaří i bez objednání stolu.

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 18.2.2017 18:29

Dnes jsme s manželem zašli na oběd k Nimrodovi.Měli jsme velké štěstí, všechny stoly zadané, až na jeden a tam jsme si dali oběd. Obsluha bez chyby, minutka do 20 minut, porce více než velké a hlavně chutné. Co se týče cen, mohly by se zde učit jiné restaurace, že jde podat slušný výkon za slušnou cenu. Příjemný personál, podá nápoj na stůl a řekne " Prosím pane " To jsem v poslední době snad viděla jen ve filmu : Jak jsem obsluhoval anglického krále.
Že jsou stoly dopředu zadané, je mi po této návštěvě už zcela jasné. Za dva týdny zde půjdeme s rodinou poobědvat, jasné je, že předem objednat, jinak nemá člověk šanci. Platba kartou bez problému. Více takových restaurací. Rádi se budeme vracet. Děkujeme za moc dobré jídlo, prostředí, obsluhu. Jana.

Autor: Pavloskovi (reagovat)
Datum a čas: 5.9.2016 15:57

Dne 3.9.2016 jsme potřebovali připravit slavnostní snídani pro cca 20 lidí. Přestože se jednalo o akci mimo otevírací dobu, bylo nám vyhověno s naprostou samozřejmostí. To, že celá tato akce byla provedena velice vkusně a na vysoké profesionální úrovni, není snad třeba u této restaurace ani dodávat. Vedení a personálu restaurace děkujeme. Pavloskovi.

Autor: Monika (reagovat)
Datum a čas: 25.3.2016 21:25

Včera jsme s rodinou slavili narozeniny a musím říct, že personál opět nezklamal. Jsem úplně nadšená s vyrovnaným skvělým výkonem kuchyně a profesionální obsluhou již několik let. Úplně všem, kteří se o chod restaurace starají, bych rozdala pusinky, tak jsem vždy spokojená. Jen zaplatíme,už se zase těším na další návštěvu.
A to o mě známí tvrdí, že vždycky něco mám. Je to pravda. Nejsem často spokojená. Ale tato restaurace mě vždycky dostane na kolena. Tohle se jen tak nevidí.
No, konec vychvalování, nebo nebude pro nás volno :-)
Díky,díky,............. děkujeme.

Autor: Miroslav (reagovat)
Datum a čas: 2.3.2016 18:06

Pondělní menu kliška na portském byla výborná.Rád se zase někdy stavím , dobré ceny rychlost a slušná porce.

Autor: Radim (reagovat)
Datum a čas: 5.12.2015 23:34

Dobrý den, dnes jsme byli s manželkou u Vás. Obdivuji jako vždy, rychlost ochotu a rozsah toho co poskytujete. Dostali jsme rychle co jsme chtěli a ve výborně kvalitě. Děkujeme. RC

Autor: Pavlina (reagovat)
Datum a čas: 9.11.2015 10:03

Včera jsme u vás byli s manželem a dcerou na obědě. Původně jsme vyrazili do konkurenční Roubenky u rybníka, ale přístup personálu nás odradil a proto jsme opět skončili u vás. Jídlo jako vždy, perfektní, kančí kýta se šípkovou prostě dokonalá. Klobouk dolů jak personálu, tak kuchyni, i když jste měli natřískáno, žádné kyselé obličeje od servírek, jako tomu bylo v Roubence. Jenom doporučujeme !!

Autor: Šárka (reagovat)
Datum a čas: 22.5.2015 19:23

Pokud s manželem slavíme narozeniny nebo svátek, vždy skončíme ve Vaší restauraci. Proč vždy? Protože jsme ještě nikdy nebyli zklamáni a co je hlavní, máte celoročně zvěřinu. Zvláště lesnická směs je skvělá. Kromě toho všeho vždy milý, ochotný personál. Za všechno děkujeme, chválíme a zítra 23.května se k Vám opět chystáme - slavíme manželovy jmeniny.

Autor: Karolína F-M (reagovat)
Datum a čas: 12.12.2014 23:07

Měli byste zavést nějaké ,,dárkové poukazy a pernamentky,, do Vaší restaurace!!!!! Určitě bych tím každého obdarovávala:-) VYNIKAJÍCÍ JÍDLA!!! PROSTŘEDÍ !!! OBSLUHA!!! Prostě vše. V životě už nenavštívíme jiný podnik, než ten Váš!!!!! LUXUS! Žádná konkurence na Vás nemá!!!!!! Děkujeme, že jste!!!!! DOPORUČUJI VŠEM!!!!

Autor: Pavloskovi (reagovat)
Datum a čas: 3.11.2014 09:44

1.11.2014 jsme slavili ve "svíčkárně" restaurace Nimrod životní jubileum. Chtěl bych tímto poděkovat personálu restaurace za perfektní služby. Krásná tabule i s květinovou výzdobou, výborná kuchyně a milá a rychlá obsluha. Děkujeme.

Autor: Lenka (reagovat)
Datum a čas: 19.8.2014 21:58

Jsme z Frýdku-Místku a vyzkoušeli jsme snad všechny restaurace v tomto městě, naposled Saunu ve Frýdku, kde jsme byli kuchyní doslova znechuceni. Nimrod nás nezklamal nikdy, a proto už nehledáme nic jiného a vždy jedem na dobré jídlo k Vám. Dnes jsem oslavila u Vás své narozeniny, někteří si vybrali jídlo z meny, jiní z jídelního lístku - vše výýýýborné, chutné, obloha z čerstvé zeleniny, prostě jste široko daleko nejlepší a budu Vás všem doporučovat. Děkuji, hodně chvály kuchařům i milé a rychlé obsluze.

Autor: Jana (reagovat)
Datum a čas: 19.8.2014 10:44

Tato restaurace se stala naší tradiční - vždy se zde velmi chutně najíme, ještě nikdy nás nezklamala.

Autor: Lukáš (reagovat)
Datum a čas: 16.5.2014 09:19

O této restauraci jsem slýchal už od mého dědy, jen to nejlepší.
Po firemní akci zde, mohu jen potvrdit. Jídlo bylo vynikající, obsluha příjemná a rychlá. Ceny velmi přijatelné. Prostě super. kdyby takové byly všechny restaurace.

Autor: Kačka a Pavel (reagovat)
Datum a čas: 2.5.2014 13:26

Dobrý den, jste nejlepší restaurace jakou známe:-) prostě bezkonkurenční, a chodíme k Vám pravidelně:-) Vynikající kuchyně, obsluha, prostředí.... Jen- kdyby jste do jídelničku zařadili nějaký plněný placek masovou směsí, a nebo tvarůžkama, to je jediné co nám u Vás chybí, a myslím, že by to ocenilo daleko více klientů a gurmánu :-) prosím prosím o nějaké jídelko s tvarůžkama, a nějaký bramborák :-) PS: DOKONALÍ budete samozřejmě i bez toho :)))

Autor: karel4328 (reagovat)
Datum a čas: 7.12.2013 12:57

máme u vás setkaní 14.12.tak se na to teším už kvůli mých přatel a taky aby navštívili pořádnou restauraci zdar pane šef

Autor: Kasutovi (reagovat)
Datum a čas: 9.11.2013 22:13

Dobrý den, byli jsme u vás v restauraci na Martinskou husu. Jídlo bylo mňam mňam knedlíky, zelíčko i husička, jen tak dále. Děkujeme za kulinářský zážitek. Zase se určitě zastavíme. Kasutovi

Autor: Jindřich Škola (reagovat)
Datum a čas: 7.1.2013 19:04

Dobrý den,o víkendu jsme po dlouhé navštívili Vaši restauraci a byli jsme opět moc spokojeni,výborné jídlo a příjemná obsluha necht je Vaši skvělou vizitkou.Těšíme se na další navštěvu...

Autor: Iva (reagovat)
Datum a čas: 16.8.2012 16:32

Dobrý den!Po velmi dlouhé době jsme navštívili Vaši restauraci. Vždycky jste měli výbornou kuchyni a příjmenou obsluhu, proto jsme byli zvědavi, jestli jste stále tak dobří :) Musím říct, že jsme byli velmi velmi potěšeni. Prostředí restaurace je velmi pěkné a čisté, obsluha stále usměvavá a ochotná a jídlo vynikající. Děkujeme Vám! Jen tak dále a přejeme mnoho úspěchů! Určitě Vás budeme navštěvovat častěji!!!

Autor: zuzka (reagovat)
Datum a čas: 26.6.2012 09:58

Děkujeme za příjemnou oslavu narozenin,jídlo bylo vynikající, určitě se brzy vrátíme, protože Vaše kuchyň nemá konkurenci :-)

Autor: Simona (reagovat)
Datum a čas: 24.4.2012 11:48

Nejlepší restaurace, kterou jsme kdy navštívili. VELKÉ A CHUTNÉ PORCE! Nejraději bychom k Vám chodili jíst každý den!!:) Budte takoví jací jste!!!

Autor: Pavel (reagovat)
Datum a čas: 22.4.2012 19:57

Jedna z nejpříjemnějších restaurací co jsem kdy navštívil.Obsluha příjemná,kuchyně skvělá,hlavně porce a chuť.

Autor: Roman (reagovat)
Datum a čas: 4.4.2012 11:25

Jsem moc rád, že u vás ještě nebyl pohlrajch. Chodím k vám již mnoho let a naštěstí jste se moderně nezkazili, jídlo máte stále kvalitní a hlavně na jednom velkém talíři (ne maso 2x2cm na obrovském talíři počmárané milimetrovou čarou nějaké omáčky, příloha zvlášť, obloha žádná, aby "nepřebila chuť" - kraviny!). Člověk opravdu zaplesá už když mu tu porci přinesou a nají se dosyta nejdřív očima a pak i ústy. Bohatá obloha, chutná příloha a hlavní chod prostě fantastický. Zůstaňte skvělí!

Autor: Matias  (reagovat)
Datum a čas: 14.3.2012 08:42

Najlepšias reštauracia kde som bol po lyžovaní a najlepšia kuchyňa a obsluha :) bolo to super ďakujem a určite sa zastavím zas :)

Autor: Mirka (reagovat)
Datum a čas: 7.3.2012 21:28

Nejlepší restaurace,kterou znám.Výborné jídlo,prostředí,obsluha,ceny,prostě vše.Jen jedna nevýhoda,že pokažde,když jdeme s rodinkou na oběd,tak musíme chvíli počkat.Je vždy plno.Je to vizitka VÝBORNÉ kuchyně.
Jen tak dál!!!

Autor: Holubovi (reagovat)
Datum a čas: 12.2.2012 10:06

Děkujeme za příjemný gastronomický zážitek. Jídlo výborné, ceny příznivé a obsluha rychlá a usměvavá. Doporučujeme všem. Díky H.

Autor: Holaňovi (reagovat)
Datum a čas: 24.1.2012 18:29

Hezké posezení u krbu a dobrého jidla s příjemnou obsluhou.

Autor: Hanyz (reagovat)
Datum a čas: 5.12.2011 20:39

Vyborny obed rychlost,kvalita naschle priste

Autor: Petra  (reagovat)
Datum a čas: 15.10.2011 21:02

vždy dobré jídlo, velké porce, obloha...Nimrod je prostě klasika, kde se dobře vaří, chodíme tam již několik desítel let a pořád spokojenost...stejně tak má sestra i rodiče...

Autor: Petr Zvolenský (reagovat)
Datum a čas: 20.9.2011 17:08

Do vaší restaurace si vždy rád nadjedu jsem tady spokojen jak s poledním menu tak s klasickým vyběrem jidel za rozumnou cenu.

Autor: 5 důchodkyń (reagovat)
Datum a čas: 8.9.2011 15:13

Vaši retauraci navštěvujeme již déle než 50 let.Příjemné prostředí nás vítalo jako mladé členky kolektivu pracovníků Nové huti a nejen vzpomínky,ale i výborné jídlo,stále upravené prostory a vynikající obsluha, nám na stáří zpříjemńují chvilky společných setkání.Děkujeme.
Fikáčková,Kohutková,Kozelská,Krumniklová a Malíková důchodkyně průměrný věk 77 let

Autor: DalaMan (reagovat)
Datum a čas: 5.9.2011 09:51

Jsem rozmazleny..málo kde se vrátím,ale sem jezdím jednou za čas ikdyz to mám trochu z ruky:)

Autor: Manželé Pykovi (reagovat)
Datum a čas: 9.7.2011 17:03

Před 13.lety jsme u Vás uspořádali naší svatební hostinu a všechno bylo skvělé!Dnes jsme zašli po létech na oběd a nic se nezměnilo!Pořád máte výtečnou kuchyň a milou obsluhu.Díky za kulinářský zážitek.Plznička rovněž nemá chybičku!Hodně štěstí a udržte laťku,je hodně vysoko,ale stojí za to jí udržet!Báječný NIMROD!!!

Autor: Jindřich Novotný (reagovat)
Datum a čas: 26.4.2011 15:02

O velikonocích jsem na doporučení známých navštívil vaši restauraci byl jsem velice spokojen s poskytovanými službami naschledanou příště s pozdravem J.Novotný s rodinou.

Autor: Glomb Stanislav (reagovat)
Datum a čas: 2.3.2011 15:52

Děkuji Všem na sobotní směně dne 26.2.2011 za výbornou obsluhu a dobré menu u příležitosti rodinné oslavy , která proběhla se spokojenosti Všech hostů . Děkuji taky panu vedoucímu Romanu Gelnerovi za vstřícnost a ochotu .

Autor: Vedení podniku (reagovat)
Datum a čas: 12.9.2010 19:16

Pro Šárku a Lucku:
děkujeme za upozornění, budeme se snažit o nápravu, vedení podniku

Autor: Šárka, Lucka (reagovat)
Datum a čas: 12.9.2010 19:08

Jídlo je velice chutné, jeen někdy moc slané a hlavně ostré. Chtělo by to trochu ubrat. Mluvíme konkrétně k poledním menu.

Autor: Petr a Jana (reagovat)
Datum a čas: 12.6.2010 08:46

Vynikající, rychlá a pozorná obsluha a opravdu moc dobré jídlo. Rád se budu vracet. Prostě perfektní.....

Autor: Domi & Fany (reagovat)
Datum a čas: 11.9.2009 09:06

Velice příjemné prostředí, výborné jídlo a o porcích ani nemluvě, příjemný personál. Určitě se Vaše první návštěva nestane tou poslední. Jen doporučuji, vyzkoušejte.

Autor: Šárka (reagovat)
Datum a čas: 17.6.2009 16:16

Vynikající jídlo, příjemná obsluha. Když něco slavit, tak jedině tady. Je to blízko a ještě jako bonus příjemně. Tak by to mělo být všude. Chválím !

Autor: Kristýna (reagovat)
Datum a čas: 30.3.2009 10:47

Vynikající jídlo, příjemná obsluha!! Je to jeden z mých neojblíbenějších podniků, protože jídlo je opravdu výtečné.

   
 

Navštivte i naše další podniky:
Restaurace U Šodka ve Vratimově   Restaurace Na hřišti v Řepišťích

 
[Zpět]
 

All rights reserved. ©2023 Bikocom and RESTAURACE NIMROD
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny.