Restaurace SPORT v Hradci nad Moravicí    o nás    naše nabídka    galerie    kontakt    ubytování   FACEBOOK Restaurace SPORT v Hradci nad Moravicí
  • Dobrou chuť a příjemné zažití Vám přeje Restaurace SPORT v Hradci nad Moravicí
  • Dobrou chuť a příjemné zažití Vám přeje Restaurace SPORT v Hradci nad Moravicí
  • Dobrou chuť a příjemné zažití Vám přeje Restaurace SPORT v Hradci nad Moravicí

O NÁS

V Hradci nad Moravicí, 10 minut autem od Opavy, se nachází nově zrekonstruovaná restaurace Sport, která je součástí sportovního areálu s fotbalovým hřištěm, venkovním koupalištěm, tenisovými kurty a dalším sportovním vyžitím. Celý areál je bezbariérový s možností příjezdu až ke vchodu restaurace. Podnik rovněž nabízí letní zahrádku, která tvoří příjemné zázemí pro návštěvníky koupaliště a cyklisty z nedaleké cyklistické stezky. Na své si však nepřijdou jen sportovní nadšenci, ale také milovníci dobrého jídla a pití.
V restauraci Sport se zaměřujeme na domácí kuchyni, v níž vaříme mezinárodní i česká jídla z čerstvých sezónních surovin, které odebíráme od místních dodavatelů a farmářů.
K dobrému jídlu patří také dobré pivo a pro nás je skvěle ošetřené pivo závazkem. Na našem čepu najdete Plzeň na hladinku, Radegast 10°, Radegast nefiltrovaný, pivní speciály, čepovaný cider nebo různé druhy limonád. V naší výbavě nechybí ani dobré rozlévané víno z vinařství Němčičky. Po dobrém jídle nic nepotěší víc než šálek dobré kávy. U nás najdete výbornou kávu značky La Bohéme Café dodávanou z místní pražírny ve Vítkově. Ke kávě si můžete pochutnat na našich dezertech, po kterých se budou olizovat i vaše děti. Pro ně máme připravený dětský koutek s televizí a dotykovými hrami, venkovní hřišťátko a nechybí ani přebalovací pult.
Obec Hradec nad Moravicí je centrem odpočinkové a turistické zóny blízko okresního města Opavy. Pokud se tedy po jídle rozhodnete strávit chvíli venku, můžete se projít příjemným prostředím kolem řeky Moravice, navštívit místní zámek nebo přilehlý park v anglickém stylu, nebo využít některé ze sportovních zázemí. A pokud budete po jídle chtít zůstat uvnitř, určitě využijete WI – FI zdarma, projektor s datovým připojením, který umožňuje promítat nejrůznější sportovní přenosy.
Zcela jistě rovněž uvítáte platbu platební kartou i všemi druhy stravenek.
A vrátit se k nám můžete rovnou s celou vaší firmou, protože naše prostory jsou vhodné i pro pracovní workshopy.

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí: ZAVŘENO
úterý: ZAVŘENO
středa: 11:00 až 22:00
čtvrtek: 11:00 až 22:00
pátek: 11:00 až 24:00
sobota: 11:00 až 24:00
neděle: 11:00 až 21:00
Dobrou chuť a příjemné zažití Vám přeje Restaurace SPORT v Hradci nad Moravicí

DĚTSKÝ KOUTEK

Dětský koutek, kde Vaše děti najdou tři různé dotykové hry, televizi, tabuli s křídami, pastelky a hračky.

Pro zvětšení - kliknětePro zvětšení - kliknětePro zvětšení - klikněte

NAŠE NABÍDKA

Svatby, rauty, oslavy a mnoho dalšího Vám nabízí Restaurace SPORT v Hradci nad Moravicí


NABÍZÍME

Ať už je vaším cílem naše městečko, Opava či jiné místo v okolí, naleznete u nás mnohem více než pouhé jídlo a pití. Restaurace Sport totiž nenabízí pouze běžné gastronomické či společenské návštěvy, ale umíme vám také připravit svatební hostinu, nejrůznější oslavy či rauty. U nás naleznete komfort se širokou nabídkou chutné gastronomie a dobrého pití v příjemném a moderním prostředí se sportovní tématikou. Naše prostory, kuchyně a příjemný personál dokáží vyčarovat tu pravou atmosféru, ať už slavíte cokoliv. Vše je možné s námi kdykoliv probrat a doladit každý detail pro vaši dokonalou spokojenost. Jsme pro vás připraveni nachystat rautové stoly s nejširší nabídkou teplé i studené kuchyně pro vaše firemní či soukromé večírky.


Uvažujete o svatbě či oslavě u nás? Kontaktujte nás:
+420 553 784 076    restauracesport@lamagroup.cz

GALERIE

Pro více náhledů - klikněte
VÍCE RESTAURACE
Pro více náhledů - klikněte
VÍCE DOBROT

KONTAKT


plánujete oslavu, večírek? napište nám

restauracesport@lamagroup.cz

Gudrichova 762
Hradec nad Moravicí
+420 553 784 076
 

 
BIKOCOM & Restaurace SPORT ©2017